0

@patrykzmc2000 czyli hajs u nas za rok

5

@lucca87 wy macie jakieś marzenia by mieć skład z najbardziej kontuzjogennymi piłkarzami? Coman 23/24 - 131 dni suma kontuzji. Więcej od Olmo i Pedriego. :)
https://www.transfermarkt.pl/kingsley-coman/verletzungen/spieler/243714

0

@zadafcb Natalia o brąz powinna powalczyć. Chodź w półfinale nie było najlepiej i sama mówiła, że nie był to dobry bieg

0

@blakkudium ciekawe kto to ten @soso9zb wali od tygodnia jako pierwszy newsami w Barcie

0

@blakkudium transfer czy za free?

0

@Aragorn33 Przy Juventusie byłoby 0 dla nas, bo w życiu by go nie wykupili, a tak mamy 8 baniek

0

@lntrowertyk oczywiście no ten to juz chyba mistrz l4. Będzie guru naszych, że da się więcej kontuzji mieć

0

@blakkudium czyżby w końcu 8 baniek dla nas

0

@Jackazz Czyli cala paka USA :D Piękno koszykówki wygrało. Przynajmniej dla mnie

0

@mekston Pytanie czy to pogubienie czy mega presja USA. 3 kwarty Serbii to 0 błędów, perfekcyjny mecz

1

Piękna maszyna USA. Najważniejsi trzeba przyznać dźwignęli 4 kwartę. Piękny styl, gra.

0

JUESEJ dawać kuzwa. Bić Serbie

18

Brutalny wywiad. Ale jak prawdziwy. Każdy wie i mówi dokładnie to samo co ten pan. Wszyscy oprócz Laporty. No może co do stylu się nie zgodzę. City też ma technicznych piłkarzy, a pressing ma jeden z lepszych

6

@Kgorecki2500 to po prawej trzeba zapłacić, a po lewej adidas zapłacił federacja.

1

@MesQueUnClub_87 odeszło od niego 12 dyrektorów z pierwszej linii.

1

Komentarz usunięty

0

@zTx ma swoich wyznawców, streamingi szaleją, kasa też. Więc udaje idiote. Jedyne co wie to wysyła ludzi na lotniska, na szpiegowanie Deco, widzi że się z kimś spotyka to sobie dodaje gówno narrację

0

@Kgorecki2500 I o takiego przywódcę walczymy. Nie będzie nam Unia pluc w twarz

0

@Pnog37 ta chciał go dwa i rok temu. :)

1

@Kibic_83 wyciągną go za grosze.

0

@Zoker Gundo i jego żona już dwukrotnie dementowali. Więcej pewnie im się nie chce. Lud i tak kupi

1

Rozj. Taka przewagę no trzeba umieć. No ale cholera wie o co chodzi w tych zapasach. Te pkt wpadają jak głupie, a w sumie UA jakoś tak lepiej wyglądała cała walkę

2

@malicinho tylko chusteczkami się musisz myć. A na poważnie to kąpiesz się normalnie, poprostu nie pij tej wody, a będzie dobrze. Weź już teraz sobie kup priobiotyki i zacznij sobie brać rano. By jelita zabezpieczyć, a nic ci nie będzie

1

@mordini123 a ok, nie wiedziałem że wczoraj przegrał. Dzięki panowie, teraz rozumiem

0

@mordini123 dlaczego skoro wygrał?

0

@Pnog37 przegrał? Bo nie widziałem

0

@CaseFarmall to tym bardziej porywnywanie wieczne siatkarzy z piłkarzami to żart.

0

@Messibestplayerintheworld Deco dzwoni z rana przy kawie. I jak już?

0

@Ojciec5tkidzieci ile wygrał z tych finałów?

1

@Gall no brakuje im umiejętności. Nie możesz porównywać siatkarzy którzy są ms, europy, grają w klubach które walczą wygrywają lm w siatkówce. Do kadry Polski którego najlepszym piłkarzem jest 36 latek, a piłka klubowa zbudowana jest z 70% obrokrajowcow a i tak Ch. To wygląda. To co wczoraj siatkarze zrobili to mistrzostwo świata, ale oni są mistrzami świata. Polska piłka kopana to poziom...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?