1

@Eto'o9 R10 No ci powiem szybko mistrza zostajesz. Po 8 kolejkach z 38 :)
Nawet gdy wszystko wygramy o czym piszesz nic na tym poziomie to jeszcze nie da. Chyba że Real odfrunie, my mamy baaaaaardzo waska kadre, a zaczyna sie LM. Kontuzji juz sa kilogramy, a ich przybędzie. Rozumiem optymizm, ale w 3 meczach nie wygraliśmy pewnie, kazdy mecz na styk, w kazdym słabsze połowy. Tak na prawde nie wiemy co będzie.

5

@koziar ale on świetnie wyglądał na pivocie. Dlaczego miałby się nie przebić. Zdziwiłbym się gdyby nie był w podstawie

0

@Sulimo cały presezon, 3 mecze. 18 lat. Good Luck z takim podejściem i to na pivocie gdzie lata się kilometry i czyści.

3

@krol211 kolano mu lata na wszystkie strony ale nie wygląda źle

0

@masa11 to nie Kur. Pech. Tylko Barcelona się uparła by dziećmi grać wszystko od dechy do dechy.

0

@kanver_ To jest głupota nie pech. Kiedy w końcu ludzie zrozumieją ze 18 latkami nie wygracie całego sezonu. Bernal grał cały presezon, oraz każdy mecz w lidze po 90 minut.

1

@sidi12843 rezonans jutro. Ale już trąbią że koniec sezonu

0

@Limaker już lecą informacje ze koniec sezonu prawdopodobnie

0

@blakkudium no i teraz ciekawe co wymyślą orły z zarządu gdzie my nie mamy nikogo na kluczowej pozycji. Co oni myśleli że 18 latek zagra 60 meczy po 90 minut

1

I@Dejvo Flick mówi że jest poważnie i zespół nie świętuję. Sam sobie odpowiedz czym to się skończy

1

@Culer9002 operacja w Finlandii. Tak się kończy granie dziećmi 90 minut na pełnej.

0

@Roobo pomysł że jK kounde wypadnie to też :) teraz Pivot wypadł. Perfekcyjne budowanie zespołu

0

@abram3k koleś chodzić nie może, zgiąć kolana. Adios na kilka miesięcy

0



Z naszym szczęściem dozobaczenia za pół roku

0

@Who_you_mam I to jest rozwiazanie? Za chwile wszyscy ci wypadną

0

@tomcias10 Valencia - 0 pkt, Bilbao - 1 pkt, Rayo - 3 pkt. Faktycznie graliśmy z mistrzami świata

1

Pierwsza połowa katastrofa. Ponownie bo z Valencia tez tak było
Druga bardzo dobra.
Pedri, Olmo, - b. dobrze
Yamal - Dobrze
Rafa - tytan pressingu
Bernal tez świetnie

Problem Lewa obrona - nie ma co komentować obu występów. Balde objeżdżany, ten Gepard z tylu nic złego nie zrobil, ale drewno straszne
Kounde najgorszy mecz od dawna.
TS - nie pomógł.
Na razie jest mega zaangażowanie, ale
Wypada Bernal nie mamy Pivota, nie mamy nikogo za Kounde i lewej obrony. Kadra jest źle skonstruowana na tak długi sezon.

0

@AlphaNumeric Pedri chyba ok. Normalnie schodził. Bernal nie wyglada dobrze

0

@Bartula Wygrali 3-0 i to się liczy. To nie balet

0

Doliczy jeszcze z 15

0

@Who_you_mam ta masz kogoś jeszcze kto dowód osobisty chociaż ma?

2

Kounde dziś jeden z gorszych jego meczy. Oj bardzo słabo, głupio

1

Kur. Fermin się nadaje do środka.

26

nie mam pytań. Jaka kur. jest dziś na VAR?


2

Fantastyczny mecz Pedriego. Druga połowa mega

1

Ja prdl ten widok mnie juz martwi. Pedri

0

Zmiany. Kounde to ledwo żyje dziś.

0

@swiergol2 no dziś zamknął wszystkim. Co do umiejętności nikt mu nie odmawiał, ale te jego kontuzje

1

Balde jest jeszcze gorszy od Martina. Mamy tam ogromny problem

0

Nie uznanie bramki będzie patologia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?