tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 Geralt ja ma przeciez, prawda?
1
Nie rozumiem po co sobie Nadal to zrobił.
0
@DonCarletto Jak tak człowiek go widział w Holandii to sie nie dziwie
0
Iga wyraźnie musi miec dach otwarty :) Nie no inny mecz, Francuska raczej swoim stylem bardzo pasi Idze, nie gra siłowo, Rumunce to wychodziło ostatnio. Wazne ze szybko i przyjemnie, dobry mecz.
Niestety Magda już chyba odpada
2
@MesQueUnClub_87 Kur. Kiedy ty wkoncu zrozumiesz ze to deal miedzy Curym a Laporta. Jak nie wiesz o co chodzi to saobie w google wpisz jakie transfery i nazwiska sprowadzili obaj panowie.
5
@lntrowertyk Pierwsze zdanie i mi starczy. Ja prdl Xavi winien że Roque piłki przyjac nie potrafi :D
0
@mientusek1407 jaki powód?
1
@Szklaner Zawsze i wszedzie Muszynianka najlepsza bedzie
1
@adamek20151 szansa zawsze jest, ale chyba jednak Djoko przejdzie to łatwo
1
@alianta2 Potwierdzam to co widziałem w meczach w ktorych wybiegł. A to widać na kilometr
0
@MesQueUnClub96 to zdecydowanie tez.
0
@VeB 1899 Kazali mu moczyć w Morzu. Wiec sie leczy
4
Kto tam rzadzi - Nacjonalistyczna lewica w polaczeniu z Konserwatyzmem
Rosja - nasza Rosja/ Konserwatywno nacjonalistyczna
Białoruś - neokomunizm / konserwa nacjonalistyczna
Co je łaczy? :) Sami sobie odpowiedzcie. Patrzac na wyniki wyborów
0
@icon3520 Jakoś tak Cury - Laporta to pewny deal że wał
8
@bary mistrzu vini grał dobrze technicznie, mial ogromny problem z wykonczeniem akcji. Roque technicznie wyglada jakby z Polski był i grał w Arce Gdynia.
0
@tristan87 technicznie to on w tej Barcie B sobie nie poradzi
2
Roque odrzuca propozycje, niech zgadne, " Bede walczyl o miejsce blebleble"
0
@Fake69 jeszcze FDJ chopie. Toż to robota marzenie, pewna robota i premia
0
@adamek20151 na l4 Olmo będzie brylowal to na pewno
2
@Boss227 no ale decyzji za niego nie podejma.
0
@FCB24 co to znaczy była remisowa z Jokicem. Przecież grał, no chyba że chodzi wam że jak na ławce siedział, ale to tak się nie da porównać bo wtedy np. LBJ też mógł siedzieć.
1
@Keson A widzisz tak nas załatwił.
0
@RoberDzik 4f trzeba było płacić za ubranie reprezentacji, Adoidas zapłacił nam by ubrac reprezentacje. Czysty biznes, dla mnie zrozumiały.
Co do fake, każdy wierzy w taki fake jaki chce by był. Dlatego ktoś to wykorzystał
3
@cules100pro w czwartek Romero ta nie podjęta decyzję zapisał na kartce. A w niedziele powiedział że Nico nie podjął decyzji :))))
0
@ShawnC myślę że tak będzie
0
@partymaker nieskończone fundusze, sprzedaje Ferran za 55, kupuje Alvareza za30
7
@Peciak czyli nie oglądasz igrzysk bo organizatorzy obrazili twoje uczucia religijne? Aha, rozumiem że Polska reprezentacja, zawodnicy temu winni tak? Od pływacie w swoich przekonaniach i to grubo. Ale wolność to wolność. PS nie dotyczy religii ta wolnośc, wiadomo
3
@barcelonaLM w City nadal jest i świetnie zarządza, a Romano jest.
2
@Fenelon zmniejszyli z 4 rat na 3
3
@blakkudium Ale sprzeczne czy go chcą czy jaka decyzje podjął :D Tylko jedno jest pewne, ze zarząd chce Olmo :D