0

Sprzedać klub w końcu inwestorowi, zostawić większość socios którzy i tak mają wyjebane w ten klub. Skończą się wały kreatywności i debilne pomysły zarzadow. od 20 lat każdy zarząd zamieszany w gówna. Wszyscy z nas łacha dra, wyników nie ma, piłkarzy też. Upadek klubu na ten moment, w rozumieniu upadek opinii o Barcelonie.

2

@agaFCB dlatego się nie nastawiaj. Nie będziesz rozczarowana chociaż.

3

@Remi1899 po pierwsze źródło po drugie pressowac ma cały zespół, a w Barcelonie połowa piłkarzy chodzi po boisku a nie tylko Lewy.

1

@Bogan skończy w Betisie.

0

@barteq a później zdziwieni że Monako nas jedzie

3

@BartqRKO ludzie to rak. Co komentarze na Twitterze pod tym, oczywiście co 3 że imigrant ja jedzie itd. Że mąż zajumal, że ładna czy brzydka, ja prdl.

0

@PatrychoO czyli Leo też twarzą tej porażki i dobrze ze się go pozbyliśmy? Dobrze rozumiem tok myślenia?

3

@Kapitan hawk no nie musisz czekać. Od teraz każdy gol na jego konto. Tak to się żyje w Barcy. Szkoda ze Kur. Nikt Laporty z socios nie rozlicza, a wiecznie piłkarzy

2

@PatrychoO no to już wiemy kto nowym kozłem ofiarnym. Szybko poszło

1

@VeB 1899 mądrze zainwestować :) to się z Barcelona nie łączy

1

@Kgorecki2500 jak Kur. Co. Trąbi konfederacja od powstania jak to czas wywalić pis i po. A teraz jednego kandydata będą mieć z pis?

0

@Xaviball zaraz za Sławkiem Mentzenem ta 100 tke zrobi Tusk. No ale Sławek był pierwszy więc czekamy

0

@cules100pro nie potrzebujemy pivota. Rozpierdzielimy wszystkich 6cioma 10tkami.

4

@Kgorecki2500 wywracac szybciutko te stoleczki. :)
@macio_944 a można coś powiedzieć o tym że Boga nie ma? Czy to też nie wolno?

0

@kuz przypomnij kiedy nam się udało wszystkich zarejestrować, nie na ostatni gwizdek. Ja nie pamiętam, a długo bardzo jestem kibicem Barcy

1

@NeroTFP1 rozpadnie się to gówno na kawałki. Cześć pójdzie z pis, druga stworzy nowa prawice.

0

@kanver_ w końcu coś zarobiliśmy

0

@PIWOSZ89 po 350euro one chodziły oficjalnie. Wiec koleś kupił i teraz chce zarobić. Kupił po 1500, sprzeda za 1900 jak sprzeda.
Ja zarobiłem 2k. Ale kupowałem po 1400 za 4 bilety. Poszły za 3200.

0

@blakkudium dlatego może ten news o Kante?

0

@Salchent kto za Fdj?

1

@barcanawieki i bardzo Kur. Im dobrze.

0

@mekston liczy się tu i teraz a nie 10 lat temu. W pucharach Francuskie kluby poradziły sobie lepiej. Więc nie taka słaba ta Francuska. I to jest fakt.

1

@blakkudium masakra że my nawet jego zarejestrowanego nie mamy :)

1

@sen ja zawsze czekam na tą półroczna. Zawsze dostaje w przedłużeniu o 100zl drożej. Ale teraz dali cenę pojeb. Ja płaciłem z polsat sport premium i eleven 270zl za pół roku. Teraz oni dają 75*12mcy. Nie wierzę by ludzie się rzucili i pewnie obniża, zawsze w sierpniu zamiast 270zl dawali mi 380. Trochę cierpliwości i obniza. Nie że do 270, ale liczę że obniża.

0

@RosjaninBut machali machali, a krwi zero. Dziwne. Chyba muszą te maczety pod szlifierkę i naoszczyc.

0

@adukla na razie nie kupuj. C+ uwielbia na początku dawać pojeb. Ceny. A we wrześniu wrzuci promke. Przy tych cenach co dali uważam że obniża.

1

@Comentateiro trzeba poczekać trochę by ocenić. Jeśli stawia na fizyczność to faktycznie mogą być zmęczeni po przygotowaniach. A na pewno trzeba poczekać na normalna pomoc, a nie 17 letnie dzieci.

0

@LukaszFan w naszym stylu gry, no to połowa sukcesu.

0

@Azi może niech wielbłądy pożycza z bliskiego wschodu. Jakoś dojadą na miejsce

0

@Damian_Balde Wojtas jest fatalny w grze nogami. W Barcelonie to go wyklucza całkowicie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?