- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1416 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1416 Culés
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
9
@PIWOSZ89 ja od stycznia z 92 kg na 108, także forma zalana
1
@PIWOSZ89 Siłowo jestem w szycie, natomiast sylwetkę chciałem bardziej dociąć i póki co się nie udało. Ale w te upały jadam bardzo mało także do sierpnia to kto wie
1
@Sinirsey przy jakim wzroście ?
8
@PIWOSZ89 mój sześciopak na brzuchu zamienił się na regularny sześciopak w lodówce
10
@PIWOSZ89 Z mojego odczytu BMI wychodzi na to, że jestem 20 cm za niski.
2
@PIWOSZ89 Forma ujdzie, choć widzę, że przy Was to żem szczypior, bo u mnie 83 kg na budziku przy 184 cm.
1
@PIWOSZ89 Nie i nie mam zamiaru.
1
@PIWOSZ89 188cm
2
@PIWOSZ89 Nie ma co budować, od 10 lat ważę niemal tyle samo co zawsze 70 kg/184cm
1
@PIWOSZ89 Ja mam teren zalewowy, powódź coraz większa i obawiam się, że może wywalić skalę w sierpniu
3
@FcPortoFan1999 Witam waga ciężka.
0
@Sinirsey @Eklerek ja to krótki jestem 176cm ale żeby 70/184 to już anoreksja
1
@PIWOSZ89 staram się trzymać formę cały rok.
1
@Giwera To prawie identyko, bo ja 84 kg przy 184 cm :D
1
@Giwera Witam witam.Facetom może się podobać i słusznie.
5
@PIWOSZ89 Mnie wczoraj @Safinetka powiedziała, że mam żreć chipsy a nie biegać, bo za bardzo schudłem i garnitur (ślubny, kupowany 9 lat temu) trochę na mnie wisi. xD
Nie wiem jak teraz, bo się dawno nie ważyłem, ale w marcu, przed maratonem ważyłem 59 kg, więc można stworzyć nowy układ jednostek na LR: Gary=1/2 @Sinirsey. xD
2
@PIWOSZ89 Daj mu spokój gruby
3
@PIWOSZ89 Ćwiczę reguralnie dopiero 4 miesiące i jestem na masie więc może do przyszłego lata coś będzie lepiej wyrzeźbione. Chociaż z 55 kg startując dziś jest 60kg a sylwetkowo to tam nie widać, że przytyłam to może jakieś mięśnie wreszcie rosną xD W ulubionych mom jeansach w zeszłym roku na doopie to mi wisiały a dziś są bardziej opięte to jest nadzieja, że idzie ku dobremu.
0
@agaFCB Ile masz wzrostu?
0
@Gary 164cm
1
@Gary na 10k mam 42 minuty, ale wtedy moja waga wynosiła jakieś 82kg :p kiedyś dość mocno jarałem się bieganiem i często gęsto biegałem półmaratony. Teraz wolę sobie zjeść coś dobrego i poleżeć w domu :D
0
@PIWOSZ89 To niezła anoreksja ze wskaźnikiem BMI niemal po środku xD
0
@PIWOSZ89 aktualnie 87kg i waga spada :)
1
@Eklerek BMI to akurat jest nic nie warte, bo jak masz 180cm i ważysz 86kg przy rozbudowanej muskulaturze, to pokaże ci, że masz nadwagę.
No ale bez przesady z tą anoreksją, szczupły facet, ale normalna waga. Gordon sprinter ma 183cm i waży też koło 65-70 kg w zależności od źródła.
1
@Luciano99 Odniosłem się do kwestii zdrowotnych skoro pisze o anoreksji. Jeden będzie wyglądał normalnie, a inny przy tej wadze z większymi udami i łydkami może wyglądać jak wieszak. Gordon też wygląda normalnie, bo ma chude nogi
0
@Sinirsey Nigdy nie biegłem półmaratonu, tak dziwnie wyszło, wina mojej Żony. xD
Też lubię zjeść coś dobrego i skrzętnie z tego korzystam, ale sportowo od zawsze mnie nosiło i cieszę się, że do tego wróciłem rok temu, bo przez jakiś czas był lekki zastój. Kiedyś grałem w tenisa po 5 razy w tygodniu: ligi i turnieje amatorskie, sparingi, no każda wolna chwila i kasa na to szły. Dodatkowo biegałem na studiach, nawet raz biegłem wtedy na dychę - czas podobny do Twojego - 42:14. Po studiach bieganie poszło w odstawkę, został tylko tenis, ale po wyprowadzce od rodziców było go coraz mniej, trochę zastąpiłem go graniem na orliku w piłkę. Jak pandemia zaorała część lig amatorskich w tenisa, to wypadłem z formy, bo nakręca mnie rywalizacja i muszę grać o coś. No a od końcówki 2023 r, gdy kolejna liga mi się zamknęła, to było z tym gorzej i tylko z doskoku, nieregularnie coś robiłem. Teraz się wkręciłem w bieganie, ale też gram w piłkę, więc waga poszła o 6 kg w dół a jem więcej. No a 6 kg przy takim chucherku jak ja to solidny procent. xD
@agaFCB Czyli się nie wywyższasz. xD
2
@PIWOSZ89 184 cm i 77 kg. Często gram w soccer ze znajomymi więc dla mnie bardziej liczy się szybkość, zwinność, wytrzymałość niż tona mięśni. Biegam, pływam. Od najmłodszych lat robię też regularnie pompki i brzuszki, więc sylwetka całkiem niezła i przy tym stylu życia dość łatwo ją utrzymać cały rok.
1
@Gary Nie nie, mnie ledwo zza lady widać xD
1
@agaFCB Jestem niewiele wyższy - 168 cm.
0
@PIWOSZ89 Ja już byłem w totalnym gazie z formą i pykło w biodrze.
Całe lato bez kardio, siłownia obcięta o 40% - kontuzja w najgorszym momencie.
Ku..va stopę chciałem umyć na stojąco i za wysoko podniosłem.
0
@PIWOSZ89 lepsze dwa tygodnie wstydu niż rok na siłowni ;)
0
@PIWOSZ89
Za robotę się weź to wtedy zrzucisz.