tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean I to bardzo powazne kontuzje, a nie popierdółki
1
Sezon wystartował 3 tygodnie temu.
8
@trolownik Niezłe combo. To tak jakbys napisał kupuj Mercedesa/BMW/Golfa I
1
Błagać Thiago by wznowił kariere
0
A Franek na to, ale ja nie mam telefonu.
Araujo za darmoszke ucieknie
0
@esem91 czyli rok. Kalka kontuzji Gaviego.
1
@bstryyy a, to nie załapałem :)
0
@Who_you_mam wpisz w google "diablo Włodarczyk pobicie żony"
nie chce mi sie wklejac linków, bo to nie jeden przypadek.
0
@KacperVEB nie wiem
5
@fart Karny bez Varu.
0
@Who_you_mam Pijak i damski bokser i szkoda?
2
@macio_944 tak to w ogóle symulka była.
0
@Pnog37 Mamy wieksze problemy niz lewy napastnik
0
@KamQiX To pokazuje skale, że nie mamy pivota.
0
@heniusss no faktycznie 7 dni cokolwiek zmienia w mojej narracji. Koles od 2021 za kazdym razem wypada Prawie na 2 miesiace we wrzesniu. I nie życze mu tego. Bo wczoraj naprawde swietnie sie go ogladało. Ale limit ffp zabrał ogromny.
Mamy straszne lewe wahadło bez przyszłości
Kounde na prawej i nic wiecej.
Brak Pivota, po wczorajszym juz nawet nikogo nie mamy
Sukcesem Pepa jest ławka na kazzda pozycje, my jej nie mamy. Potrzebny jest balans całego zespołu
0
@MarFan wszyscy go chwala za wczorajszy mecz. Ale ty piszesz o ogólnej ocenie, przynajmniej ja tak to odbieram.
0
@KrisVEB81 jesteś dobry jak ostatni mecz. Tu nie ma historii. No chyba że masz 17lat i z la masi to wtedy wybacza all
0
@Kidd no i TS też już jechany bez trzymanki
4
@Pnog37 zamknie to on na koniec sezonu, a nie po 1 meczu. Wyłapie kontuzje, zniknie na 2 mce i wtedy ocenisz. Oby tak nie było, ale dajmy temu czas.
1
@BTW obecnie jedyna opcja to Cassado. Jesteśmy głęboko w dupie, ale Fermin to katastrofa w defensywie, on sobie moze latac tylko jako 10-tka
2
@BTW No Fermin wczoraj pokazał jak gówniany jest w defensywie. Chcesz grac bez defensywnych pomocników good luck
0
@Damiain on bedzie walczył :) Przecież nikt go nie chce, czemu sie dziwisz, że tu siedzi i nie ma nic na jego temat
0
@partymaker To akurat gdybanie. Ocenić trzeba sama sytuacje, a w niej to poprostu czyty pech, że mu kolano wygięło
0
@Maker0 a czy ktoś tutaj pisze, że to wina sedziego. No chyba ze te doliczenie 10 minut, zmian było, leżenia było, var, wiec moze i powód był, ale 10 minut?
1
@Mns21 nikt nie wiem nawet jak on wyglada.
1
@KamQiX On był wczoraj o 12 na tej rozmowie bo juz pisał wiec dostał dzień.
0
@KamQiX nie po prostu moga miec kogoś innego jeszcze. Albo chcesz przyjść albo dupy nie zawracaj. Nic mnie tak nie wkrur. jak przyłażenie na rekrutacje ludzi, którzy sami nie wiedza co chca. Skoro warunki zaakceptował, ale zastanawia sie czy w ogóle zmieniać.
0
@Lucyfffer Na razie zxagrał 3 mecze. Xavi zaczął marudzić grubo po 1,5 roku.
0
@Kapitan hawk Gdyby sedziowanie było w meczu Realu na wczorajszym poziomie, miałbyś juz dymisje. Laporta nic nie robi w tym temacie. Nawet darcie ryja coś może dać, a Laporta jak potulny pieseczek.
3
No ale to ze obaj wpierw tymi nogami sie zderzaja to już nie pokazał.