tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeWo77 raczej nam nie siedzi
2
To nie jest dobry mecz naszych. Amerykanie nie zachwycają, a wizualnie lepsi. Do słabego turnieju Kurka dziś doszli pozostali. Słabo libero, serwis. No ale daleka droga do końca, może się obudzą
1
@Comentateiro u pan jakoś te mistrzostwa i walki idą dobrze. Faceci praktycznie na każdym polu w kluczowym momencie to blamaz psychiczny. Chyba za dużo alimentów płacimy i słabi psychicznie jesteśmy
0
@PIWOSZ89 za każdym razem tracimy pkt. A on cały czas to robi
1
To co powtórka Włochy - Japonia? Uffffffff
1
Ojciec Daniego Olmo w mediach społecznościowych: „Dom jest schronieniem dla serca i miejscem, gdzie marzenia mogą ożyć”. Jakie słodkie, jak to fajnie sobie tak pisać zarabiając 6 netto rocznie.
0
@mekston początku kariery. Wiesz ile Olmo ma lat?
0
@mekston no słowo jeśli klucz. Ja w nie nie wierzę. Ale niech mi Kurek mordę zamknie. Reszta paki gra dobrze, B. Dobrze. Ale bez atakującego, półfinał? USA?
0
@mekston bo uważam, że przegrają. Bez atakujących nie daje im szans. Tyle
2
@Gaucho osoby pozytywnie oceniające ten transfer, ty i Olek. Koniec. Jak mamy nie byc sfrustrowani jak kupujemy 10-tke. Mając 3 inne 10-tki. Na lewym skrzydle lataja dwie 9tki, albo prawe skrzydło, na wahadłach 17 latkowie, na pivocie nikt. Wyjaśnij mi argumentem. Dodam że koszt 60 baniek i 6 letnia pensja, kolesia co w rok na l4 był więcej niż ja przez 39 lat
2
@Kidd ta a wróci po 4. Bo rehabilitację robi mu Janusz z Wadowic
1
@Tomaszekkkkk jakiegoś tam faworyta nie ma. W boksie wiadomo że mamy brać. Może oszczep jakiś medal, 400 metrów raczej bez szans, może kajaki. W siatke dziś porażka, nie wiem może brąz
7
Olmo po badaniach, zdrów jak rybka. Jakby nigdy nie chorował okaz zdrowia.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Nazio_87 akurat mamy na miejsce Fdj. Yyyy. Nikogo? Pivota nie mamy, Ch. Tam będziemy grać 5cioma 10-tkami w pomocy
0
@Aragorn33 spokojnie, związki zawodowe sobie poradzą, tak jak w PKP Cargo.
1
@sen to jest pierwsza droga do alkoholizmu. To samo dotyczy ludzi co muszą przed snem prdl 2 puchy browara
0
@Pnog37 wiem :)
2
Ale świetne wyniki obu pan. No musi tu być zloto/brąz
0
Mirosław musi wygrać. Bo ona ma potencjał na złoto nie Ola. Ale świetnie że medal już mamy
0
Ok Nasz Mirek zestresowany. Oby dała radę, tu musi być złoto
0
@FcPortoFan1999 ta, babki jeszcze na razie bez statystyk widzę że walczą, mają dość dobre wyniki. Ale faceci te igrzyska to katastrofa na każdym polu wpierd.
0
@AndresCuccittini oj nie kuś chłopak twardo czeka
0
@Azazel_Pazuzu jeszcze pamiętaj o fałszywym sztabie medycznym i zarządzie.
0
@Arden dziwny ten boks olimpijski. Całkowicie odbiega od klasycznego. Mowie o aspekcie obrony.
0
@Derean o ho. Zaczyna się jak co roku, presezon :)
0
@zadafcb i będzie komentarz, brawo Arek, walczył, trochę pech, niestety bez medalu. CDn.
1
@NeroTFP1 na pewno może spokojnie wygrać złoto, ale czy zdobędzie...
2
Komentarz usunięty