0

@szkutnik91 oni nie mieli hajsu na obu. Nico był krecony do mediów by Socios sie nie obrazili.

5

@Pnog37 Strasznie wkurw. koleś. Wiec nawet mi go nie szkoda

8

@Luciano99 Tak zycie Fentanylowe

0

@Eto'o9 R10 Mecz był w czwartek. Dziś ci sie przypomniało

0

Eric ta sama kontuzja po 2tyg w kadrze, ten koleś miesiąc i nadal nie wiadomo kiedy. Ja prdl z czego on jest ulepiony?

1

@DLFCB z tego był karny :)))))

9

@FabianekMrozek nie było oferty za 40 baniek

5

@KamQiX poczekaj niech gola strzeli. Chopie od razu dadzą mu złota piłkę. A jeszcze jak Vini asystę da to powiedzą że najlepsze trio od czasów ney Leo

1

@VeB 1899 Real wygra. Czekaj i połowa z 850 dla mnie :)

1

@KamQiX czyli jednak szansa jest. Thx za info

1

@ShawnC nawet w pamięci nie mogę znaleźć straty dwa mecze pod rząd pkt przez Real. Wygrają

1

@R_da_Souza_Faria właśnie statystyki nie są wróżba, a czymś co historycznie mówi o prawdopodobieństwie. Dzięki statystyce bukmachera zarabia krocie, bo analizy dają mniejsze prawdopodobieństwo czegos=wyższy kurs, wyższa wygrana i ludzie stawiają.

0

@Popitek12 nie wierzę że dwa mecze pod rząd stracą pkt. Wygrają

1

@Rust_Cohle czyli słuszne karne mają nie gwizdać bo nie jesteś kibicem Legii?

0

@AlwaysBlaugrana pozwól że to trener który zdobył mistrzostwo zdecyduje kogo potrzebuje i na kogo liczy. A kadra 21 nie jest żadnym wyznacznikiem.

1

@Sysia11 Sabalenka jednak chyba najpewniejsza, no i miała sporo czasu na regenerację, ale to finał, a finał to ona może w głowie odjechać.

0

@Sysia11 tak człowiek patrzy to w normalnej formie tylko Muchowa mogła by być zagrozić. Ale Iga gra poprawnie jak na siebie, więc z Pegula też mogą być ciężary

7

@Hajny to rezim pisze za niego.

2

@misterio przecież 60% ludzi tu pierwszy raz dyskietka widzi na oczy :)

3

@Lucho_Juchacho wiadomo, Perez na varze. Sam sędzia nie istotny

1

@Zoker poczytaj komentarze, ludzie twierdzą że on daje rade i jedzie z wszystkimi :) takie czasy

0

@Zoker oni wszyscy tam tak gadają, o to chodzi w tym ich świecie.

0

@DamianBarcaCule wpis niżej o Laporcie dobry :)

0

@Katalończyk 99 Koeman to ma tak naturalnie. On wiecznie prdl farmazony, zresztą jak większość Holendrów, strasznie arogancki kraj się wydaje. Zobaczymy dalej, bo Flick ma tylko 18 osób w kadrze, przyjdą trudne mecze, słabsze wyniki, krytyka, zresztą wczoraj sam to powiedział że krytyka w przyszłości będzie. Wydaje się bardzo poukładany, ale to Barca, ogromna krytyka jak nie idzie

0

@Katalończyk 99 Xavi jak wchodził w zespół miał w Ch. Problemów i nie marudził, wyciągnął klub, a w drugim sezonie i wynik. Macie bardzo krótka pamięć, trochę nie rozumiem, jest nowe to wieczna jazda po poprzednim, po co?

0

@Rewolucja123 jak na 4 miesiące to dość szybko poszedłeś już w turniej. Ale zajawka jest, czy jednak wczoraj wybili ci z głowy :)

0

@Rewolucja123 nie psuj im zabawy, my już tryplet mamy. Jesteś dobry jak ostatni mecz, przegramy to sprzedadzą wszystkich.

0

@Rewolucja123 wygrałeś? Ja też lubię boks, świetne cardiio

2

@Commando ta po 4 meczach wiemy ze to nowy pep. Ja prdl ale wy macie nasrane

0

@Hasszz jak znam życie wypadną obecni. Takie życie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?