tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty
1
@damian16161212 na razie 30 baniek, bo reszta to zmienne. A że u nas już nie zagra raczej to będzie 30.
0
@FCB24 rozumiem że Balde zagrał dobrze, był mniej chu.. Od Ferrana? Czym Cubarsi był lepszy od Kounde? Cassado od Pedriego? Kto lepszy od Raphinhi? Kto strzelil bramki?
0
@kaamil1910 Balde wczoraj był zdrowy.
0
@Peciak a on miał kiedyś formę na nasz poziom?
0
@cules100pro proszę tu lista adresow by zamknąć dyskusje. Ale odpisywałem że mam legalnie c+ i jak legalnie mam oglądać po za UE? Niech mi Tebas to wtedy wyjaśni.
https://pl.canalplus.com/pomoc/czy-moge-korzystac-za-granica
3
@kaamil1910 pierwsza połowa, zły pressing, zle ustawianie, dużo błędów indywidualnych praktycznie każdego, w sumie jakbyśmy 2-0 mieli w plecy nie powinniśmy mieć pretensji. W drugiej znacznie lepszy presing co przełożyło się na akcje, a po wejściu Pedriego pełna kontrola. Bardzo dużo prostych sytuacji nasi nie wykorzystali by zabić mecz. Reasumując, trochę podobnie do Xaviego ale jednak w drugiej połowie kontrolowali defensywe. Lepszy rywal by nam wprdl po takim meczu, ale skład też jak widać
1
@polcza jeszcze raz napisze. Działa w Unii. Po za nie działa, nawet na stronie masz napisane że nie działa po za Unia.
1
@mordini123 dzięki za wyjaśnienie
0
@kosiarz92 no właśnie też Magiere kojarzę
0
@beter2 oni jak już to go za darmo oddadzą. To są Janusze biznesu.
0
@patrykzmc2000 sport uparcie wrzuca te swoje wysrywy
0
@tristan87 a to legia nie grała jakoś kilka lat temu?
1
@ZygmuntTrzeciFaza z vpn Europa , bez vpn bez szans. Próbowałem na różnych. Zresztą pisałem do c+ i nie zadziała po za UE taka informacja
0
@Eto'o9 R10 zacznijmy coś wygrywać w Europie to też będą chwalić. Na razie jesteśmy pośmiewiskiem raczej niż drużyna która się liczy w Europie i to są fakty.
1
@van Baster no i nawet ten co płaci 79. Zagranica nie obejrzy bo c+ blokuję, vpn również. Nie ma obejścia
0
@ikar34 no patrz City jeszcze nam dopłaci tak bardzo go chcą
58
No to niech mi ci mistrzowie powiedzą. Jestem na wakacjach zagranica. Legalnie wykupiony c+ z wszystkimi gównami. I jak mam zagranica obejrzeć legalnie jak blokują?
1
@Worny wiesz ze przeczytałem tylko pierwsze zdanie, tak mi ciśnienie podniósł że od razu odpisałem :)))
1
@KamQiX po meczu z Valencia co nas w pierwszej połowie objechala, twierdzisz że mamy :) aha. Good Luck w lm
0
@pt9 ja to wręcz czuje się już jak hejter tego dzieciaka
4
To co po wczorajszym meczu widać bardzo dokładnie to:
- cała nasza lewa strona jest beznadziejna. Balde Ferran do wymiany, nie mamy tam nikogo na ławce nawet. To powinien być priorytet zarządu.
- zdrowy Pedri odmienia cały zespół. Daje Większą kontrole, czasem niedokładny, czasem nie strzeli ale trzyma piłkę i daje mozliwosci
- Niech ktoś Kur. W końcu powie TS by przestał wyprowadzać te piłki w tak debilny pomysł. Dwa razy obrońców wystawił. Kiedy on w końcu to zrozumie
0
@sevs może nie zamknęła ale byłoby ciężko
0
@kosmos91 kounde robił robotę. Środek grał źle
1
@Comentateiro najlepszy Christensen :) wchodzi, podaję 4 metry do rywala, następnie go fauluje. Wchodzi do środka pomocy i drepcze po boisku
0
@Pawlusek nie mamy nikogo za niego
2
@AlvaroHanso jest nas dwóch
0
@Mavcin1980 na 6 ostatnich meczy 5 wygranych
1
Mecz ala Xavi.
- Każdy obrońca walczył który będzie robił więcej błędów, - Kounde najmniej błędów , dobry mecz.
- TS musi chodź raz wyprowadzić piłkę tak że rywal ma 100tke
- Pedriemu ktoś zapomniał powiedzieć że może strzelac
- xg 3. W drugiej połowie z 3 setki marnuje każdy napastnik po kolei, bez wyjątku. Każdy miał 100tke :)
- kontuzja mięśniowa kogoś.
PS. Znacznie lepszy pressing w drugiej połowie i to plus
5
@Rhaan znacznie lepszy pressing mamy w drugiej połowie