La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1517 Culés

6

Się ludzie dziwią że Barca chce sprzedać Roque. Jak on ani przyjac, ani podać celnie, a drybling ma jak Ferran.

Trzeba sprzedać bo za rok to go Elevator Kaborno za 10% opłacania pensji weźmie.

Pisali tu że Xavi mu nie daje szansy. Przyszedł Flick i to samo. Guiu był od niego lepszy. Teraz Victor go zjada na śniadanie...

4

@PatrykBarca Odpowiedzialny za jego sprowadzenie powinien teraz kasę z własnej pensji oddawać klubowi

0

@TR3YWAY czyli Laporta :)

0

@PatrykBarca wczoraj akurat gdyby mu koledzy podawali dobrze to coś by tam strzelił myślę , fajnie wychodził w końcówce do prostopadłych razem z Raphinhą ale albo za mocno albo nie celnie.

0

@ShawnC Nie jest dobrze jeżeli chwalimy już zawodnika kupionego za 40mln, że potrafi do piłki prostopadłej biec...

Bo nawet jakby strzelił gola to niczego to nie zmienia.

konto usunięte

0

@PatrykBarca nie żeby coś, ale przypomnij sobie początki Viniciusa w Realu.

0

@pioz123 Vini technicznie był 2 klasy lepszym piłkarzem. Miał wykończenie gościa z B klasy. Ale technika, drybling i gra na małej przestrzeni kilka półek wyżej. A zobacz ile miał wtedy lat....

konto usunięte

0

@PatrykBarca niewiele wynikało z tego dryblingu. O to mi chodzi. Roque potrzebuje czasu i spokoju. Co nie oznacza, że będzie TOP. Być może nie. Ale jest tu póki co dość krótko i grał baaaardzo mało.

0

@pioz123 Tyle że z czasem on będzie wart coraz niej. To nie przypadek że wediach huczy od tego że lepsi technicznie zawodnicy są w rezerwach. A taki Guiu czy Victor nakrywa go czapka. Po co dawać szanse jakiemuś Roque jak można go sprzedać, póki są pieniążki do odzyskania i postawić na Pau.

konto usunięte

0

@PatrykBarca bo problem w tym, że teraz nikt nie da tyle żeby wyjść na 0. A sprzedawać gościa po 6 miesiącach od przyjścia i tracić 20-30 mln to chore... Lepiej go wypożyczyć i liczyć, że gdzieś się sprawdzi przy mniejszej presji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?