tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 ta, babki jeszcze na razie bez statystyk widzę że walczą, mają dość dobre wyniki. Ale faceci te igrzyska to katastrofa na każdym polu wpierd.
0
@AndresCuccittini oj nie kuś chłopak twardo czeka
0
@Azazel_Pazuzu jeszcze pamiętaj o fałszywym sztabie medycznym i zarządzie.
0
@Arden dziwny ten boks olimpijski. Całkowicie odbiega od klasycznego. Mowie o aspekcie obrony.
0
@Derean o ho. Zaczyna się jak co roku, presezon :)
0
@zadafcb i będzie komentarz, brawo Arek, walczył, trochę pech, niestety bez medalu. CDn.
1
@NeroTFP1 na pewno może spokojnie wygrać złoto, ale czy zdobędzie...
2
Komentarz usunięty
0
@Cvzx ta już dwa lata temu i rok temu Flick chciał Olmo w Barcelonie
3
@Kidd ja stawiam na 70% l4. A resztę 30 % będzie grał na lewym skrzydle i wszyscy będą mówić że to nie jego pozycja
0
@Messibestplayerintheworld jeśli dla nas Valencia jest wyzwaniem to niech nie wychodzą
3
@mmaciass powiedział że ma stany lękowe, depresję, astmę a został mistrzem świata w biegach. Ale ty się upierd. Dyslekcji. Odpuśćmy dyskusje. Tak rak jest kosmicznym problemem, ale przy leczeniu raka też jest w Ch. Ważna walka psychiczna. Oraz ludzie którzy powiedzą innym by walczyli bo warto i może się udać. Każdy onkolog ci powie ze walka psychiczna jest cholernie ważna by wyzdrowieć.
1
@mmaciass ja odbieram jego słowa nie jako narzekanie że chory, a motywacja by mimo trudności wierzyć w to co się robi itd.
A zdanie, "wielu mówi że ma a nie ma" jest poparte statystykami przy grillu z kumplami.
0
@Trojanek23 na pewno będę go przepraszał jak będzie śmigał na lewym skrzydle, pewnie komentarze twoje i fanów, to nie jego pozycja blablabla, a później wyłapie kontuzje i 5 lat prośby by odszedł.
2
Lekkaatletyka widzę forma Olimpijska. Pia pobiegła... Ale dobrze ze chociaż jest dalej.
5
@HarveySpecter mówisz że ludzie z depresja chwała się depresja bo to modne. No odważna diagnoza.
0
Nie no już muszą wygrać ten set
0
@kondzix2115 tam się wszyscy tłuką. Dużo też napierdzielanki z policją
0
Ojj przydałby się ten set. Bardzo przydał.
2
Komentarz usunięty
2
@konrad1661 czyli mają odpaść w ćwierćfinale bo Włochów w finale się boimy? :) grubo
0
Komentarz usunięty
0
@Xxxbarca4ever nie rozumiem czemu uparcie on gra
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@arasz1819 I tak wiedzieli ze w pis,.. po co wkurzać ludzi
0
@Azi chciałem napisać :)
0
@Azi Forma przeklęta, a nie Paryz. Juz przed Paryżem było widać ze i w lekkiejatletyce są pod forma
0
No to czas na kolejny wprdlc w dniu dzisiejszym, koszykarze 3x3. Dla ludzi o mocnych nerwach polecam :D
6
ale widowiskowe zawody
1
@NeroTFP1 ale w jakim stylu. I drugi kanadyjczyk tez wystrzelił, ciekawe co tam trenerzy stosują ze aż taka różnica vs. reszta świata