0

Kur. słabo, chciałem srebro. Ehh. Lipa :P

5

Dobrze ida na razie, brawo!!

3

@pt9 Jemu raczej chodzi o Meksykanina

0

Braz bedzie świetnym wynikiem, oby nie znowu 4.

1

O nie wiedzialem ze studio TVP Sport jest jak Pytanie na śniadanie. Szkoda ze nie gotuja w nim

0

@LambiPL Dlatego pilnie trzeba go pozbyć sie z klubu. Niestety tylko wypozyczenie, nie wieze by ktos go kupił za tyle bysmy go zamortyzowali

0

@LambiPL Jak go pokazemy światu to ci gwarantuje ze nie dosc ze za darmo wypozyczenie to jeszcze doplata do pensji

1

No i wygrali. Brawo za walkę. W sumie idzie im jak Kur. W deszcz, ale idzie.

0

@LambiPL obejrzyj mecz z osasuna. Sam dojdziesz do wniosków.

4

@kanver_ spokojnie bo wiesz on na skrzydle. A na skrzydle nie umie piłki przyjąć i celnie podać :)

4

Grają słabo jak na nich, ale walki im odebrać nie można. Czy forma na medal, wątpię. No brakuje nam atakujących w formie

0

@MesQueUnClub96 Na ich poziomie 190 to nie nadawłbys sie do podawania wody, cwaniaczek internetowy.

3

@MesQueUnClub96 ty do piłki bys nie doskoczył.

0

@Wiktoria13 ooo, nie grał jeszcze u nas, a już ile tracimy :DDDD

0

@krycha2201 Masakra :) Złota piłke już mu wreczysz czy dopiero po 2 meczu o pietruche :D

1

@AdrianFCB10 A w Gironie go oglądałeś?

0

@Kgorecki2500 Dwa juniorskie składy, pierwszy mecz. Nawet 5-0 mozna wygrac nic to nie da, oprócz błędnych wniosków które mozna wyciagnac.

1

Haha, co oberwał chłop :D


0

@Litman Mysle ze warto dac szanse wszystkim. W trakcie sezonu jak tej szansy nie wykorzystaja zawsze bedzie mozna wtedy zwyzywać sztab trenerski ze gówno gramy

3

@Kamil689 I za kazdym razem kibice zdziwieni, ale jak to. No srak to zwykłe machlojki finansowe

0

@betonito a to nie wiedziales ze on jest najlepszym obronca świata? Laporta coś tam wspominał.

2

@Who_you_mam no ja też. Zapomniałeś dodać że wróciły biznesiki na linii Cury-Laporta, a socios dalej wyjeb.

1

@Jamiro mocny skład City :) w którym miejscu?

0

@esem91 a przyjął piłkę? Czy musi grać na 9ce by się tego nauczyć?

0

@FCB_dimiC nooo i to grając 11 piłkarzami ze szkółki. Każdy okazał się już być wielkim piłkarzem gotowym do pierwszego składu

5

@PJ777 Cury-Laporta to standardowy wal. Ilu to oni ściągneli piłkarzy którzy okazali się plackami. Tona

0

Ta nasza pięściarka to wie co to garda :) Dziwnie walczy ale skutecznie

0

@Alex1995 pewnie tak. Ale Collins w tym roku na maczce z Sabalenka tylko oklep dostawała. Jutro ma padać więc dach zamkną. No i to jest olimpiada. Dziś też miało być łatwo a wcale nie było

1

@MesQueUnClub96 wiadomo. Collins może jutro przegrać po 6-0 jak swoją mieszaczkę odpali, ale i może z Iga wygrać.

1

@MesQueUnClub96 nie oczekuje niszczenia. Ale Iga dużo nie wymuszonych ma znowu. Jutro test z Collins. Zobaczymy co Collins wylosowała na koniec kariery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?