- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1486 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1486 Culés
1
Prezes związku zapaśniczego o słowach Arkadiusza Kołunucza:
- Po pierwsze - bardzo przykro, że Arek tego medalu nie zdobył, bardzo. Walczył dla Polski, dla dyscypliny i dla siebie, rywala miał jednak znakomitego, z najwyższej półki. Jego wypowiedzią jestem rozczarowany, absolutnie nie ma racji, przygotowania dopięte były na ostatni guzik, skarpetki mu nie brakowało, żeby potem nie wyszło, że każdą ma w innym kolorze, że tak to ujmę.
Jak było z działaczami i osobami towarzyszącymi przyjeżdżającymi do Paryża w miejsce sparingaprtnera?
- Ja moją olimpijską akredytację, przysługującą mi jako prezesowi związku, oddałem, żeby do Paryża polecieć mógł dodatkowy trener, Włodzimierz Zawadzki, złoty medalista igrzysk w Atlancie, który Arka zresztą trenował. Ja jestem tutaj na zaproszenie Polskiego Komitetu Olimpijskiego, jako wiceprezes. Sugerowanie, że działacze przyjeżdżają w miejsce sparingpartnera? Nieprawda, nieprawda, nieprawda. Arek chciał zabrać swojego kolegę, który z zapasami skończył już dawno i z kadrą nie ma nic wspólnego. Nie zgodził się na proponowanego mu zawodnika, z którym rywalizuje, z którym bezpośrednio przygotowywał się do igrzysk. Wielokrotnie bywało tak, że na mistrzostwa świata czy Europy sparingpartner w ogóle nie leciał, tam nie ma już miejsca na takie treningi, tylko jakaś mocniejsza rozgrzewka przed walką. A jeżeli ktoś ma jechać, musi to być ktoś, kto zawodnikowi pomoże wejść na wyższy poziom. Ktoś, kogo wyznaczy trener kadry, który tą kadrą się opiekuje i za nią odpowiada. Żenująca, przykra sprawa, po co takie słowa? - dodał Supron.
0
@TheNekro94 kij ma dwa końce jak zawsze. No szkoda tego medalu.