1

@Kondziubarca było to widać w meczach jak Xavi go wystawiał, że koleś jest jakimś kosmosem technicznie. Odstaje mocno od reszty

2

@Kidd akurat tu pozwoli bo wie że l4 będzie u Olmo i będziemy zdychać

7

@TheNekro94 bardziej Iga przegrywa ten mecz. Źle serwuje i ma sporo nie wymuszonych z prostych piłek. Iga złoto może przegrać tylko sama ze sobą. W normalnej formie tu by szło łatwiej. Ale meczy się tu.

0

@TheNekro94 Iga musi poprawic pierwsze podanie, 1 gem to chyba raz trafila. No i znowu duzo pkt na niewymuszonych

1

@Barcasub No mamy kolejna 10-tke. Czyli kogoś kto bedzie latał na skrzydle :DDDD

1

@Yamal_Williams to co chce. Socios maja wyjeb.

0

@Coutinho007 w Hiszpanii jak bedzie grał na takim poziomie fauli to bedzie wylatywał z boiska.

1



Jest nasz. Super. Na skrzydle bedzie pieknie latał.
Dodam, że miał klauzule 60mln. Mistrz Deco zapłaci wiecej :DDDD Wielki negocjator

0

@Coutinho007 No nie, bo ten to chociaz pilke przyjmie. Ale lata jak kurczak w reprezentacji Brazylii go widziałem. Kosmiczny chaos, ale mimo wszystko technicznie znacznie lepszy

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

@Kinginiesta owocowe czwartki są wycofane. Owoce za drogie

0

@FanBarcy22 Lapcio wczoraj powiedział w srednioterminowym okresie :)

1

@ObiwanKenobi byli, Banderowcy byli. W czasie wojny wszyscy są.

0

@xvcWinterSoldier oni go chcą od zawsze. Idealnie pasuje do nas. Wieczne kontuzje orsz piłkarz bez pozycji na boisku. U nas zagra na skrzydle, wiadomo

0

@BorzyKrzys zawsze to już coś mistrzu.

1

@Prorokk a mogła nadejść, niestety wschodnia strona piekła kiełbaski na ognisku, a później wjechała na białym koniu jak wybawcy gdy Niemcow ściągnięto do Berlina.

1

@MesQueUnClub96 tak to że na tej stronie, nie ma pół wpisu o tym, a o Wołyniu tydzień wyjecie.
A Braun już nie, Korwin już nie. Zaraz i Ewą za Afd też już nie poważna, tam nikt nie zostanie zaraz.

1

@MesQueUnClub96 nie, ze stawia jedna rocznicę wyżej od drugiej. Nigdzie nie napisałem że ma gdzieś. Ale nakręceni są Ukraińcami, a nie nazistami czy też Bolszewikami, a to oni byli katami Polaków

5

Dziś rocznica, ważna dla Polski. Wiem to nie Wolyn, bo jak rocznica Wolynia by to była to od 5 rano pewna strona grzała by temat. Tu zginęło tylko 300tys ludzi. Może za mało nie wiem.



1

@pt9 no to właściciel niech jej pomoże opuścić mury jego firmy.

1

@szkutnik91 no no. Nie podpisany od maja, libero spłacone od maja. Itd. Dalej wierzcie Laporcie i jego gierka. Negocjuje Nico dla kibiców, ale on chce Olmo a nie Nico. Nie zdziwie się jak oferta nasza dla piłkarza jest gówniana

0

@Foton no to dobrze ze pis zaczął. Rozp. PkpCargo, Ko teraz tylko dokończy robotę. W kolejce już czeka Lot, taxi Warszawa i smok wawelski. Nic nie zostanie. Max tydzień naszego narodu i zmieniamy nazwę na Polish

1

Tak jak pisałem Collins ma coś z głową.


1

@mekston masz rację. To nie nie mieliśmy nikogo.

1

@Kidd tenis obok piłki jest bardzo wysoko w hierarchii, więc wydaje się że obok lewego to nie

2

@NeroTFP1 mistrzu oni zrobili screen z Wikipedii zmienili że jest synem Kenijczykow. To jest popierd. Jak ludzie nie potrafią zaakceptować porażki. Wystarczy iskra i się nakręcają jak prdl. Chore

0

@TR3YWAY nie mogliby powiedzieć 100 mln.

7



A tak pięknie po prawej stronie było, że tu też facet. Klasa dla zawodniczki że potrafi przegrać, czego nie potrafi zaakceptować jedna ze skrajnych scen politycznych. I nie chodzi o wpis tego kolesia a wpis Angeliki

1

Teraz już tylko złoto. Nie ma opcji by Chinka ja pokonała, a finał, na ziemi, jeśli nie będzie kontuzji to pociśnie to na spokojnie. Nie ma po drugiej stronie drabinki już nikogo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?