1

@homeins ale ciebie o zdanie nikt nie pytał. Byli tragicznii.

2

@koziar czyli jednak do zarządu się nadajesz skoro tego nie wiedziałeś. Każdy pisał że szklanka ala Pedri. Widocznie do nas pasuje.

0

@Nazio_87 a co szkodzi i sprzedać 49%? Tak funkcjonuje np. Bayern. Klub nadal kibiców. Zostawienie go tylko kibicom to masz efekt

1

@Michael24 potrzebny inwestor, który po pierwsze wyciągnie z długów, po drugie będzie patrzył na macki zarzadow. Od 20 lat wieczne wały.

10

@kaamil1910 przecież to fake z jakiejś grupy na fb

1

Dzieciak wziął 10tke na plecy. To już definitywnie zamyka w tym roku transfer. Odpuście już tego Nico. Temat zamknięty, kasa pusta, zarejestrują tych co mają i może kogoś wypożycza. Cancelo i może ls. Tyle i więcej się nie nastawiajcie.

1

@KacperVEB przez 3/4 sezonu pialisxie z zachwytu. Kur. Jakie to wszystko to chorągiewka. Tak końcówkę miał słaba, ale jeśli da się go wypożyczyć, brać i się nie zastanawiać

2

@MesQueUnClub96 villareal może być groźny

0

@kryhaa z całym szacunkiem ale u23 to nie żaden poziom.

1

@kryhaa nie wiem. Myślę że najwięcej talentów za gruby hajs wychodzi z Francji. Dlatego pytam o fakt a nie swoje biedolejie. Bo na razie to ze szkółki gwiazdy to Gavi, Yamal. Koniec

1

@mientusek1407 najbardziej utalentowana młodzież. To jest fakt oparty o co?

1

@Bilon87 ale przecież on pisze o obecnym stanie. Nie pisze ze juz nigdy walczyć nie będzie. Chodzi o kadrę Barcy, wzmocnienia problemy finansowe, zdrowotne i tyle. Wszystko się może odmienić. Ale to znaczy że nie może nikt być pesymistycznym

0

Mistrz i TOP4:Real, Barca, AM, Villareal
MVP Sezonu:Mbappe
Pichichi:Mbappe
Najlepszy asystent:Vini
Największa niespodzianka:Alvarez
Największe rozczarowanie:Flick
Spadkowicze:espanyol,

1

@Comentateiro dopiero w grudniu

0

@ShawnC keoman w wywiadzie twierdził ze on potrzebuje jeszcze 3tyg.by wrócić. A to było na Kika dni przed euro. Więc Ch. Wie co mu się stało

2

@fart pisałem że cała kasa szła cały czas na ludzi. Płacą odprawy, emerytury geriartryczne by starzy nie odchodzili. Mam kilku znajomych, kasa tam na ludzi plynie ogromną. A na sprzed gówno idzie

2

@Fantastyczny Chłopiec dużo zależy kto zagra. W meczu z Monako ciężko ocenić. Skład był fatalny

0

@negreanu amortyzacja Ferrana to pewnie już z 20 baniek

0

@Rhaan jeśli twój szef nie ma hajsu to ciebie zwalnia, więc z dupy te twoje porównanie. Jak ciebie w firmie nie chcą odchodzisz. Ale mu Kur. Pięknie w mieście i w pizd. Ma sam klub. Zwykły najemnik. A Koeman powiedział przed euro, że Fdj będzie w pełni sprawny za 3 tyg. Przypomnij ile minęło? Pokaz mi fotki rehabilitacji Fdj? Gavi, Pedri, Araujo wszyscy walczą, Fdj widzę tylko na Ibizie. Mięśni zero. Co się pokrywa ze słowami dziennikarza

1

@Rhaan tym że pojechał na reprezentację z kontuzja, dojebał jeszcze bardziej, że w dupie ma kontrakt i ogólnie Barce?

0

@Krzysztof1987 jemu na reprezentacji się odnowiła. A Koeman zgonil na Barce :)

0

@arasz1819 ciekawy opinii jestem wielbiciela Holendrów. Na poważnie, złamał i ciebie Holender czy nadal bronisz?

9

@Safrani Alemany miał rację że chciał go wypchnąć z klubu. Prdl karierowicz.

0

@Safrani tak testował że go wyjeb.

0

@ShawnC zatem oglądamy inny mecz. Czysty Real. Poczekali a później robili co trzeba. Niczym się nie różnią

1

@TheNekro94 im nie wytłumaczysz. Kupujemy brazola za 35 baniek Laporta - curry, co może pójść nie tak, patrząc na każdą historie transakcji tych panów. Kupujemy Olmo mając 4 inne 10tki. Nie mamy ls, nie mamy wahadel, nie mamy defesnywnych pomocników. Ale Kur. Jasne każdy myśli że jako kibic ze stażem ponad 20letnim człowiek poprostu wiary nie ma. No nie ma jak znowu wały dookoła. Sprzedajemy aktywa, firma kateringowa spłaca długi Barca Vision. Idę spać :) starczy

0

Komentarz usunięty

0

@ShawnC yyy, a powiesz mi kiedy oni tak nie grali? Czyli gówno, a później inni nie istnieją? Z tego mają te lm itd. To może te nasze porażki z RM w poprzednik sezonie anukujmy. W końcu zawsze prowadziliśmy 1-0

0

@arasz1819 tu nie chodzi o Real a o stan Barcelony.

0

@Cule1234 no to bardzo poważny stan. Dziennikarze :) może ten nóż był plastikowy z kebaba jakiegoś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?