1

@Linnox Jak to jebnie co ma naciagniete to wyjdzie średnio. Ale fakt piękna kobieta

2

@Kondziubarca Ja jestem dodatkowo pewny, że La Bamba dalej bedzie te newsy łykać, że niby prawdziwe

0

@BorzyKrzys ta presja PSL na obniżenie zdrowotnej tylko dla przedsiębiorców też jest śmierdząca.

0

@Kgorecki2500 problem by kaplicę zrobić w Sejmie i tam wierzący niech się modlą? Czy to właśnie nie tam jest miejsce na modlitwy?

0

@iuiuiuiu dla mnie 50/50. Nie wierzę temu człowiekowi

0

@Kondziubarca Okienko Fake newsów każdego gazeciarza nic ciebie nie nauczyło?

1

@iuiuiuiu Mysle, że Laporta jest tak samo wiarygodny jak nasi Politycy. Nic nie wiadomo kiedy tam zagramy

1

@Comentateiro Nie da sie tego ogladać. Ja wyłączyłem i tylko zerkałem na wynik.

0

@Cvzx ale on już jest najlepszy. Tzn. Tak sądzi

0

@kanver_ szmata bramkarza

4

Zajada Yamala, za dużo ten dzieciak gra

0

@betonito gra to samo, zawsze na ryzyku, zawsze tak samo. Jak w dany dzień te ryzyko nie wpada, Iga nie ma innej broni. Ale na pewno też fizycznie już padła

0

@mekston I właśnie tam jedynka rankingu ma być solidna, a nie jakieś turnieje poboczne

0

Eh Iga nie dała mi zarobić, stawiać chciałem na Muche i pewnie byłby kurs z 4. A ona już wcześniej udowodniła, że jest kompletnie pod forma. Widać to od zakończonego RG, nie wiem co, ale od tego czasu Igi się oglądać nie da, czytam 40 niewymuszonych, blamaz jedynki światowej i chyba to bardziej boli, porażki Igi są zawsze z przytupem

0

@michal26 ona się obudzi jeszcze, ale Pegula to nie wyznacznik.

1

@michal26 może się obudzi, ale bądźmy obiektywni, Iga jest bez formy od Wimbledonu

1

@KacperVEB pisałem, jak Iga dotrze do półfinału oraz Mucha stawiam hajs na Muche.

5

@FabianekMrozek kraść trzeba umieć. Nic na niego nie mają. Tam są słupy itd.

1

@Mow_mi_Douglas wystarczy poczytać te wczorajsze jego wypociny. Morawiecki by się nie powstydził. Ogólnie wszystko co się dzieje w klubie jest w 100% zaplanowane i tak ma być. Ale najlepsze to było o stadionie, normalnie nasz jastrząb. Kiedy stadio? Czy jest opóźnienie?
- wszystko jest zgodnie z tempem, może będzie szybciej, może później. Wszystko jest ok

16

@cules100pro a może poprostu trzeba zmienić piłkarza.

0

@Encore ona jest wypoczęta, zmotywowana. A Iga odwrotnie chodź gra co raz lepiej. Długi sezon za Iga i to widać

0

@Barcanajlepszyteam Probowali, ale od razu strajk, palenie warszawy itd. Masz krótka pamięć czy masz 20lat?

0

@mekston Sabalenka jest w bardzo dobrej formie. Miala sporo wolnego, kort też jej pasi. Raczej US open pyknie

7

@kamyk_23 poprostu koleś musi sporo wiedzieć o działalności tych ludzi

5

@Lucyfffer dzieci idą tam gdzie gra, wyniki, marketing. U nas co jest w ostatnich 5,6 latach. Blamaz w lm oraz wieczne afery. Co się im dziwić.

0

@Barcanajlepszyteam 13,14 barborki, emerytury to bardzo odległe czasy

1

@esem91 może jakość dno. Zobacz jakie pingi masz. Ja 590 i ping 6. Jak łączę skacze to i lagi będą.

0

@Barcanajlepszyteam rozumiem że skoro sobie załatwili za czasów odległych to nikt ma nic z tym nie robić. Dokładamy do nie rentownych kopalń i cwaniaków?

2

@siuuu jedyny który w debatach mógłby coś zdziałać to Bosak. Wystawili Sławka i będzie to gruba porażka. Nawet zwolennicy Konfederacji tutaj zaczynają go krytykować.

0

@Odcinkowy boję się zapytać kto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?