0

@FcPortoFan1999 Kanadyjczycy forma mutant. Nasi... Brąz będzie sukcesem

0

@FanBarcy22 o Ch. Chodzi tym naszym sportowca. Eh

0

@FcPortoFan1999 klątwa? Ta Kur. Bóg tak chce. Poprostu w ataku nie ma mocy, koniec historii. Są lepsze zespoły i trzeba zaakceptować.

0

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 w poniedziałek wracają na chatę

0

@NeroTFP1 o matko to ona bez medalu. Ale słabo :( a poplynela z życiówka chociaż?

1

@fart a ok. Bo dziś plotkę rzucili

0

@kosiarz92 gdzie? W czym?

1

@fart przecież Arabia go nie odda. Nie czytaj bzdur MD.

5

No niestety dobre źródło. Więc pewnie klepnięty by Laporta mógł jak to on w USA ogłosić wielki transfer. Jeb. Polityk. Transfer z dupy na pozycję której nie potrzebujemy


0

@Culer9002 niech sobie lepiej popatrzy jak olał piłkarza Realu co bramę nam zalutowal

0

@FcPortoFan1999 czyli wpierw koks, testosteron, a później spowiedź. Jest to patent

0

@TR3YWAY czyli Laporta :)

0

@Krzysztof1987 większość sezonu miał bardzo dobry. Końcówka katastrofa. Wypożyczenie, brać i się nie zastanawiać.
Jeśli ty piszesz Kounde od biedy, gdzie koleś był najlepszym po na mistrzostwach to idź oglądać Barce B, Juvenil czy coś, bo masz dziwne myślenie

1

@NeroTFP1 I z taką formą jedzie się na Olimpiade. Może być i 20-ta. Ważne że bije życiówki, nie mówiąc już o krajowych życiówkach

0

@MessiSuarezNeymar o jest to plan na jakieś mistrzostwa u 21. Jeśli tam widzisz Barce to ok. Ciekawe kiedy większość la bamby pojmie, że nie ma zespołu, nie wiem zerknijcie z 10 lat wstecz, który liczy się w Europie grając juniorami. Dlaczego Hiszpański trener odrzucił dzieci i wziął doświadczonych, nawet mało znanych piłkarzy i zdobył mistrza? W pierwszym składzie dwóch mlokosow, reszta doświadczenie, tu musi iść w parze, ale nie może na 11 piłkarzy być 50% dzieci.

0

@Xxxbarca4ever Kounde tak. Fort, nie wydaje mi się

0

@Xxxbarca4ever w sezonie wyjdzie. To presezon i pierwsze minuty Viniego

0

Powtórkę oglądam i Vini co kręci naszymi dzieciakami. Oj dużo pracy ma Flick

0

@KrwawiaceoczyVEB optymizm panuje

6

@KrwawiaceoczyVEB mnie też to wiecznie irytuje. Trzeba powiedzieć że ma genialne długie podanie. Ale za często głupio ryzykuje

0

@KrwawiaceoczyVEB to transfer i wal Laporty

1

@blaugrana16 a tymczasem asysta plus asysta drugiego stopnia. No ale wiadomo lewy, to trzeba krytykować za to jak oddycha

0

@Faro ja podszywka? :) słyszałem wiele, ale tego nie.

1

@pioz123 no 0-0. Strzały 1-0. Normalnie pozarlismy

2

Patrząc po radarach. To burza ich minęła. I albo zaczną teraz, albo za ok. 1-1,5h idzie dużo grubsza burza

1

@PaPo Tornada to raczej nie te rejony USA.

0

@TR3YWAY po co. No do układanki twojego l4 teamu. Skoro mamy 2 , to wolisz 4 szklanki?

0

@NoswaR Dkladnie, drybling jeszcze ok, cos tam tez potrafi. Ale moim zdaniem to slaby koleś na Betis, a nie LM. Będzie problem jak kogoś nie kupimy

0

Europejczycy jacy zdziwieni :D Burza, deszcze? Yyy no i ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?