0

@mekston uwielbiam twoje wpisy nie poparte niczym. Sezon 23/24 drużyny Francuskie w pkt UEFA zdobyły więcej od hiszpańskiej. Przypomnę że Real zdobył lm. Drużyn w pucharach Francja 7 Hiszpania 7

0

@kuz my też jesteśmy cierpliwi. Tylko zarząd ma nas w dupie i kupuje Olmo a ja nie słyszałem pół osoby która go chce

1

@kuz jeśli Flick zostawi za ofensywnymi pomocnikami wolne miejsce bez defensywy to osasuna i nas rozj. Kontrami. Tak się gra w Hiszpanii

3

@Kgorecki2500 sam jesteś słaby

1

@TheNekro94 oczywiście że my. Oni wygrywają ligę i w LM każdy sezon wyżej. Nawet dyskusji nie ma

1

@kuz na mistrzostwach mega grał ważne że mamy 10tki. Wszyscy będą szukać tej słynnej przestrzeni. Będzie dobrze.

2

No jak Kante w AM wyląduje to tylko pokazuje że się Kur. Da mieć pomysł na wzmocnienie pozycji które potrzebują.

0

@Rastafarnianin przepraszam. Następnym razem wybiorę tylko to co naród chce, a nie to co lubię. A później jeszcze pójdę na pielgrzymkeu

1

@Destroyer_of_Worlds no i Fermin Ch. Ci da. To nie pomocnik do ratowania środka. Jego największy walor to szukanie miejsca za pomocnikami. Taka 10-tka. Za nim w środku jest pustelnia. Mamy żenujący skład obecnie licząc kontuzje również.

3

@misterio tak jak kolega napisał oraz Bosak twierdzi, no i każdy po za konfederastami, pis i konfa to przyszła koalicja. Czas by przestali się ludzie dziwić. Kaczyński wypadnie, Morawiecki wypadnie i będzie jedna partia

0

@Kamiloza91 wszystkich. Nie zrobiłoby mi różnicy gdyby sprzedawali każdego z nich

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Zoker no ale przyznaj na tle juniorów Realu i City gniecie. Im tego nie wytłumaczysz że dzieci się wprowadza powoli, jako zamienników, a nie podstawę.

7

@Messibestplayerintheworld czyli na kolejne 3 sezony spalimy hajs na Diaza i Olmo. Mistrzowie.

0

@Ronad10 jak będzie grał ofensywnym stylem na wesoło, to będziemy bardzo często dostawać baty. Ale krytykować decyzji zarządu nie będzie

0

@beter2 Flick ok jazda po Xavim. Co wy bierzecie ludzie? Żyjcie dalej. Nie wydaje mi się by Flick kiedykolwiek zagrał takim składem. Ocenimy po sezonie. Ale bez Defensywnego pomocnika, bez wahadła za Cancelo będzie Flickowi ciężko

3

@Alvarinho nie będzie Diaza, śpij spokojnie Lvp chce 70-80 baniek. My nawet Inigo nie zarejestrowalismy.

0

@MesQueUnClub_87 nie wiem czy wiesz ale większość gra teraz na dwóch pivotach. A nie 4-3-3. Może przespałeś jak teraz zespoły grają. Pokaz mi zespół który się liczy, który nie ma Defensywnego pomocnika nie Kur. Przerobionego a Defensywnego

0

@MesQueUnClub_87 to ciekawe kto zagra na pivocie i ls. Bo tam nominalnie nie mamy nikogo :)

7

@KamQiX zwróć uwagę że nigdy nie czepiają się dzieci. Zawsze znajdą winnego w starszych piłkarzach.

1

@partymaker wczoraj się wiele zmieniło. Ocenił poprostu ostatni mecz :) z juniorami w Juesej lepiej to wyglądali. Monaco też Hamy, grać przyjechali

0

@Kymo przypomnieć ci za jakie słowa wyleciał Xavi? Co miał Flick powiedzieć że go nie chce?

1

@Pnog37 opala się na ibizie

1

@partymaker nie wiem czy widziałeś ale jadą po Xavim nawet, gdy go tu nie ma :)

0

@Ronad10 ta Flick prosił go o transfer dwa lata temu i rok temu. Bo od tyłu jest gadka Deco o Olmo.

3

Barca dostaje oklep od Monaco, a tu czytam szydzenie z Xaviego. Popierd. Jest środowisko Barcy.

0

@juarez grał w presezonie, to nawet juniorzy wyglądali lepiej niż on.

1

@barcelonaLM ale w czym jest problemem :)

0

@MesQueUnClub96 ts teraz winia za wszystko :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?