0

@FcPortoFan1999 ta, babki jeszcze na razie bez statystyk widzę że walczą, mają dość dobre wyniki. Ale faceci te igrzyska to katastrofa na każdym polu wpierd.

0

@AndresCuccittini oj nie kuś chłopak twardo czeka

0

@Azazel_Pazuzu jeszcze pamiętaj o fałszywym sztabie medycznym i zarządzie.

0

@Arden dziwny ten boks olimpijski. Całkowicie odbiega od klasycznego. Mowie o aspekcie obrony.

0

@Derean o ho. Zaczyna się jak co roku, presezon :)

0

@zadafcb i będzie komentarz, brawo Arek, walczył, trochę pech, niestety bez medalu. CDn.

1

@NeroTFP1 na pewno może spokojnie wygrać złoto, ale czy zdobędzie...

2

Komentarz usunięty

0

@Cvzx ta już dwa lata temu i rok temu Flick chciał Olmo w Barcelonie

3

@Kidd ja stawiam na 70% l4. A resztę 30 % będzie grał na lewym skrzydle i wszyscy będą mówić że to nie jego pozycja

0

@Messibestplayerintheworld jeśli dla nas Valencia jest wyzwaniem to niech nie wychodzą

3

@mmaciass powiedział że ma stany lękowe, depresję, astmę a został mistrzem świata w biegach. Ale ty się upierd. Dyslekcji. Odpuśćmy dyskusje. Tak rak jest kosmicznym problemem, ale przy leczeniu raka też jest w Ch. Ważna walka psychiczna. Oraz ludzie którzy powiedzą innym by walczyli bo warto i może się udać. Każdy onkolog ci powie ze walka psychiczna jest cholernie ważna by wyzdrowieć.

1

@mmaciass ja odbieram jego słowa nie jako narzekanie że chory, a motywacja by mimo trudności wierzyć w to co się robi itd.
A zdanie, "wielu mówi że ma a nie ma" jest poparte statystykami przy grillu z kumplami.

0

@Trojanek23 na pewno będę go przepraszał jak będzie śmigał na lewym skrzydle, pewnie komentarze twoje i fanów, to nie jego pozycja blablabla, a później wyłapie kontuzje i 5 lat prośby by odszedł.

2

Lekkaatletyka widzę forma Olimpijska. Pia pobiegła... Ale dobrze ze chociaż jest dalej.

5

@HarveySpecter mówisz że ludzie z depresja chwała się depresja bo to modne. No odważna diagnoza.

0

Nie no już muszą wygrać ten set

0

@kondzix2115 tam się wszyscy tłuką. Dużo też napierdzielanki z policją

0

Ojj przydałby się ten set. Bardzo przydał.

2

Komentarz usunięty

2

@konrad1661 czyli mają odpaść w ćwierćfinale bo Włochów w finale się boimy? :) grubo

0

Komentarz usunięty

0

@Xxxbarca4ever nie rozumiem czemu uparcie on gra

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@arasz1819 I tak wiedzieli ze w pis,.. po co wkurzać ludzi

0

@Azi chciałem napisać :)

0

@Azi Forma przeklęta, a nie Paryz. Juz przed Paryżem było widać ze i w lekkiejatletyce są pod forma

0

No to czas na kolejny wprdlc w dniu dzisiejszym, koszykarze 3x3. Dla ludzi o mocnych nerwach polecam :D

6

ale widowiskowe zawody


1

@NeroTFP1 ale w jakim stylu. I drugi kanadyjczyk tez wystrzelił, ciekawe co tam trenerzy stosują ze aż taka różnica vs. reszta świata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?