tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Kanadyjczycy forma mutant. Nasi... Brąz będzie sukcesem
0
@FanBarcy22 o Ch. Chodzi tym naszym sportowca. Eh
0
@FcPortoFan1999 klątwa? Ta Kur. Bóg tak chce. Poprostu w ataku nie ma mocy, koniec historii. Są lepsze zespoły i trzeba zaakceptować.
0
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 w poniedziałek wracają na chatę
0
@NeroTFP1 o matko to ona bez medalu. Ale słabo :( a poplynela z życiówka chociaż?
1
@fart a ok. Bo dziś plotkę rzucili
0
@kosiarz92 gdzie? W czym?
1
@fart przecież Arabia go nie odda. Nie czytaj bzdur MD.
5
No niestety dobre źródło. Więc pewnie klepnięty by Laporta mógł jak to on w USA ogłosić wielki transfer. Jeb. Polityk. Transfer z dupy na pozycję której nie potrzebujemy
0
@Culer9002 niech sobie lepiej popatrzy jak olał piłkarza Realu co bramę nam zalutowal
0
@FcPortoFan1999 czyli wpierw koks, testosteron, a później spowiedź. Jest to patent
0
@TR3YWAY czyli Laporta :)
0
@Krzysztof1987 większość sezonu miał bardzo dobry. Końcówka katastrofa. Wypożyczenie, brać i się nie zastanawiać.
Jeśli ty piszesz Kounde od biedy, gdzie koleś był najlepszym po na mistrzostwach to idź oglądać Barce B, Juvenil czy coś, bo masz dziwne myślenie
1
@NeroTFP1 I z taką formą jedzie się na Olimpiade. Może być i 20-ta. Ważne że bije życiówki, nie mówiąc już o krajowych życiówkach
0
@MessiSuarezNeymar o jest to plan na jakieś mistrzostwa u 21. Jeśli tam widzisz Barce to ok. Ciekawe kiedy większość la bamby pojmie, że nie ma zespołu, nie wiem zerknijcie z 10 lat wstecz, który liczy się w Europie grając juniorami. Dlaczego Hiszpański trener odrzucił dzieci i wziął doświadczonych, nawet mało znanych piłkarzy i zdobył mistrza? W pierwszym składzie dwóch mlokosow, reszta doświadczenie, tu musi iść w parze, ale nie może na 11 piłkarzy być 50% dzieci.
0
@Xxxbarca4ever Kounde tak. Fort, nie wydaje mi się
0
@Xxxbarca4ever w sezonie wyjdzie. To presezon i pierwsze minuty Viniego
0
Powtórkę oglądam i Vini co kręci naszymi dzieciakami. Oj dużo pracy ma Flick
0
@KrwawiaceoczyVEB optymizm panuje
6
@KrwawiaceoczyVEB mnie też to wiecznie irytuje. Trzeba powiedzieć że ma genialne długie podanie. Ale za często głupio ryzykuje
0
@KrwawiaceoczyVEB to transfer i wal Laporty
1
@blaugrana16 a tymczasem asysta plus asysta drugiego stopnia. No ale wiadomo lewy, to trzeba krytykować za to jak oddycha
0
@Faro ja podszywka? :) słyszałem wiele, ale tego nie.
1
@pioz123 no 0-0. Strzały 1-0. Normalnie pozarlismy
2
Patrząc po radarach. To burza ich minęła. I albo zaczną teraz, albo za ok. 1-1,5h idzie dużo grubsza burza
1
@PaPo Tornada to raczej nie te rejony USA.
0
@TR3YWAY po co. No do układanki twojego l4 teamu. Skoro mamy 2 , to wolisz 4 szklanki?
0
@NoswaR Dkladnie, drybling jeszcze ok, cos tam tez potrafi. Ale moim zdaniem to slaby koleś na Betis, a nie LM. Będzie problem jak kogoś nie kupimy
0
Europejczycy jacy zdziwieni :D Burza, deszcze? Yyy no i ?