2

@Luciano99 i tak i nie. Ale pozwy mają poważne. Obecnie fakt, dobrze kupują, dobrze sprzedają

1

@tristan87 many many many. Tam są pieniądze to idzie. Logiczne w obecnych czasach

1

@Szakalaka12369 Nawet nie przeczytales artykułu wiec po co z toba gadac.

17

@Pawel13sz świetne wieści. Oby tak było, fizycznie już wygląda to lepiej.

8

@vangoor wyrejestruje bramkarzy by swojego Olmo zarejestrować

1

@Virusk3 a ja czytam że dementuje. Każdy czyta co chce przeczytać.

3

@Szakalaka12369 wpierw piszesz o różnicy orlen teraz a czasy pis. Jak dostałeś dane to mówisz o po 2008 :) co pokazuje co chcesz w tej dyskusji osiągnąć. A już sprzedaż o której nikt nigdzie nie mówi to nie wiem jak komentować. Skomentuj oddanie Lotosu. Bo na razie to pis sprzedał cześć Polskiego biznesu. Bez odbioru

5

@Szakalaka12369 tu info od ekspertów. Powiem więcej strata miała być większa. Ale w dyskusje nie wejdę, przecież w 3 miesiące po dymisji Obajtka to pewnie wina nowych.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zyski-Grupy-Orlen-zniknely-Gigant-ze-strata-i-tnie-inwestycje-8800168.html

A tu reakcja inwestorów, chyba coś tam się znają.
Reakcja inwestorów na pokazane dane były pozytywna, a kurs spółki zyskał 4,9 proc. na sesji następującej po publikacji szacunkowych wybranych danych finansowych.

1

@Marian_Pazdzioch Polska wydaje. Zapytaj o stan wojska. Jesteśmy w katatsrrifalnym stanie. Wydawać, a wydawać głupio to nic ci nie da.

3

@Fenelon hehe, internety zawsze wygrają

0

@ShawnC potwierdzały źródła że nie jest.

0

@Rifek to prawda

0

@PW27 gdyby nie one ten klub by się zamknął. Ll zmusiła Barce obniżyć pensje z 70% przychodu!!! 70%.

0

@Aragorn33 nie moga zarejestrować Olmo ale Taha zarejestrują

0

@Mocher w styczniu sobie pogra

0

@barteq Laporta i wal. W życiu

6

@Eto'o9 R10 jak go wyrejestruja to nie zagra do stycznia

1

@Aragorn33 rozumiem że Inigo Cubarsi pół roku?

0

Jeśli Christensen wypada do stycznia to oni się jeszcze zastanawiają by sprzedać Erica :) grubo

0

@SzwejkGT dwa sezony po za lm i z klubu nie masz co zbierać.

0

@ShawnC w miejsce Araujo jest Inigo :) tak dobrze czytasz :)

0

@aspr1me patrząc jak socios ma wyjeb. W to co Laporta robi o poprzednikach nie wspominając to myślę że bylibyśmy bankrutem bez aktywów.

1

@tomek8756 wiem, tylko on zrozumiałem chce odejść w tydzień.

5

@VegetaPolska ostatni tydzień? Nie wiem czy wiesz, ale wypowiedzenie jest miesięczne. Więc postawienie pracodawcy że za 7 dni mnie nie ma, to nie musi się zgodzić

0

@VeB 1899 bo Nico powiedział nie

1

@Pnog37 pozwól że ma całkowicie inne zdanie.

0

@Pnog37 Bo mamy wielkiego Balde i 23 latka co do wczoraj grał w 3 lidze jako zmiennika.

0

Ansu dostaje 10, Ferran zostaje - nie wierze w jakikolwiek transfer na lewe skrzydło.
Szybciej jak juz jakims cudem uzbieraja hajs kupia lewe wahadło albo za Erica.

1

@Derean tier 1. Jak możesz nie wierzyć :)

3

@Bulbulator statystyka mówi, najwięcej wypadków powodują nowi kierowcy, młodzi kierowcy. Obnixmy próg wejścia. Ma sens

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?