0

@FcPortoFan1999 Śmierdzi to porażka. To jest ta Iga która gra fatalnie i odpada w ważnym turnieju

0

@mekston trochę? :) To kosmos jakiś a nie trochę

0

@Piorun nie jest to prawda. Iga dziś gra źle, tzn gra swoje i zaraz robi głupie błędy.

0

Rumunka teraz wyglada jakby Maraton przebiegła. Zapowiada się 6-0

0

@kibicsportu stracić to Iga sobie może z top 10 a nie tenisistka pokroju rumunki. Gra dziś poprostu słabiej i tyle.

0

@FabianekMrozek Iga to wygra

2

@kibicsportu zamkniety dach jest dla obu pan.

0

Ale Iga słabo. Czyżby Wimbledon nie był wpadka, a słabsza forma. To sobie znalazła zły moment na to. Ludzie ja rozjadą jak tu bez walki odpadnie

2

@kanver_ Alemany TOP, pisałem ze to gowniany kontrakt, a wszyscy go wielbili. No nie to zwykle rozłożenie kosmicznej pensji na lata było. 36 latek nie ma prawa zarabiać takich pieniędzy

0

@pt9 ile można żreć ten smalec. Dziś byłem przed otwarciem, za dużo ludzi

0

@Mixtape Świątek złoto, koniec

0

@tristan87 jak bardzo mi nie szkoda. Zaraz mu załatwia freaki i tam zarobi więcej, ale nazwisko ma. Ludzie to obejrzą

0

@Gronek chodzi o konsekwencje. W domu ciężko się ja trzyma, zawsze jest coś innego do roboty i ja osobiście nie znam nikogo kto utrzymał ja ćwicząc w domu. Na siłkę trzeba się wybrać, jak już wie wybierzesz to pracujesz na niej. Jak karnet masz to chodzisz, do tego kontakt z ludźmi itd. O to mi chodzi, oczywiście wszystko się da. Ale tak jak pisali koledzy 10kg to on sobie może ćwiczyć

2



Ja to zdania jestem że Tuska za te Niemieckie praktyki powinni wywalić, obiecał paliwo po 5 z kawałkiem. Złodziej

0

@Polaco9 nie wiedziałeś? Są tacy co dla konii suple wpierdzielaja :)

0

@maleta009 dla mnie to tylko silownia, dobry trening z progresja + pasza i bedzie rosnac. W domu sie inne rzeczy robi. Ale to moje doświadczenie.

0

@4drian0 no co mam ci powiedzieć, boomer jestem jak widać.

1

https://x.com/ClownWorld_/status/1816508285069185215

Coś sie dalej dzieje ktos wie? Może jej oddać, laske mu robi nie wiem, czy tak poprostu atrakcja dostać w pysk

0

@Gall dlaczego bzdury?

1



Ciekawie w tej Francji

0

@MesQueUnClub_87 O Lengleta tez tak walczysz robaczku? W koncu ma kontrakt który Barca podpisała.

24

Zawsze to bawi


0

@MesQueUnClub_87 a powinien chcieć. Albo moze niech idzie do tych wszystkich wielkich klubów które podobno go chciały i płaciły wiecej. Czy to poprostu zagrywka Curego jak zwykle

2

@Culer9002 Pudzian rzucił by głazem w niego

0

@Gaucho Cury - Laporta to duet który zawsze ściągał wały. Ich historia jest piękna. Deco moim zdaniem tu miał gówno do gadania. Pytanie czy Deco wogole ma co do gadania

5

@Mixtape może widzą go na treningu. Rozumiem że lepiej na siłę dawać szanse gdy koleś piłki przyjąć nie potrafi i niech cena spadnie do 0

0

@VeB 1899 ale co mają akumulator do jaj podłączyć Nico. To kosztowny transfer bo płatność od razu, bez tego nie ruszają innych transferów co jest logiczne

0

Romero znowu fake?


25

@PatrychoO pisałem to oczywiście jazda bez trzymanki. Koleś ma problem z przyjęciem piłki, co dopiero z prowadzeniem jej. Wał Cury jak zwykle zresztą

1

@kanver_ pisałem to w poprzednim sezonie to mnie pojechano że to najlepszy skrzydłowy ligi :)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?