33

Zamroza Lewego i dopiero odmroza na start sezonu by swiezynka był. Jest to plan


0

@Tridente2015 jak tu 75% składów to piłkarze którzy w sezonie grać nie będą. Proszę cię

2

Mecz o nic. Grają juniorzy z juniorami. Nic nie znaczący mecz, wynik. Nic, zawsze się jaramy przygotowaniami a później w sezonie całkowicie to nie ma znaczenia

0

Komentarz usunięty

2

@tristan87 zdecydowanie też

30

Ten dzień trzeba nazwać dniek upadku klubu. Bo dokładnie od tego momentu są tylko bardzo zle decyzję w klubie.


1

@Messibestplayerintheworld wszystko jest po cichu bo się Kur. Nic nie dzieje. Deco wysłał ofertę i czeka. Negocjator z dupy.

0

Komentarz usunięty

0

@cules100pro to może Laporta niech zadzwoni do Nico jak wielkiemu Deco nie ufają

1

@ShawnC Nie zapomnij ze dowalimy 6 -ciu 18-latkow a później szok, oni błędy robią, nic nie wygrywamy itd.

0

@PatrykBarca Lapcio powiedział i tak ma być. 12 Dresów odchodzi i plotki dziennikarzy są jedne. Laporta wchodzi każdemu w ich robotę.

0

@cules100pro czyli jednak jest wzmocnienie. Roberto wraca

0

@szymekdymek słyszałem ze Ter Steven gra dobrze nogami, dajmy go kur. na 9-tke. Kiedy my się nauczymy by piłkarze grali na swoich najlepszych pozycjach a oni szycie, 10-tka na skrzydło, obrońca na pilota, lewe wahadło na prawe itd. Nigdy nic nie wygrają klejąc skład

6

A tak swoja droga mówiliście ze zostaniemy przez Deco i Łapcią tylko z Oriolem na Pivocie, no nie, obecnie juz nikogo nie mamy :DDD

0

@QuQ ja to rozumiem, niech te grosze oddadzą zatem, a nie kur. za free

1


Czy my kupiliśmy go od nich, a teraz wypożyczamy za darmo? Deco mistrz

0

@Xaviball podobno też byliśmy :)

0

@TR3YWAY Olmo na skrzydło wjeżdża na pełnej

0

@mkord masz rację. Teraz tak na to patrzę.
@Barcasub eurosport 7

2

@zadafcb no teraz patrzę ze ta Australijka z numeremm 2 rozstawiona. Jeszcze się okaże ze dziewczyna medal nam zdobecie. Na pewno jest oryginalna, a w boksie tacy zadymiarze są bardzo mocni, niczego się nie boja, a raczej wszyscy ich się boja.

3

Ta nasza w Boksie to niezła zadymiara. Jako człowiek ćwiczący Boks nie wierze ze tak się da cały czas bez gardy. W koncu wyłapie.

2

Tak czytam komentarze że Djoko nie idzie, patrzę wynik. Prowadzi :) chłop po kontuzji, stary. Ale jest geniuszem, nie lubię go za ego. Ale jeb. Jest mistrzem również gdy ciężej idzie.

1

@MesQueUnClub96 on kiedyś nie jest?

0

@MesQueUnClub96 już za późno :)

0

https://teitter.com/tvn24sport/status/1819424369837273423

Na pewno z mądrzejszym sztabem. Iga ma za sobą 57 meczy a jest sierpień

1

To jest bardzo dobry kierunek, patrząc jak grają obecnie drużyny.


Tylko wszystko w dupe jak na skrzydle będzie biegać 10tka

0

@Kazragore pewnie paczuszka została.

1

@Szklaner to fakt pokazuje na boisku i poza nim oddanie dla klubu ale i mega profesjonalizm.

4

@Faro coś w tym jest. Niby go nie ma, niby biega jak kurczak bez celu, ale wiecznie jest tam gdzie piłka by gola zasadzic

4

@NeroTFP1 nie zapomnij ze jest lesbijka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?