tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sprzedać klub w końcu inwestorowi, zostawić większość socios którzy i tak mają wyjebane w ten klub. Skończą się wały kreatywności i debilne pomysły zarzadow. od 20 lat każdy zarząd zamieszany w gówna. Wszyscy z nas łacha dra, wyników nie ma, piłkarzy też. Upadek klubu na ten moment, w rozumieniu upadek opinii o Barcelonie.
2
@agaFCB dlatego się nie nastawiaj. Nie będziesz rozczarowana chociaż.
3
@Remi1899 po pierwsze źródło po drugie pressowac ma cały zespół, a w Barcelonie połowa piłkarzy chodzi po boisku a nie tylko Lewy.
1
@Bogan skończy w Betisie.
0
@barteq a później zdziwieni że Monako nas jedzie
3
@BartqRKO ludzie to rak. Co komentarze na Twitterze pod tym, oczywiście co 3 że imigrant ja jedzie itd. Że mąż zajumal, że ładna czy brzydka, ja prdl.
0
@PatrychoO czyli Leo też twarzą tej porażki i dobrze ze się go pozbyliśmy? Dobrze rozumiem tok myślenia?
3
@Kapitan hawk no nie musisz czekać. Od teraz każdy gol na jego konto. Tak to się żyje w Barcy. Szkoda ze Kur. Nikt Laporty z socios nie rozlicza, a wiecznie piłkarzy
2
@PatrychoO no to już wiemy kto nowym kozłem ofiarnym. Szybko poszło
1
@VeB 1899 mądrze zainwestować :) to się z Barcelona nie łączy
1
@Kgorecki2500 jak Kur. Co. Trąbi konfederacja od powstania jak to czas wywalić pis i po. A teraz jednego kandydata będą mieć z pis?
0
@Xaviball zaraz za Sławkiem Mentzenem ta 100 tke zrobi Tusk. No ale Sławek był pierwszy więc czekamy
0
@cules100pro nie potrzebujemy pivota. Rozpierdzielimy wszystkich 6cioma 10tkami.
4
@Kgorecki2500 wywracac szybciutko te stoleczki. :)
@macio_944 a można coś powiedzieć o tym że Boga nie ma? Czy to też nie wolno?
0
@kuz przypomnij kiedy nam się udało wszystkich zarejestrować, nie na ostatni gwizdek. Ja nie pamiętam, a długo bardzo jestem kibicem Barcy
1
@NeroTFP1 rozpadnie się to gówno na kawałki. Cześć pójdzie z pis, druga stworzy nowa prawice.
0
@kanver_ w końcu coś zarobiliśmy
0
@PIWOSZ89 po 350euro one chodziły oficjalnie. Wiec koleś kupił i teraz chce zarobić. Kupił po 1500, sprzeda za 1900 jak sprzeda.
Ja zarobiłem 2k. Ale kupowałem po 1400 za 4 bilety. Poszły za 3200.
0
@blakkudium dlatego może ten news o Kante?
0
@Salchent kto za Fdj?
1
@barcanawieki i bardzo Kur. Im dobrze.
0
@mekston liczy się tu i teraz a nie 10 lat temu. W pucharach Francuskie kluby poradziły sobie lepiej. Więc nie taka słaba ta Francuska. I to jest fakt.
1
@blakkudium masakra że my nawet jego zarejestrowanego nie mamy :)
1
@sen ja zawsze czekam na tą półroczna. Zawsze dostaje w przedłużeniu o 100zl drożej. Ale teraz dali cenę pojeb. Ja płaciłem z polsat sport premium i eleven 270zl za pół roku. Teraz oni dają 75*12mcy. Nie wierzę by ludzie się rzucili i pewnie obniża, zawsze w sierpniu zamiast 270zl dawali mi 380. Trochę cierpliwości i obniza. Nie że do 270, ale liczę że obniża.
0
@RosjaninBut machali machali, a krwi zero. Dziwne. Chyba muszą te maczety pod szlifierkę i naoszczyc.
0
@adukla na razie nie kupuj. C+ uwielbia na początku dawać pojeb. Ceny. A we wrześniu wrzuci promke. Przy tych cenach co dali uważam że obniża.
1
@Comentateiro trzeba poczekać trochę by ocenić. Jeśli stawia na fizyczność to faktycznie mogą być zmęczeni po przygotowaniach. A na pewno trzeba poczekać na normalna pomoc, a nie 17 letnie dzieci.
0
@LukaszFan w naszym stylu gry, no to połowa sukcesu.
0
@Azi może niech wielbłądy pożycza z bliskiego wschodu. Jakoś dojadą na miejsce
0
@Damian_Balde Wojtas jest fatalny w grze nogami. W Barcelonie to go wyklucza całkowicie