tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 i tak i nie. Ale pozwy mają poważne. Obecnie fakt, dobrze kupują, dobrze sprzedają
1
@tristan87 many many many. Tam są pieniądze to idzie. Logiczne w obecnych czasach
1
@Szakalaka12369 Nawet nie przeczytales artykułu wiec po co z toba gadac.
17
@Pawel13sz świetne wieści. Oby tak było, fizycznie już wygląda to lepiej.
8
@vangoor wyrejestruje bramkarzy by swojego Olmo zarejestrować
1
@Virusk3 a ja czytam że dementuje. Każdy czyta co chce przeczytać.
3
@Szakalaka12369 wpierw piszesz o różnicy orlen teraz a czasy pis. Jak dostałeś dane to mówisz o po 2008 :) co pokazuje co chcesz w tej dyskusji osiągnąć. A już sprzedaż o której nikt nigdzie nie mówi to nie wiem jak komentować. Skomentuj oddanie Lotosu. Bo na razie to pis sprzedał cześć Polskiego biznesu. Bez odbioru
5
@Szakalaka12369 tu info od ekspertów. Powiem więcej strata miała być większa. Ale w dyskusje nie wejdę, przecież w 3 miesiące po dymisji Obajtka to pewnie wina nowych.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zyski-Grupy-Orlen-zniknely-Gigant-ze-strata-i-tnie-inwestycje-8800168.html
A tu reakcja inwestorów, chyba coś tam się znają.
Reakcja inwestorów na pokazane dane były pozytywna, a kurs spółki zyskał 4,9 proc. na sesji następującej po publikacji szacunkowych wybranych danych finansowych.
1
@Marian_Pazdzioch Polska wydaje. Zapytaj o stan wojska. Jesteśmy w katatsrrifalnym stanie. Wydawać, a wydawać głupio to nic ci nie da.
3
@Fenelon hehe, internety zawsze wygrają
0
@ShawnC potwierdzały źródła że nie jest.
0
@Rifek to prawda
0
@PW27 gdyby nie one ten klub by się zamknął. Ll zmusiła Barce obniżyć pensje z 70% przychodu!!! 70%.
0
@Aragorn33 nie moga zarejestrować Olmo ale Taha zarejestrują
0
@Mocher w styczniu sobie pogra
0
@barteq Laporta i wal. W życiu
6
@Eto'o9 R10 jak go wyrejestruja to nie zagra do stycznia
1
@Aragorn33 rozumiem że Inigo Cubarsi pół roku?
0
Jeśli Christensen wypada do stycznia to oni się jeszcze zastanawiają by sprzedać Erica :) grubo
0
@SzwejkGT dwa sezony po za lm i z klubu nie masz co zbierać.
0
@ShawnC w miejsce Araujo jest Inigo :) tak dobrze czytasz :)
0
@aspr1me patrząc jak socios ma wyjeb. W to co Laporta robi o poprzednikach nie wspominając to myślę że bylibyśmy bankrutem bez aktywów.
1
@tomek8756 wiem, tylko on zrozumiałem chce odejść w tydzień.
5
@VegetaPolska ostatni tydzień? Nie wiem czy wiesz, ale wypowiedzenie jest miesięczne. Więc postawienie pracodawcy że za 7 dni mnie nie ma, to nie musi się zgodzić
0
@VeB 1899 bo Nico powiedział nie
1
@Pnog37 pozwól że ma całkowicie inne zdanie.
0
@Pnog37 Bo mamy wielkiego Balde i 23 latka co do wczoraj grał w 3 lidze jako zmiennika.
0
Ansu dostaje 10, Ferran zostaje - nie wierze w jakikolwiek transfer na lewe skrzydło.
Szybciej jak juz jakims cudem uzbieraja hajs kupia lewe wahadło albo za Erica.
1
@Derean tier 1. Jak możesz nie wierzyć :)
3
@Bulbulator statystyka mówi, najwięcej wypadków powodują nowi kierowcy, młodzi kierowcy. Obnixmy próg wejścia. Ma sens