tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szkutnik91 oni nie mieli hajsu na obu. Nico był krecony do mediów by Socios sie nie obrazili.
5
@Pnog37 Strasznie wkurw. koleś. Wiec nawet mi go nie szkoda
8
@Luciano99 Tak zycie Fentanylowe
0
@Eto'o9 R10 Mecz był w czwartek. Dziś ci sie przypomniało
0
Eric ta sama kontuzja po 2tyg w kadrze, ten koleś miesiąc i nadal nie wiadomo kiedy. Ja prdl z czego on jest ulepiony?
1
@DLFCB z tego był karny :)))))
9
@FabianekMrozek nie było oferty za 40 baniek
5
@KamQiX poczekaj niech gola strzeli. Chopie od razu dadzą mu złota piłkę. A jeszcze jak Vini asystę da to powiedzą że najlepsze trio od czasów ney Leo
1
@VeB 1899 Real wygra. Czekaj i połowa z 850 dla mnie :)
1
@KamQiX czyli jednak szansa jest. Thx za info
1
@ShawnC nawet w pamięci nie mogę znaleźć straty dwa mecze pod rząd pkt przez Real. Wygrają
1
@R_da_Souza_Faria właśnie statystyki nie są wróżba, a czymś co historycznie mówi o prawdopodobieństwie. Dzięki statystyce bukmachera zarabia krocie, bo analizy dają mniejsze prawdopodobieństwo czegos=wyższy kurs, wyższa wygrana i ludzie stawiają.
0
@Popitek12 nie wierzę że dwa mecze pod rząd stracą pkt. Wygrają
1
@Rust_Cohle czyli słuszne karne mają nie gwizdać bo nie jesteś kibicem Legii?
0
@AlwaysBlaugrana pozwól że to trener który zdobył mistrzostwo zdecyduje kogo potrzebuje i na kogo liczy. A kadra 21 nie jest żadnym wyznacznikiem.
1
@Sysia11 Sabalenka jednak chyba najpewniejsza, no i miała sporo czasu na regenerację, ale to finał, a finał to ona może w głowie odjechać.
0
@Sysia11 tak człowiek patrzy to w normalnej formie tylko Muchowa mogła by być zagrozić. Ale Iga gra poprawnie jak na siebie, więc z Pegula też mogą być ciężary
7
@Hajny to rezim pisze za niego.
2
@misterio przecież 60% ludzi tu pierwszy raz dyskietka widzi na oczy :)
3
@Lucho_Juchacho wiadomo, Perez na varze. Sam sędzia nie istotny
1
@Zoker poczytaj komentarze, ludzie twierdzą że on daje rade i jedzie z wszystkimi :) takie czasy
0
@Zoker oni wszyscy tam tak gadają, o to chodzi w tym ich świecie.
0
@DamianBarcaCule wpis niżej o Laporcie dobry :)
0
@Katalończyk 99 Koeman to ma tak naturalnie. On wiecznie prdl farmazony, zresztą jak większość Holendrów, strasznie arogancki kraj się wydaje. Zobaczymy dalej, bo Flick ma tylko 18 osób w kadrze, przyjdą trudne mecze, słabsze wyniki, krytyka, zresztą wczoraj sam to powiedział że krytyka w przyszłości będzie. Wydaje się bardzo poukładany, ale to Barca, ogromna krytyka jak nie idzie
0
@Katalończyk 99 Xavi jak wchodził w zespół miał w Ch. Problemów i nie marudził, wyciągnął klub, a w drugim sezonie i wynik. Macie bardzo krótka pamięć, trochę nie rozumiem, jest nowe to wieczna jazda po poprzednim, po co?
0
@Rewolucja123 jak na 4 miesiące to dość szybko poszedłeś już w turniej. Ale zajawka jest, czy jednak wczoraj wybili ci z głowy :)
0
@Rewolucja123 nie psuj im zabawy, my już tryplet mamy. Jesteś dobry jak ostatni mecz, przegramy to sprzedadzą wszystkich.
0
@Rewolucja123 wygrałeś? Ja też lubię boks, świetne cardiio
2
@Commando ta po 4 meczach wiemy ze to nowy pep. Ja prdl ale wy macie nasrane
0
@Hasszz jak znam życie wypadną obecni. Takie życie.