tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Śmierdzi to porażka. To jest ta Iga która gra fatalnie i odpada w ważnym turnieju
0
@mekston trochę? :) To kosmos jakiś a nie trochę
0
@Piorun nie jest to prawda. Iga dziś gra źle, tzn gra swoje i zaraz robi głupie błędy.
0
Rumunka teraz wyglada jakby Maraton przebiegła. Zapowiada się 6-0
0
@kibicsportu stracić to Iga sobie może z top 10 a nie tenisistka pokroju rumunki. Gra dziś poprostu słabiej i tyle.
0
@FabianekMrozek Iga to wygra
2
@kibicsportu zamkniety dach jest dla obu pan.
0
Ale Iga słabo. Czyżby Wimbledon nie był wpadka, a słabsza forma. To sobie znalazła zły moment na to. Ludzie ja rozjadą jak tu bez walki odpadnie
2
@kanver_ Alemany TOP, pisałem ze to gowniany kontrakt, a wszyscy go wielbili. No nie to zwykle rozłożenie kosmicznej pensji na lata było. 36 latek nie ma prawa zarabiać takich pieniędzy
0
@pt9 ile można żreć ten smalec. Dziś byłem przed otwarciem, za dużo ludzi
0
@Mixtape Świątek złoto, koniec
0
@tristan87 jak bardzo mi nie szkoda. Zaraz mu załatwia freaki i tam zarobi więcej, ale nazwisko ma. Ludzie to obejrzą
0
@Gronek chodzi o konsekwencje. W domu ciężko się ja trzyma, zawsze jest coś innego do roboty i ja osobiście nie znam nikogo kto utrzymał ja ćwicząc w domu. Na siłkę trzeba się wybrać, jak już wie wybierzesz to pracujesz na niej. Jak karnet masz to chodzisz, do tego kontakt z ludźmi itd. O to mi chodzi, oczywiście wszystko się da. Ale tak jak pisali koledzy 10kg to on sobie może ćwiczyć
2
Ja to zdania jestem że Tuska za te Niemieckie praktyki powinni wywalić, obiecał paliwo po 5 z kawałkiem. Złodziej
0
@Polaco9 nie wiedziałeś? Są tacy co dla konii suple wpierdzielaja :)
0
@maleta009 dla mnie to tylko silownia, dobry trening z progresja + pasza i bedzie rosnac. W domu sie inne rzeczy robi. Ale to moje doświadczenie.
0
@4drian0 no co mam ci powiedzieć, boomer jestem jak widać.
1
https://x.com/ClownWorld_/status/1816508285069185215
Coś sie dalej dzieje ktos wie? Może jej oddać, laske mu robi nie wiem, czy tak poprostu atrakcja dostać w pysk
0
@Gall dlaczego bzdury?
1
Ciekawie w tej Francji
0
@MesQueUnClub_87 O Lengleta tez tak walczysz robaczku? W koncu ma kontrakt który Barca podpisała.
24
Zawsze to bawi
0
@MesQueUnClub_87 a powinien chcieć. Albo moze niech idzie do tych wszystkich wielkich klubów które podobno go chciały i płaciły wiecej. Czy to poprostu zagrywka Curego jak zwykle
2
@Culer9002 Pudzian rzucił by głazem w niego
0
@Gaucho Cury - Laporta to duet który zawsze ściągał wały. Ich historia jest piękna. Deco moim zdaniem tu miał gówno do gadania. Pytanie czy Deco wogole ma co do gadania
5
@Mixtape może widzą go na treningu. Rozumiem że lepiej na siłę dawać szanse gdy koleś piłki przyjąć nie potrafi i niech cena spadnie do 0
0
@VeB 1899 ale co mają akumulator do jaj podłączyć Nico. To kosztowny transfer bo płatność od razu, bez tego nie ruszają innych transferów co jest logiczne
0
Romero znowu fake?
25
@PatrychoO pisałem to oczywiście jazda bez trzymanki. Koleś ma problem z przyjęciem piłki, co dopiero z prowadzeniem jej. Wał Cury jak zwykle zresztą
1
@kanver_ pisałem to w poprzednim sezonie to mnie pojechano że to najlepszy skrzydłowy ligi :)))