tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam nowa umowa będzie wkrótce.
0
@mekston wiesz ze Iga zawsze po przegranym secie bierze taka przerwę? Często z tego wszyscy korzystają, ale podczas meczu to slabe myki, nie lubię tego
0
@mekston no trochę może ja uspokoić. W Tenisie to cwany myk.
1
@mekston skończyło się bo się podpaliła a by ją podpalić, trzeba zaatakować. Collins zawsze tak miała, gdyby ktoś jej łeb naprawił to by była w top 5.
1
Mówiłem że jak się Collins zaatakuje to ona przestanie swoje grać. Brawa dla Igi że nie odplynela. Ale to nadal kobiety, trzeba dobić na 4-0
1
@BorzyKrzys włosy się źle ułożyły.
0
Zaatakować z całej p. Collins teraz. Nic nie straci na tym a tylko zyskać może.
0
@Who_you_mam przecież my zaraz 1:1 będziemy mieć. Sponsorzy, dźwignie, nowe opcje. Kupimy cały świat za Laporty rządami
0
@esem91 z serwisem nie jest tak źle. Ale fakt przydałby się mocniejszy
1
I teraz wkurzyć Collins dobrym swoim serwisem i ona jak zawsze zacznie wszystkich wyzywać :)
0
Ten gem jest piekielnie wazny.
0
@takisobiektos @mekston ten pan. A ja sie w 100% z toba zgadzam i pisałem że Collins konczy kariere i ten sezon ma bardzo dobry.
0
@mekston nic bardziej mylnego, pisałem ci ze Collins w tym roku na ziemi przegrywała tylko z Sabalenka, która grała świetnie. Pamietasz nie ta co trzeba Collins. Ale jeszcze nie przegrała
2
Pisałem że Colinns jest najgroźniejsza. Będzie złoto albo ogromny płacz. Nie będę wrozyl. Ale Collins da się wybić, ona jest ogromnie nierówna i lubi się podpalić, ale Iga musi ja zaatakować, Kika błędów i Collins odfrunie. Jak tego Iga nie zrobi to będą baty.
0
Podobno Collins na ziemi grać nie umie
0
@mekston Iga niech swoje wygra wpierw :)
3
@MessiForeverTheBest dla faceta ważne że dochodził.
1
@ArterkHD myślę że powoli też to się pojawi. Priorytetem był wpierw serwis który w tym roku baaaardzo poprawiła.
3
@macio_944 a widzisz nie jesteś na bieżąco. W tym sezonie jest nowe "Wkrótce"
2
@BorzyKrzys Collins to taki Amerykański Milf. :)
@BorzyKrzys on ćwiczy podskoki jeszcze, zaraz będzie startował na Olimpiadzie w siatke.
4
@J4no ja tam jest optymistycznie nastawiony bo słyszę ze panuje optymizm więc u mnie też panuje optymizm
1
@adi7adi8 Iga musi cisnąć od początku do czasu aż ta maczka wilgoci nie złapie
0
Dobrze zacząć a będzie dobrze. Iga po medal
0
@wojopancer przykład Gulera perfekcyjny. Deco nic nie znaczy w świecie piłki. Strasznie gówniany dyrektor, ale pachołek Laporty robi wszystko co szef chce. Alemany odszedł bo niby inna praca. Jest na wolnym rok już.
0
@Arcybiskup Dla szpitala dla Olmo , pewnie że warto. Gundo grał all cały sezon, zdów jak ryba, Olmo drugi Pedri. No ale wiadomo
1
@Kidd Ale za rok moze sobie wybierze leszy projekt. W Barcy projekt ja nie wierze. Nie ufam Laporcie oraz Deco. Dookoła Barcy jest wieczne prdl. To kontuzje, afery, zmiany, korupcje, sady itd. Nasz projekt to mamy dzieci La Masii o jezzu, wszyscy sie trzesa na wiesc o tym. W Europie gówno znaczymy i dalej tak bedzie
1
W obecnych czasach trzeba położyć projekt, pomysł, a nie tylko przyjdz do nas. Barca wiecznie słyszę, że to Barca i albo chcesz albo nie. No nie dlaczego Williams który bardzo ceni Bilbao ma się zdecydować? Kasa rozumiem ale tu raczej propozycja słaba i psg pewnie więcej dało. My od lat wiecznie nie robimy nic by sprzedawać projekt
1
@Kidd Ma padac później
0
@Kidd Ona chyba dopiero 3-cia jest w kolejce. Bez szans na 16 rowniez
1
@NeroTFP1 wiem, żartowałem :D