La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1464 Culés

0

Czy był to dobry deal? Myślę, że nie, powinni postarać zbić się jego pensję o kilka milionów niżej. Niemniej proszę nie powielać głupot, że więcej zarabia od Mbappe. Jego uśredniona pensja z ostatnich trzech sezonów wynosi 26 mln, co jest wciąż bardzo wysoką kwotą, ale istotnie niższą od zarobków Francuza.


konto usunięte

0

@kanver_ Zahavi to pan agent.

0

@kanver_ Prawda jest taka, że nikt z nas nie wiem jaka jest oficjalna jego pensja. Prawie każda gazeta podaje inne stawki.

1

@Arden Fakt, ale zawsze oscylują w podobnych granicach, więc te tutaj wydały mi się względnie realne, no i format progresywnego kontraktu tajemnicą nie jest

1

@kanver_ Cały Laporta, wszystko na już, a później będziemy się martwić

2

@kanver_ Alemany TOP, pisałem ze to gowniany kontrakt, a wszyscy go wielbili. No nie to zwykle rozłożenie kosmicznej pensji na lata było. 36 latek nie ma prawa zarabiać takich pieniędzy

1

@kanver_ @Zoker To trochę inaczej wygląda niż to Twoje.

@tbas Jakby to był Messi to tak.

Komentarz usunięty przez użytkownika

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?