tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kur. słabo, chciałem srebro. Ehh. Lipa :P
5
Dobrze ida na razie, brawo!!
3
@pt9 Jemu raczej chodzi o Meksykanina
0
Braz bedzie świetnym wynikiem, oby nie znowu 4.
1
O nie wiedzialem ze studio TVP Sport jest jak Pytanie na śniadanie. Szkoda ze nie gotuja w nim
0
@LambiPL Dlatego pilnie trzeba go pozbyć sie z klubu. Niestety tylko wypozyczenie, nie wieze by ktos go kupił za tyle bysmy go zamortyzowali
0
@LambiPL Jak go pokazemy światu to ci gwarantuje ze nie dosc ze za darmo wypozyczenie to jeszcze doplata do pensji
1
No i wygrali. Brawo za walkę. W sumie idzie im jak Kur. W deszcz, ale idzie.
0
@LambiPL obejrzyj mecz z osasuna. Sam dojdziesz do wniosków.
4
@kanver_ spokojnie bo wiesz on na skrzydle. A na skrzydle nie umie piłki przyjąć i celnie podać :)
4
Grają słabo jak na nich, ale walki im odebrać nie można. Czy forma na medal, wątpię. No brakuje nam atakujących w formie
0
@MesQueUnClub96 Na ich poziomie 190 to nie nadawłbys sie do podawania wody, cwaniaczek internetowy.
3
@MesQueUnClub96 ty do piłki bys nie doskoczył.
0
@Wiktoria13 ooo, nie grał jeszcze u nas, a już ile tracimy :DDDD
0
@krycha2201 Masakra :) Złota piłke już mu wreczysz czy dopiero po 2 meczu o pietruche :D
1
@AdrianFCB10 A w Gironie go oglądałeś?
0
@Kgorecki2500 Dwa juniorskie składy, pierwszy mecz. Nawet 5-0 mozna wygrac nic to nie da, oprócz błędnych wniosków które mozna wyciagnac.
1
Haha, co oberwał chłop :D
0
@Litman Mysle ze warto dac szanse wszystkim. W trakcie sezonu jak tej szansy nie wykorzystaja zawsze bedzie mozna wtedy zwyzywać sztab trenerski ze gówno gramy
3
@Kamil689 I za kazdym razem kibice zdziwieni, ale jak to. No srak to zwykłe machlojki finansowe
0
@betonito a to nie wiedziales ze on jest najlepszym obronca świata? Laporta coś tam wspominał.
2
@Who_you_mam no ja też. Zapomniałeś dodać że wróciły biznesiki na linii Cury-Laporta, a socios dalej wyjeb.
1
@Jamiro mocny skład City :) w którym miejscu?
0
@esem91 a przyjął piłkę? Czy musi grać na 9ce by się tego nauczyć?
0
@FCB_dimiC nooo i to grając 11 piłkarzami ze szkółki. Każdy okazał się już być wielkim piłkarzem gotowym do pierwszego składu
5
@PJ777 Cury-Laporta to standardowy wal. Ilu to oni ściągneli piłkarzy którzy okazali się plackami. Tona
0
Ta nasza pięściarka to wie co to garda :) Dziwnie walczy ale skutecznie
0
@Alex1995 pewnie tak. Ale Collins w tym roku na maczce z Sabalenka tylko oklep dostawała. Jutro ma padać więc dach zamkną. No i to jest olimpiada. Dziś też miało być łatwo a wcale nie było
1
@MesQueUnClub96 wiadomo. Collins może jutro przegrać po 6-0 jak swoją mieszaczkę odpali, ale i może z Iga wygrać.
1
@MesQueUnClub96 nie oczekuje niszczenia. Ale Iga dużo nie wymuszonych ma znowu. Jutro test z Collins. Zobaczymy co Collins wylosowała na koniec kariery