tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Murazor :) No wybitnie, mieli strzał chociaż na bramkę? To jest chaos na boisku a nie mecz piłki nożnej.
0
@FcPortoFan1999 Obejrzyj pierwsza połowę z Valencia. Wyglądaliśmy jeszcze gorzej, wy macie krótka pamięć poprostu. Jak w drugiej strzelimy 2 to nikt o pierwszej połowie pamiętać nie będzie. Tylko ze my gramy z Valencia Bilbao i teraz Rayo, a nie w LM.
0
@partymaker to tez prawda. Ale Martin na lewej i terran to decyzja Flicka
0
@Zieliniak Wyglądał tak samo. Sam sobie odpowiedz jak dobry może być 23 latek co do Lipca grał cały czas w 3 lidze
0
@Seledynowy Jego wina ze rywal z 6 metrów wcisnął? Nie lewo obrońcy co pilnował nie wiadomo kogo i Pivot co nie upilnował strzelca?
0
@Pedri16Future W czym oni są najlepsi?
2
Komentarz usunięty
1
Xavi v2.
Niczym ten zespol się nie różni od zespołu Xaviego. Bez składu i ładu, ogromna ilość niecelnych podań bo rywal gra pressingiem. Ofensywnie same indywidualności bez pomysłu.
No i wisienka. 23 latek z 3 ligi na wahadle podający tylko do tyłu i wielki Ferran co mojego starego by nie minął. Tak się nie buduje zespołu.
0
@Cvzx a normalny lewy obrońca blokuje, a pivot blokuje. Zespol z polowy boiska nie wychodzi, odbija się jak juniorzy od każdego z Rayo, ale to oczywiście TS winny.
0
Jestem w szoku 23 latek z 3 ligi ustawiony jak junior. No ale dalej udawajmy ze nie potrzebujemy lewego wahadła
0
@Lucyfffer no no , a Laporta otwiera sklep w Madrycie.
0
Idę na trening. To co Iga gra to ...
0
Masakra poziom meczu tenisa. Masakra, ja nie wiem czy rywalka Igi ma jakiś winner w tym secie, a jest 5-4. Milion błędów Igi.
0
@FcPortoFan1999 dla mnie jest arogancki. A takich mało kto lubi
0
@FcPortoFan1999 jego mało kto lubi. Ciężki jest chłopak
0
@FcPortoFan1999 na pewno jest zmęczona. Nie wiem czym. Chodz zobacz ile ona ma meczy już, wyjazdów. To jest masakra dla człowieka. Uważam że za dużo grała w pierwszy pół roczu
0
@FcPortoFan1999 Nieeeee, ona na Olimpiadzie juz tak wygladała. Tak wiem, słabsza forma i tak daleko zachodzi, ale w Cincinati tez tak było, to ze ona do finału doszła to sama mówiła, że wielki sukces.
0
@FcPortoFan1999 Męczy ja tenis. Oczywiście tu wygra, ale ona juz błaga o koniec sezonu. Poprostu
2
Iga gra jak w Cincinati. Nic z tego nie będzie w tym roku juz w wielkim szlemie
0
@dominox1998 on ma wiecznie kontuzje
0
@AduŚ07 nie bedzie. Nie w tym okienku
1
@cules100pro Z moich informacji to nie prawda. Tyle samo wart moj news co tego czopa
0
@Trojanek23 Barca była bankrutem, zarobki ponad 70% przychodu wal na wale od 20lat. Patrzmy wpierw na siebie, a później wytykajmy innym
0
Pfi 50 baniek. Mami pińcet takich
1
@tristan87 Fajdek v2.
0
@barcowy1899 teraz jest tam gdzie udowodni swoj potencjał, prawda? Czy jak nie to znowu bedziemy w kosmosie szukać powodów
1
@Lucerfi No jak czytam ze Martin 23 letni ktory gral caly czas w 3 lidze wystrzeli :D No co zrobisz.
1
Nasza obrona to poziom Valencii
Obrońcy: Cubarsí, Balde, Iñigo Martínez, Koundé, Cuenca, Gerard Martin, Dominguez, Fort.
1
@Derean Nic z kontuzjami sie nei zmieniło. Leca na kilogramy jak zwykle
0
Tak samo Barca przedstawila umowe z Aramark czy jak im tam. A później LL i tak nie wziela tego pod uwage w FFP.