tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 myślę że powinna dostać jakąś nagrodę jubileuszowa za synonim nic nie robienia
0
@Herato o jakim trio piszesz?
0
@Rewolucja123 w połowie się zgodzę. A, nikt nie da Barce sezonów przejsciowych, B nigdy nie było klubu i nie będzie który dziećmi wygra cokolwiek, oni mają stanowić jakas cześć zespołu, a nie stanowić o sile każdej formacji, c skoro na Olmo jest hajs to byłby również na innych. Kupujemy to co zachciankę ma Laporta, a nie kogo potrzebujemy. Merino 30 baniek w Arsenalu, to kpina Pivot jak znalazł.
0
@TheNekro94 kij ma dwa końce jak zawsze. No szkoda tego medalu.
0
@Rewolucja123 nie wiem. Nigdzie w poważnych klubach nie widziałem tak wielkiej głupoty. Chyba że Pedri wylatuje i taki jest pomysł.
Na wahadłach mamy 3pilkarzy w średniej wieku 18 lat :))) kounde to teraz niby PO, w defensywie genialny, ale teoretycznie on PO nie jest :)
0
@sammu wołacz oooooo niestety!
1
@sintesox i to w dodatku 10-tke, gdzie mamy 3, 10tki :)
1
Czytam sobie relacje live na WP z Olimpiady. Słowo niestety odmienione przez wszystkie przypadki :) ale my słabi jesteśmy na Olimpiadzie. Kilka wyjątków, ale taka ilość wprdl w tak dużej ilości dyscyplin. A pojechała armia ludzi, sportowców, działaczy itd. Każdy związek powinien się później rozliczyć z tego co zrobili i zmiany, albo wstrzymać hajs.
7
Chyba nigdy nie miałem takiego podejścia do transferu, jak kupno Olmo. Kompletnie nie wierzę w ten transfer i jego sens. Kompletnie. Jest to tak bardzo głupi ruch, że tylko irytacja jest. I to nie wina Olmo a piep. Laporty
1
@wpwelement może lepiej zakazać polityki całkowicie i będziesz miał spokój.
1
@Kondziubarca kartkę mu pies zjadł
0
@NeroTFP1 w życiu, one były 4 dopiero w półfinale swoim. Tam będzie 6/7
0
@Ojciec5tkidzieci to jest fake. Ona już sobie tatuowala coś na czole i na końcu pokazała że to był fake.
0
@NeroTFP1 bo się Kur. Gwiazda już robi. Niech jutro wygra i tam się skupi a nie zabawy w politykę. Jeszcze niech wrzuci coś o imigrantach i będzie gwiazda. Jutro po walce niech sobie robi co chce
0
@bari_94 to te same zagrywki co Alemany stosował z Lewym np. Niby pierwszy rok jaki cudowny kontrakt, mała pensja, a sumarycznie pensja w Ch. Tylko rozłożona na lata.
1
@Patrykl145 dla mnie to będzie raczej Coutinho. Czyli koleś bez pozycji, na skrzydło za wolny, na 9tke się nie nadaje, do środka też. Takie 10 z dupy bez pozycji. No ale życzmy powodzenia, pewnie początek będzie poprawny a później...
5
@PatrychoO no nic jest już w Barcelonie. Pozostaje życzyc zdrowia i powodzenia.
3
Ciężko się z tym nie zgodzić. Jak na razie Laporta cały czas sprzedaje coś na wiele lat. A nie mamy pojęcia jak fundusze wyglądają. Nie ufam grubemu i nigdy nie ufałem.
1
@JohnA trenuje w Barcelonie. Moim zdaniem my go jeszcze przytulimy :)
0
@Azi ale elektorat lewicy to właśnie lgbt, więc czym sobie strzelają. Robią to co ich lud chce
0
@Azi nie o to mi chodzi. Powinna skupić się na walce,a nie budowaniu Instagrama. Ja rozumiem że bawi się w politykę, ale jutro ma inną robotę do wykonania
1
@Arden niech ona się skupi na walce a nie polityce
1
Niestety słowo klucz. Może awansuje. Ale czas słaby. Przed Io walisz prawie rekord Polski by na najważniejszej imprezie biegać dużo słabiej. Ch. Wie o co chodzi z forma LA
0
Czas na Pia w plotkach. Ćwierćfinał był bardzo słaby. Oby tu pocisnęła.
Czy padnie najsłynniejsze słowo na IO "niestety" zaraz się dowiemy
0
@konrad1661 w kajakach nikt tam już szans nie ma. Czasy raczej pod 6/7 miejsca. Więc się nie nakręcać
2
Komentarz usunięty
1
@sen ja sobie poczekam jak zawsze. C+ zawsze na start daje kosmiczne ceny a we wrześniu odpala promocje. Obecne ceny to jakaś patologia. Poprzednia cena 270 za 6 mcy. A teraz chcą 900 za rok :) pojeb. Ich zdrowo. Ja rozumiem że wcześniej polsat sport premium na licencji wrzucali a teraz kupili lm. Ale pojebało ich z cena
3
@Popitek12 wiadomo, że nie. Po takiej przerwie jebnij browara, opierdziel kebsa, walnij się na wyrko i odpocznij.
1
@Fabik87 to chyba Bayern się go nie pozbędzie :)
1
@pt9 wolę nikogo? Na co ci koleś w szpitalu? Co on da?
@Ziemny przepraszam. Coman mial 131dni wolnego od gry w piłkę. Tak może być? Zmienia to coś?