13

Niestety, szkoda ze Real teraz nie gubi pkt. Oni zawsze słabo z forma zaczynaja. Wiec kiedy jak nie teraz tracić pkt. Mecz na farcie, szkoda, ale RSS tez słabiutkie

1

@zabibarca co tu mocnego w drugiej połowie?

1

A to ten as na varze.

2

Jak Carvajal wbiegł przed piłkarza RSS bylem pewien na 1tys % ze się położy.

0

no to czas na Real w obronie, oraz gra na kontry. Będzie 0-2,0-3

2

@szymonekk nie no był. Ręką to reka

0

Haha :) Karny wiadomo, dla RM byłby to bark

0

Kur. 3 słupek. No ci to na farcie jada

0

@adamek20151 tam wszyscy słabi strasznie

2

@tristan87 Ciekawe bo ja go widziałem w Kłodzku czyli tam gdzie najtrudniej

4


No to się niech tam trzymają

1

@adi7adi8 maja sytuacje. Domkną RSS, ale w obronie nie wyglada to dobrze. Oj brakuje im Krosa

0

@Jonyx tez maja sytuacje. Taki wesoły meczyk

0

Jakie drewno o matko :D

0

Ale RSS jest wolne, pogubione. Tu będzie gładko dla RM

4

Jak można domu nie ubezpieczać?


4

:) W sumie może się przydać. Zrobi to do czego wygląd dostosowała to i morale facetów co worki z piaskiem nosza urosną. Ciśnienie zrzuca


0

@RoberDzik Jak znam życie kto inny wypadnie

25

@beter2 Jemu chodzi o rozwój o prace. I zdecydowanie ma rację

2

Ciężko nazwać to graniem, skoro siedzi i grzeje ławę. Mało szans daje mu flick

2

Patrząc na obecnie kino i jak słabe filmy wychodzą to Bollywood jest juz ciekawsze :D


1

@FCB_dimiC najgorsze idzie, nie dość że lać ma jeszcze dobe to z Czech zacznie wszystko wpadać.

3

@tomek8756 Świat juz tak debileje ze aż boje się co wymyśla jutro.

0

Nieźle sprzęt wyglada,, do końca oglądać.

https://x.com/Zanfa/status/1834609116720800039

2

@cules100pro myślę że prezesa klubu piłkarskiego ocenia się po trofeach oraz stanie finansowym klubu. Wnioski chyba każdy sam powinien wyciągnąć.

0

@Ptasior czekałem na najważniejszy argument. Tak samo możemy powiedzieć na kradnacych polityków, to idź i zostań politykiem

0

@kejdzi Czyli jednak nie pomyślałeś. No trudno

0

@Lucyfffer Najlepiej by zatrzymała się na poboczu wystawiła nogę może jakiś tirowiec podrzuci paliwo :D

0

@PatrykBarca płacisz za siedzenie i nic nie robienie, wiec chociaż się przydadzą

11

Agenci tych młodzików, spokojnie wyślemy wam filmiki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?