tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca było to widać w meczach jak Xavi go wystawiał, że koleś jest jakimś kosmosem technicznie. Odstaje mocno od reszty
2
@Kidd akurat tu pozwoli bo wie że l4 będzie u Olmo i będziemy zdychać
7
@TheNekro94 bardziej Iga przegrywa ten mecz. Źle serwuje i ma sporo nie wymuszonych z prostych piłek. Iga złoto może przegrać tylko sama ze sobą. W normalnej formie tu by szło łatwiej. Ale meczy się tu.
0
@TheNekro94 Iga musi poprawic pierwsze podanie, 1 gem to chyba raz trafila. No i znowu duzo pkt na niewymuszonych
1
@Barcasub No mamy kolejna 10-tke. Czyli kogoś kto bedzie latał na skrzydle :DDDD
1
@Yamal_Williams to co chce. Socios maja wyjeb.
0
@Coutinho007 w Hiszpanii jak bedzie grał na takim poziomie fauli to bedzie wylatywał z boiska.
1
Jest nasz. Super. Na skrzydle bedzie pieknie latał.
Dodam, że miał klauzule 60mln. Mistrz Deco zapłaci wiecej :DDDD Wielki negocjator
0
@Coutinho007 No nie, bo ten to chociaz pilke przyjmie. Ale lata jak kurczak w reprezentacji Brazylii go widziałem. Kosmiczny chaos, ale mimo wszystko technicznie znacznie lepszy
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
2
@Kinginiesta owocowe czwartki są wycofane. Owoce za drogie
0
@FanBarcy22 Lapcio wczoraj powiedział w srednioterminowym okresie :)
1
@ObiwanKenobi byli, Banderowcy byli. W czasie wojny wszyscy są.
0
@xvcWinterSoldier oni go chcą od zawsze. Idealnie pasuje do nas. Wieczne kontuzje orsz piłkarz bez pozycji na boisku. U nas zagra na skrzydle, wiadomo
0
@BorzyKrzys zawsze to już coś mistrzu.
1
@Prorokk a mogła nadejść, niestety wschodnia strona piekła kiełbaski na ognisku, a później wjechała na białym koniu jak wybawcy gdy Niemcow ściągnięto do Berlina.
1
@MesQueUnClub96 tak to że na tej stronie, nie ma pół wpisu o tym, a o Wołyniu tydzień wyjecie.
A Braun już nie, Korwin już nie. Zaraz i Ewą za Afd też już nie poważna, tam nikt nie zostanie zaraz.
1
@MesQueUnClub96 nie, ze stawia jedna rocznicę wyżej od drugiej. Nigdzie nie napisałem że ma gdzieś. Ale nakręceni są Ukraińcami, a nie nazistami czy też Bolszewikami, a to oni byli katami Polaków
5
Dziś rocznica, ważna dla Polski. Wiem to nie Wolyn, bo jak rocznica Wolynia by to była to od 5 rano pewna strona grzała by temat. Tu zginęło tylko 300tys ludzi. Może za mało nie wiem.
1
@pt9 no to właściciel niech jej pomoże opuścić mury jego firmy.
1
@szkutnik91 no no. Nie podpisany od maja, libero spłacone od maja. Itd. Dalej wierzcie Laporcie i jego gierka. Negocjuje Nico dla kibiców, ale on chce Olmo a nie Nico. Nie zdziwie się jak oferta nasza dla piłkarza jest gówniana
0
@Foton no to dobrze ze pis zaczął. Rozp. PkpCargo, Ko teraz tylko dokończy robotę. W kolejce już czeka Lot, taxi Warszawa i smok wawelski. Nic nie zostanie. Max tydzień naszego narodu i zmieniamy nazwę na Polish
1
Tak jak pisałem Collins ma coś z głową.
1
@mekston masz rację. To nie nie mieliśmy nikogo.
1
@Kidd tenis obok piłki jest bardzo wysoko w hierarchii, więc wydaje się że obok lewego to nie
2
@NeroTFP1 mistrzu oni zrobili screen z Wikipedii zmienili że jest synem Kenijczykow. To jest popierd. Jak ludzie nie potrafią zaakceptować porażki. Wystarczy iskra i się nakręcają jak prdl. Chore
0
@TR3YWAY nie mogliby powiedzieć 100 mln.
7
A tak pięknie po prawej stronie było, że tu też facet. Klasa dla zawodniczki że potrafi przegrać, czego nie potrafi zaakceptować jedna ze skrajnych scen politycznych. I nie chodzi o wpis tego kolesia a wpis Angeliki
1
Teraz już tylko złoto. Nie ma opcji by Chinka ja pokonała, a finał, na ziemi, jeśli nie będzie kontuzji to pociśnie to na spokojnie. Nie ma po drugiej stronie drabinki już nikogo