0

@clyde ja też zawsze takie sesje robię. Tzn. Miałem 3 takie. No ciężko jest na końcu

0

@kanver_ wiesz ze daliśmy radę z taką samą ilością pkt? Wygrywając tonę meczy po 1-0. Oceniać to ja mogę grę w Europie, a ona była w sezonie o którym wspominałeś katastrofa. Nawet Eintracht nam wprdl.

0

@kanver_ no to poanalizujmy.
Fdj Wieczny talent, kiedy coś pokaże?
Pedri, szczerze go uwielbiam gra max 7 meczy kontuzja
Gavi po roku sory ale ten chłopak będzie potrzebował pół roku by wrócić, może wrocic
Olmo ten to rekordzista kontuzji, zresztą ma grać na ls :)
Rafa to napastnik nie pomocnik
Christensen no nie, w pomocy jest drewniany co też pokazał szybko w sobite
Bernal, 17 lat
Cassado nic nie powiem bo się nie da na razie.

Szal

0

@kanver_ myślę że wszyscy już narobili w gacie widząc ta pomoc

1

@Safrani Po jak może. Chcę nielegalnie konkurencje wybić. Może Obajtek ma gdzieś skitrane te pieniążki

0

@patrykGG Barca z Netem też groziła. Psg miało to w dupie i wpłacili. Tylko kasa psg i układy a nasze układy. To inne światy

1

@kanver_ przypomnieć ci pomoc z soboty? Jak dla ciebie to świetne, gdzie 75% jest na l4. No ok

0


Żenada, to ile on zarabia

0

@Arden no to 12 brutto razy 6 lat. Gundo pierwszy rok 5netto. Ten rok 10netto miał dostać.

0

@Arden Gundogan kontrakt na dwa lata, drugi rok 20 brutto- 10 netto. Nie jest to kosmos, nie wiemy ile Olmo ma, bo na 6 lat rozbili i jak zwykle nie zdziwie sie jak koncowka to wysoki kontrakt. Zobacz Lewego kontrakt to dopiero gówno

0

@Arden Olmo czeka.

3

@Arden Czyli jakies 6,9 mln za dużo ze wzgledu na nasze FFP

9

@Derean Yamal kontuzja i kto na prawa? Ferran?

13

Posmiejmy sie chociaz z konkurencji :D


2

@Messibestplayerintheworld oczywiscie ze na jego zlecenie. FFPolo to oficjalnie dzienikarz Barcy za czasów Xaviego, do tego od dwóch dni 24h na dobe pokazuja stadion, pokazuja La Masie, aktywni sa jak diabli, jedno wielkie pasmo sukcesów. Lapcio to czysty polityk z propaganda na czele

1

@KamQiX Gdyby u nas mial ktos az 17 kontuzji to nasze rehabilitacje trwaja znacznie dłużej. To Chiesa mysle ze juz musiałby kariere kończyć. Wyleczyli by go za 20 lat

1

@Kidd Statystyki z kosmosu. Normalnie LM nasza

0



Dobrze że Chiesy kontuzje nie budza obaw Zarzadu

0

@ShawnC MD wrzuca wam brednie, a wy wierzycie.

0

@Gaucho Uratowani, Balde to dźwignie.

7

"Po tym jak transfer Nico Williamsa najprawdopodobniej upadł, Barcelona rozpoczęła poszukiwania alternatywy. Wiele mówiło się m.in. o Luisie Díazie czy Kingsleyu Comanie, lecz Kolumbijczyk zostanie w Liverpoolu, a Francuz ma niepokojącą dla klubu historię kontuzji. Dlatego też Deco i Joan Laporta mieli według Mundo Deportivo upatrzyć sobie innego zawodnika - Rafaela Leão. "

Francuz ma niepokojącą historie kontuzji :)))) Dobrze, że Olmo nie ma.

0

@Lisek to jest transfer Laporty.

0

I teraz Gundo grubego załatwi. Pójdzie do Realu

2

@Derean To jest fake. Nigdzie Romero takiego czegoś nie napisał

0

@AlwaysBlaugrana Bo Nike nic dziś nie musi. Kontrakt ma jeszcze pare lat. Wrócą do negocjacji pewnie bliżej końca.

0

@SkilledHydra16 Roque nikt nie kupi, wypożycza go. A te dzbany wszystko to robią by zarejestrować Olmo i pewnie Cancelo

0

Komentarz usunięty

0

@parpe no raczej wszyscy piszą o inwestorzy na poziomie 49%. Nigdy więcej złodziejskich zarzadow, poprostu inwestor nie pozwoli na to. Jaki inwestor by dał zgodę na sprzedaż 3 razy tej samej licencji bo pierwsze dwie nie płacą, a 3 jest firma cateringowa która kupuje całkowicie nie ich model biznesowy Barce Vision. Śmierdzi potężnym wałem

3



Dzień dobry my po Viktora. Możemy dać 5 baniek i wypożyczymy jeszcze lengleta i opłacimy 5%, pensji

2

@Kondziubarca wiesz ilu naiwnych się znajdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?