0

Chłopaki machają do Olmo


1

@PatrykBarca ale ja to wiem jestem jednym z tych co go nie chcą. Za każdym razem jak ktoś szuka piłkarza bez pozycji to mnie Ch. Strzela. Będzie latał u nas na skrzydle zobaczysz

2

@misterio la bamba zachwyca się każdym dzieckiem co piłkę dobrze kopnie w juniorach. Co zrobisz.

4

@Mocher oriol miałbyc plackiem jest plackiem.

0

Laporta się zesra ale sobie kogoś kupi. Powie ze to mvp, mistrz Hiszpanii, podziwiajcie jaki jest zajebisty. Jeb. Polityk

0

@TR3YWAY ile ja tu kibiców Coutinho widziałem. I ten wieczny hejt na trenera że to nie jego pozycja blablabla. Gdzie jest Cou? Brazylia

0

@icon3520 no powinni, ale co zrobisz jak są słabi

0

@Encore pewnie jakiś gruby Benek sobie to wrzucił. Dbajcie o siebie dziewczyny :)

1

@4drian0 no tak. Wpierw dadzą magiczne kontrakty, a później ej, ale my hajsu nie mamy, odejdzie proszę. Ale najlepiej za 100

1

@michal26 jeden z najgorszych występów Igi. To ona przegrała nie Chinka wygrała. Na ziemi to najgorszy występ jaki Igi widziałem. Szkoda jej w Ch. Bo sama nie wie czemu nic nie działało, od serwisu po beckhand

1

@barcanawieki mamy go. Brawo, brawo zarząd. Wszyscy go chcą, to nasz wielki transfer całej rodziny Barcelony, a nie czekaj, nikogo nie widzę by się Kur. Cieszył

1

@zadafcb jak jednym występem zjeb. Tyle ciężkiej pracy. Masakra

1

@Messibestplayerintheworld czyli wjeżdżają raty 0%. Płatność za por roku. Kur. Mediamarkt normalnie

0

@ShawnC hehe, zaraz bana wyłapiesz pewnie :)) jak coś ja nie zgłaszam, nic nie widziałem :)

1

Dżerard Romero zaraz powie ze na kartce ma zapisane ze Olmo w Barcelonie i powie co hejtetki, znowu miałem rację

0

@zadafcb widzę że dziś super dzień naszych

1

@Messibestplayerintheworld czyli zapłacą więcej niż 60 :))))) hehe idioci

0

@Montjuic no ale Twitter za to jest, za nim. Coś za coś. Biznes to biznes

0

@Alex1995 nie wygra. Nie wieże w to, że nagle forma fizyczna w tak krótkim czasie wróci.

1

@Alex1995 No zawsze tak było. Tu miała autostrade nawet gdy nie był to priorytet. Zajechali ja w sztabie.

0

@Sysia11 Kazdy bym wymienił. Olimpiada to dla kraju, WS zawsze może wygrać

0

@Culer9002 To nie chinka wygrała. Iga zagrała katasstrofe na serwisie. 36 niewymuszonych w 2 sety?

0

@Bykunn siatkarze nie sa faworytami

1

@adi7adi8 Chodzi mi o to, że ona fizycznie bardzo źle tu jak na nia wyglada.

0

@Alex1995 w zyciu nie wygra. Jest grubo fizycznie po za forma i tego nie uratuje w miesiac.

2

Najwieksze rozczarowanie stało sie faktem. Wiec @mekston nie miałeś racji, pisałem od pierwszego meczu, że Iga jest mocno pod forma. Tak sie źle planuje sezon. Startujac w milionach turniejów no bo to WTA, rankingi itd. Szkoda, bedzie ogromny płacz teraz i szkoda Igi. ale sztab winny sytuacji takiej ilości meczy Igi w pół roku. Dziś przegrała Iga a nie wygrała Chinka

0

@clyde Jak kazdy.

0

Podsumowujac. Ostro Idze sie oberwie. Lepiej ja od neta niech odłacza bo pojedzie ja świat Polskiego Internetu przeokropnie. No szkoda

1

@Yamal_Williams Troche to pokazuje ze tenisisci Olimpiade maja w d. Powinna troche odpuscic mecze wczesniej.

0

To jest chyba nie do uratowania. Jak 1 rakieta świata na swoim terenie może grać tak bardzo bardzo źle. Iga zagrała już 50 meczy. Moim zdaniem nie potrzebnie grzano ja tak mocno. Olimpiada powinna być priorytetem. Nie była

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?