0

Komentarz usunięty

6

@Arden Oni go pewnie wypożycza i ktos za to wypozyczenie jeszcze zapłaci. My wypozyczamy i pensje oplacic musimy :D

0

@okiemtypera_lucaxx95 no to myślę że możesz już iść na wcześniejszą emeryturę.

1

Komentarz usunięty

7

@Kondziubarca w City jest nasz świetny Dyrektor sportowy. Wykupili sobie teraz Savinho za grosze. Tak się robi biznesy, chłopak sobie pograł w Europie, złapał doświadczenie i wraca gotowy.

0

@Kidd ale dlaczego miałby nie pojechać? Kadra to kadra

0

@Kidd a co Pedri na kadre nie jedzie?

1

@cules100pro Ferran nigdzie nie idzie. Po co wy go wymieniacie?

4

@Messibestplayerintheworld A pozniej 31.08 usiada i zaczna szukac kogo by tu kupic i czemu nikt nie chce sprzedać? Hmmm, gdzie byli przez 1,5 m-ca?

3

Komentarz usunięty

0

@Arden On nie rezygnuje z zaległej pensji, ale z przyszłej. Kretyński wpis dziennikarza, skoro odchodzi to o jakiej rezygnacji on pisze.
Aktywacja o której piszesz to aktywacja kontraktu a nie pieniedzy. Skoro odchodzi to kasy nie ma

0

@Rhaan Nie teraz bedziesz wkoncu widział normalnosc. Kradniesz, wykorzystujesz stanowisko wypierd. I tak powinno być. Nie masz klaskać, chodzi o konsekwencje.

1

@Luciano99 A jak sie nie uda z Chiesa, to pójda po Grosickiego. Plan C tez jest potrzebny

2



Przypomnijcie mi rezygnacje za takie tematy poprzedniej władzy. Kradli i nic wiecej, dalej siedzieli.

13

@Messi1000000 Jak najdalej od tego typu piłkarzy, najemników.

0

@abram3k On sie odbił od umiejetnosci przyjecia piłki.

5

O Roque podobno pół europy sie biło rok temu, dawali wiecej hajsu za transfer. A teraz nie ma nikogo? :) Prdl wały i oszustwa jak to kupujemy dzieciaka o którego Europa sie bije.

0

@NeroTFP1 Fakty sa takie ze sie nie znasz.

0

@Blanco16 Od 2021 roku - 17 kontuzji, Powtórze 17. Wiesz ile on sie bedzie leczył przy naszych konowałach?

2

@Kidd no to pczeczytaj co napisałeś. Mamy kupić wiecznie kontuzjowanego Włocha, bo mamy innych co tez sa kontuzjowani. Ma sens

2

@ShawnC i dać kontrakt lewemu, że 36 latek ma teraz 36brutto pensje

0

@fenix1983 trochę szok bo w pakiecie online co miałem premium od Polsatu dali kanały lm za free. Szkoda ze tylko do połowy września mam to. Później ceny to kosmos

0

@Who_you_mam no że mocno boli. Mam cały rękaw + klatkę. I łokieć bolał najbardziej

1

@budel17 no tak bo to łatwe spółce giełdowe sfalszowac dokumenty księgowe.

3

Źródło pewnie jak te z Francji no mowie wam Deco tak powiedział.


1

@clyde podrzuć fotkę po robocie. :)

1

@clyde no łokieć to najgorsze gówno, też źle wspominam. Good Luck

1

@Arden no no. A pisali ze to nie Koeman to w Barcelonie go zepsuli.

0

@clyde ja też zawsze takie sesje robię. Tzn. Miałem 3 takie. No ciężko jest na końcu

0

@kanver_ wiesz ze daliśmy radę z taką samą ilością pkt? Wygrywając tonę meczy po 1-0. Oceniać to ja mogę grę w Europie, a ona była w sezonie o którym wspominałeś katastrofa. Nawet Eintracht nam wprdl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?