La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

konto usunięte

1

⚪️ Real Madryt planuje wykonać ostatni ruch w sprawie Alphonso Daviesa pod koniec sierpnia. Jeśli Bayern go nie sprzeda, Królewscy pozyskają Kanadyjczyka za darmo przyszłego roku.

ℹ️ Relevo

8

@Kibic_83 Czarnoskóry więc pasuje do tego klubu.

0

@FcPortoFan1999 I cyk, zgłoszony za rasizm.

1

@DonCarletto No to rasizm.Uwielbiam już tak bez ironii te oskarżenia o rasizm w stosunku do czarnoskórych.Gdy zaś przychodzi do białoskórych, a tym bardziej do karnacji żółtej to wywalone jajka na wierzch i wtedy wszyćko w porządku Baco!

2

@Kibic_83 Tej polityki zarządzania to im naprawdę zazdroszczę.

konto usunięte

2

@MesQueUnClub_87 To prawda tam pracują ludzie od czarnej roboty te transfery są przemyślane i analizowane.

0

@MesQueUnClub_87 Ciekawe tylko czy to się mocno zmieni po nieuchronnym odejściu Pereza.

0

@FcPortoFan1999 To jedno z tych pytań, na które nie znam odpowiedzi.

0

@MesQueUnClub_87 Gdyby Laporta zamiast gadać zaczął pracować w ciszy to też by takie transfery mógł przeprowadzać. Mu bardziej chyba jednak zależy na popisówie i własnym PR'rze.
@FcPortoFan1999 Zależy kto zostanie nowym prezesem.

0

@MesQueUnClub_87 Tylko da się poznać w najbliższych 10-15 latach ;) @DonCarletto Ten cały Jose Angel Sanchez?

0

@FcPortoFan1999 Najlepszy wybór jeśli by to wgl było możliwe.

0

@DonCarletto Jego zaproponowałem bo dość często tam się kręci z Perezem a w dodatku wiek ma dość solidny do prezydentury.

1

@DonCarletto W obecnym momencie to RM ma więcej argumentów do tego by przekonać danego zawodnika do transferu. Silna ekipa, świeżo po triumfach europejskich, żadnych problemów z rejestracją czy płynnością finansową. Nie rywalizujemy na rynku jak równy z równym i to jest niestety pokłosie wielu lat zaniedbań, więc cisza to nie jedyny czynnik. Laporta to polityk i populista, który jest jak ta orkiestra na Titanicu. Podtrzymuje pozytywne nastroje i wygłasza mocne hasła, a w środku ledwo wiążą koniec z końcem. Moim zdaniem powinien zabrać Deco i oddać stołek.

0

@MesQueUnClub_87 Laporta, to powinien po prezydenturze w Barcelonie udać się w prawdziwą politykę.

0

@MesQueUnClub_87 Laporta stara się być jak ta orkiestra, tylko kibic musi się czuć powoli jak głupek jak ci prezes mówi, że wszystko cacy, a statek na twoich oczach tonie.

0

@FcPortoFan1999 No tam by się nadawał do tworzenia kampanii wyborczych i nawijania makaronu na uszy bo w klubie czegoś takiego nie potrzebujemy.

1

@DonCarletto Dariusz Mioduski, jest kimś podobnie złotoustym w Legii.To samo Rutkowscy w Poznaniu. @MesQueUnClub_87 Minister propagandy xD

1

@DonCarletto Sam z siebie robi głupka bo czyny weryfikują puste słowa i obnażają prawdę. Jak ktoś jest inteligentny to kłamie tylko wtedy, gdy ma pewność, że ciężko to będzie prześwietlić.

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?