0

@SeWo77 raczej nam nie siedzi

2

To nie jest dobry mecz naszych. Amerykanie nie zachwycają, a wizualnie lepsi. Do słabego turnieju Kurka dziś doszli pozostali. Słabo libero, serwis. No ale daleka droga do końca, może się obudzą

1

@Comentateiro u pan jakoś te mistrzostwa i walki idą dobrze. Faceci praktycznie na każdym polu w kluczowym momencie to blamaz psychiczny. Chyba za dużo alimentów płacimy i słabi psychicznie jesteśmy

0

@PIWOSZ89 za każdym razem tracimy pkt. A on cały czas to robi

1

To co powtórka Włochy - Japonia? Uffffffff

1

Ojciec Daniego Olmo w mediach społecznościowych: „Dom jest schronieniem dla serca i miejscem, gdzie marzenia mogą ożyć”. Jakie słodkie, jak to fajnie sobie tak pisać zarabiając 6 netto rocznie.

0

@mekston początku kariery. Wiesz ile Olmo ma lat?

0

@mekston no słowo jeśli klucz. Ja w nie nie wierzę. Ale niech mi Kurek mordę zamknie. Reszta paki gra dobrze, B. Dobrze. Ale bez atakującego, półfinał? USA?

0

@mekston bo uważam, że przegrają. Bez atakujących nie daje im szans. Tyle

2

@Gaucho osoby pozytywnie oceniające ten transfer, ty i Olek. Koniec. Jak mamy nie byc sfrustrowani jak kupujemy 10-tke. Mając 3 inne 10-tki. Na lewym skrzydle lataja dwie 9tki, albo prawe skrzydło, na wahadłach 17 latkowie, na pivocie nikt. Wyjaśnij mi argumentem. Dodam że koszt 60 baniek i 6 letnia pensja, kolesia co w rok na l4 był więcej niż ja przez 39 lat

2

@Kidd ta a wróci po 4. Bo rehabilitację robi mu Janusz z Wadowic

1

@Tomaszekkkkk jakiegoś tam faworyta nie ma. W boksie wiadomo że mamy brać. Może oszczep jakiś medal, 400 metrów raczej bez szans, może kajaki. W siatke dziś porażka, nie wiem może brąz

7

Olmo po badaniach, zdrów jak rybka. Jakby nigdy nie chorował okaz zdrowia.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Nazio_87 akurat mamy na miejsce Fdj. Yyyy. Nikogo? Pivota nie mamy, Ch. Tam będziemy grać 5cioma 10-tkami w pomocy

0

@Aragorn33 spokojnie, związki zawodowe sobie poradzą, tak jak w PKP Cargo.

1

@sen to jest pierwsza droga do alkoholizmu. To samo dotyczy ludzi co muszą przed snem prdl 2 puchy browara

0

@Pnog37 wiem :)

2

Ale świetne wyniki obu pan. No musi tu być zloto/brąz

0

Mirosław musi wygrać. Bo ona ma potencjał na złoto nie Ola. Ale świetnie że medal już mamy

0

Ok Nasz Mirek zestresowany. Oby dała radę, tu musi być złoto

0

@FcPortoFan1999 ta, babki jeszcze na razie bez statystyk widzę że walczą, mają dość dobre wyniki. Ale faceci te igrzyska to katastrofa na każdym polu wpierd.

0

@AndresCuccittini oj nie kuś chłopak twardo czeka

0

@Azazel_Pazuzu jeszcze pamiętaj o fałszywym sztabie medycznym i zarządzie.

0

@Arden dziwny ten boks olimpijski. Całkowicie odbiega od klasycznego. Mowie o aspekcie obrony.

0

@Derean o ho. Zaczyna się jak co roku, presezon :)

0

@zadafcb i będzie komentarz, brawo Arek, walczył, trochę pech, niestety bez medalu. CDn.

1

@NeroTFP1 na pewno może spokojnie wygrać złoto, ale czy zdobędzie...

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?