3

Komentarz usunięty

1

@damian16161212 na razie 30 baniek, bo reszta to zmienne. A że u nas już nie zagra raczej to będzie 30.

0

@FCB24 rozumiem że Balde zagrał dobrze, był mniej chu.. Od Ferrana? Czym Cubarsi był lepszy od Kounde? Cassado od Pedriego? Kto lepszy od Raphinhi? Kto strzelil bramki?

0

@kaamil1910 Balde wczoraj był zdrowy.

0

@Peciak a on miał kiedyś formę na nasz poziom?

0

@cules100pro proszę tu lista adresow by zamknąć dyskusje. Ale odpisywałem że mam legalnie c+ i jak legalnie mam oglądać po za UE? Niech mi Tebas to wtedy wyjaśni.
https://pl.canalplus.com/pomoc/czy-moge-korzystac-za-granica

3

@kaamil1910 pierwsza połowa, zły pressing, zle ustawianie, dużo błędów indywidualnych praktycznie każdego, w sumie jakbyśmy 2-0 mieli w plecy nie powinniśmy mieć pretensji. W drugiej znacznie lepszy presing co przełożyło się na akcje, a po wejściu Pedriego pełna kontrola. Bardzo dużo prostych sytuacji nasi nie wykorzystali by zabić mecz. Reasumując, trochę podobnie do Xaviego ale jednak w drugiej połowie kontrolowali defensywe. Lepszy rywal by nam wprdl po takim meczu, ale skład też jak widać

1

@polcza jeszcze raz napisze. Działa w Unii. Po za nie działa, nawet na stronie masz napisane że nie działa po za Unia.

1

@mordini123 dzięki za wyjaśnienie

0

@kosiarz92 no właśnie też Magiere kojarzę

0

@beter2 oni jak już to go za darmo oddadzą. To są Janusze biznesu.

0

@patrykzmc2000 sport uparcie wrzuca te swoje wysrywy

0

@tristan87 a to legia nie grała jakoś kilka lat temu?

1

@ZygmuntTrzeciFaza z vpn Europa , bez vpn bez szans. Próbowałem na różnych. Zresztą pisałem do c+ i nie zadziała po za UE taka informacja

0

@Eto'o9 R10 zacznijmy coś wygrywać w Europie to też będą chwalić. Na razie jesteśmy pośmiewiskiem raczej niż drużyna która się liczy w Europie i to są fakty.

1

@van Baster no i nawet ten co płaci 79. Zagranica nie obejrzy bo c+ blokuję, vpn również. Nie ma obejścia

0

@ikar34 no patrz City jeszcze nam dopłaci tak bardzo go chcą

58

No to niech mi ci mistrzowie powiedzą. Jestem na wakacjach zagranica. Legalnie wykupiony c+ z wszystkimi gównami. I jak mam zagranica obejrzeć legalnie jak blokują?

1

@Worny wiesz ze przeczytałem tylko pierwsze zdanie, tak mi ciśnienie podniósł że od razu odpisałem :)))

1

@KamQiX po meczu z Valencia co nas w pierwszej połowie objechala, twierdzisz że mamy :) aha. Good Luck w lm

0

@pt9 ja to wręcz czuje się już jak hejter tego dzieciaka

4

To co po wczorajszym meczu widać bardzo dokładnie to:
- cała nasza lewa strona jest beznadziejna. Balde Ferran do wymiany, nie mamy tam nikogo na ławce nawet. To powinien być priorytet zarządu.
- zdrowy Pedri odmienia cały zespół. Daje Większą kontrole, czasem niedokładny, czasem nie strzeli ale trzyma piłkę i daje mozliwosci
- Niech ktoś Kur. W końcu powie TS by przestał wyprowadzać te piłki w tak debilny pomysł. Dwa razy obrońców wystawił. Kiedy on w końcu to zrozumie

0

@sevs może nie zamknęła ale byłoby ciężko

0

@kosmos91 kounde robił robotę. Środek grał źle

1

@Comentateiro najlepszy Christensen :) wchodzi, podaję 4 metry do rywala, następnie go fauluje. Wchodzi do środka pomocy i drepcze po boisku

0

@Pawlusek nie mamy nikogo za niego

2

@AlvaroHanso jest nas dwóch

0

@Mavcin1980 na 6 ostatnich meczy 5 wygranych

1

Mecz ala Xavi.
- Każdy obrońca walczył który będzie robił więcej błędów, - Kounde najmniej błędów , dobry mecz.
- TS musi chodź raz wyprowadzić piłkę tak że rywal ma 100tke
- Pedriemu ktoś zapomniał powiedzieć że może strzelac
- xg 3. W drugiej połowie z 3 setki marnuje każdy napastnik po kolei, bez wyjątku. Każdy miał 100tke :)
- kontuzja mięśniowa kogoś.

PS. Znacznie lepszy pressing w drugiej połowie i to plus

5

@Rhaan znacznie lepszy pressing mamy w drugiej połowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?