tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chłopaki machają do Olmo
1
@PatrykBarca ale ja to wiem jestem jednym z tych co go nie chcą. Za każdym razem jak ktoś szuka piłkarza bez pozycji to mnie Ch. Strzela. Będzie latał u nas na skrzydle zobaczysz
2
@misterio la bamba zachwyca się każdym dzieckiem co piłkę dobrze kopnie w juniorach. Co zrobisz.
4
@Mocher oriol miałbyc plackiem jest plackiem.
0
Laporta się zesra ale sobie kogoś kupi. Powie ze to mvp, mistrz Hiszpanii, podziwiajcie jaki jest zajebisty. Jeb. Polityk
0
@TR3YWAY ile ja tu kibiców Coutinho widziałem. I ten wieczny hejt na trenera że to nie jego pozycja blablabla. Gdzie jest Cou? Brazylia
0
@icon3520 no powinni, ale co zrobisz jak są słabi
0
@Encore pewnie jakiś gruby Benek sobie to wrzucił. Dbajcie o siebie dziewczyny :)
1
@4drian0 no tak. Wpierw dadzą magiczne kontrakty, a później ej, ale my hajsu nie mamy, odejdzie proszę. Ale najlepiej za 100
1
@michal26 jeden z najgorszych występów Igi. To ona przegrała nie Chinka wygrała. Na ziemi to najgorszy występ jaki Igi widziałem. Szkoda jej w Ch. Bo sama nie wie czemu nic nie działało, od serwisu po beckhand
1
@barcanawieki mamy go. Brawo, brawo zarząd. Wszyscy go chcą, to nasz wielki transfer całej rodziny Barcelony, a nie czekaj, nikogo nie widzę by się Kur. Cieszył
1
@zadafcb jak jednym występem zjeb. Tyle ciężkiej pracy. Masakra
1
@Messibestplayerintheworld czyli wjeżdżają raty 0%. Płatność za por roku. Kur. Mediamarkt normalnie
0
@ShawnC hehe, zaraz bana wyłapiesz pewnie :)) jak coś ja nie zgłaszam, nic nie widziałem :)
1
Dżerard Romero zaraz powie ze na kartce ma zapisane ze Olmo w Barcelonie i powie co hejtetki, znowu miałem rację
0
@zadafcb widzę że dziś super dzień naszych
1
@Messibestplayerintheworld czyli zapłacą więcej niż 60 :))))) hehe idioci
0
@Montjuic no ale Twitter za to jest, za nim. Coś za coś. Biznes to biznes
0
@Alex1995 nie wygra. Nie wieże w to, że nagle forma fizyczna w tak krótkim czasie wróci.
1
@Alex1995 No zawsze tak było. Tu miała autostrade nawet gdy nie był to priorytet. Zajechali ja w sztabie.
0
@Sysia11 Kazdy bym wymienił. Olimpiada to dla kraju, WS zawsze może wygrać
0
@Culer9002 To nie chinka wygrała. Iga zagrała katasstrofe na serwisie. 36 niewymuszonych w 2 sety?
0
@Bykunn siatkarze nie sa faworytami
1
@adi7adi8 Chodzi mi o to, że ona fizycznie bardzo źle tu jak na nia wyglada.
0
@Alex1995 w zyciu nie wygra. Jest grubo fizycznie po za forma i tego nie uratuje w miesiac.
2
Najwieksze rozczarowanie stało sie faktem. Wiec @mekston nie miałeś racji, pisałem od pierwszego meczu, że Iga jest mocno pod forma. Tak sie źle planuje sezon. Startujac w milionach turniejów no bo to WTA, rankingi itd. Szkoda, bedzie ogromny płacz teraz i szkoda Igi. ale sztab winny sytuacji takiej ilości meczy Igi w pół roku. Dziś przegrała Iga a nie wygrała Chinka
0
@clyde Jak kazdy.
0
Podsumowujac. Ostro Idze sie oberwie. Lepiej ja od neta niech odłacza bo pojedzie ja świat Polskiego Internetu przeokropnie. No szkoda
1
@Yamal_Williams Troche to pokazuje ze tenisisci Olimpiade maja w d. Powinna troche odpuscic mecze wczesniej.
0
To jest chyba nie do uratowania. Jak 1 rakieta świata na swoim terenie może grać tak bardzo bardzo źle. Iga zagrała już 50 meczy. Moim zdaniem nie potrzebnie grzano ja tak mocno. Olimpiada powinna być priorytetem. Nie była