tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patrykzmc2000 czyli hajs u nas za rok
5
@lucca87 wy macie jakieś marzenia by mieć skład z najbardziej kontuzjogennymi piłkarzami? Coman 23/24 - 131 dni suma kontuzji. Więcej od Olmo i Pedriego. :)
https://www.transfermarkt.pl/kingsley-coman/verletzungen/spieler/243714
0
@zadafcb Natalia o brąz powinna powalczyć. Chodź w półfinale nie było najlepiej i sama mówiła, że nie był to dobry bieg
0
@blakkudium ciekawe kto to ten @soso9zb wali od tygodnia jako pierwszy newsami w Barcie
0
@blakkudium transfer czy za free?
0
@Aragorn33 Przy Juventusie byłoby 0 dla nas, bo w życiu by go nie wykupili, a tak mamy 8 baniek
0
@lntrowertyk oczywiście no ten to juz chyba mistrz l4. Będzie guru naszych, że da się więcej kontuzji mieć
0
@blakkudium czyżby w końcu 8 baniek dla nas
0
@Jackazz Czyli cala paka USA :D Piękno koszykówki wygrało. Przynajmniej dla mnie
0
@mekston Pytanie czy to pogubienie czy mega presja USA. 3 kwarty Serbii to 0 błędów, perfekcyjny mecz
1
Piękna maszyna USA. Najważniejsi trzeba przyznać dźwignęli 4 kwartę. Piękny styl, gra.
0
JUESEJ dawać kuzwa. Bić Serbie
18
Brutalny wywiad. Ale jak prawdziwy. Każdy wie i mówi dokładnie to samo co ten pan. Wszyscy oprócz Laporty. No może co do stylu się nie zgodzę. City też ma technicznych piłkarzy, a pressing ma jeden z lepszych
6
@Kgorecki2500 to po prawej trzeba zapłacić, a po lewej adidas zapłacił federacja.
1
@MesQueUnClub_87 odeszło od niego 12 dyrektorów z pierwszej linii.
1
Komentarz usunięty
0
@zTx ma swoich wyznawców, streamingi szaleją, kasa też. Więc udaje idiote. Jedyne co wie to wysyła ludzi na lotniska, na szpiegowanie Deco, widzi że się z kimś spotyka to sobie dodaje gówno narrację
0
@Kgorecki2500 I o takiego przywódcę walczymy. Nie będzie nam Unia pluc w twarz
0
@Pnog37 ta chciał go dwa i rok temu. :)
1
@Kibic_83 wyciągną go za grosze.
0
@Zoker Gundo i jego żona już dwukrotnie dementowali. Więcej pewnie im się nie chce. Lud i tak kupi
1
Rozj. Taka przewagę no trzeba umieć. No ale cholera wie o co chodzi w tych zapasach. Te pkt wpadają jak głupie, a w sumie UA jakoś tak lepiej wyglądała cała walkę
2
@malicinho tylko chusteczkami się musisz myć. A na poważnie to kąpiesz się normalnie, poprostu nie pij tej wody, a będzie dobrze. Weź już teraz sobie kup priobiotyki i zacznij sobie brać rano. By jelita zabezpieczyć, a nic ci nie będzie
1
@mordini123 a ok, nie wiedziałem że wczoraj przegrał. Dzięki panowie, teraz rozumiem
0
@mordini123 dlaczego skoro wygrał?
0
@Pnog37 przegrał? Bo nie widziałem
0
@CaseFarmall to tym bardziej porywnywanie wieczne siatkarzy z piłkarzami to żart.
0
@Messibestplayerintheworld Deco dzwoni z rana przy kawie. I jak już?
0
@Ojciec5tkidzieci ile wygrał z tych finałów?
1
@Gall no brakuje im umiejętności. Nie możesz porównywać siatkarzy którzy są ms, europy, grają w klubach które walczą wygrywają lm w siatkówce. Do kadry Polski którego najlepszym piłkarzem jest 36 latek, a piłka klubowa zbudowana jest z 70% obrokrajowcow a i tak Ch. To wygląda. To co wczoraj siatkarze zrobili to mistrzostwo świata, ale oni są mistrzami świata. Polska piłka kopana to poziom...