1

@Sysia11 siedzi z wardega na chacie i ma bekę z ludzi co widza tu aferke. Kaska leci

0

@Technik takiego zapisu nikt z agentów nie da wrzucić w kontrakt. Ale obecnie w Barcelonie mają zapisy co do pensji za l4. Ale Fdj nic podpisać nie chce, wiadomo.

0

@KonopaaEagle przebije sprzedaż. Więc że tak ci powiem my odpadamy przy 10mln

0

@Marian_Pazdzioch Real mucilismy aż miło

0

Komentarz usunięty

1

@misterio no dobra, a na chłopski rozum co im to dało, co dzięki temu mamy?

0

@Pedri16Future akurat w chwili niby pseudo afery, bo w sumie dokładnie to samo pokazał wardega, co już było, odpalają nowa federację. Na pewno przypadek. Robią was jak dzieci.

4

@Xaviball Jeśli dobrze pamiętam to na tym etapie spokojnie mogłeś otworzyć cdrom i pisać na klawiaturze klucz, który był jeden jedyny wyjątkowy dla wszystkich :)

2

@ProMILs a to ciekawe bo nadal chyba można? Czy nie? Czy czasem silnik elektryczny też musi ktoś zamontować czy on się sam montuje? A może się Ch. Sprzedają nowe auta? Czytaj Dacie?
Pomogę Ci, bo warto czasem czytać dalej.
"Przyczyny to m.in. uruchomienie linii produkcyjnej modelu Dacia Jogger w Maroku. Oprócz tego zwolnienia mają dotknąć m.in. działy, które podlegają robotyzacji i automatyzacji i w związku z tym będą potrzebowały mniej personelu."

Czyli to koszty które w Europie rosną, w krajach takich jak my, Rumunia, tania siła robocza to mit. Firmy będą sprdl po za Europe, a i Robotyka też ludzi zastąpi. Patrz no kur. Nie Tusk

2



Ten Tusk to i na Węgrzech i w Rumunii rządzi. Wszędzie źle

4

@Faro zaraz się połamie

2

@Deviler a co to da obecnie? Każda gra działa na poprzednie wersję konsol. Jakość ta sama, przyszłościowo ok, ale teraz z pewnie wyższa cena bez sensu

0

Komentarz usunięty

0

@Kazragore powinieneś skorzystać z pomocy specjalisty. W szkole mają się faceci grzmocic bo obaj chca. To może na ulicy niech się walą już

0

@JarekS wszystko tu znika. Kazdy komentarz, ja nie wiem o czym mozna jeszcze pisać.

0

Komentarz usunięty

0

@Arden Media pisza ze Leao u nas bedzie, Neymar itd. Good luck w swiecie mediów dookoła Barcelony. Wiarygodność 0
Koeman powiedział na tydzien przed mistrzostwami ze FDJ potrzebuje 3 tygodni, leczenie zachowawcze, mineły 3 miesiace, termin nikt nie wie. Sam sobie odpowiedz. A to jest fakt a nie bzdury mediów

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

@Kamilos84 Problem obecnie cen energii to nie problem Całej Europy. To Polska i kilka innych kwiatków ch. zrobili przez lata z modernizacja

0

@pt9 wynajmij firmę. Oni nawet wyremontują bo biorą na klatę stan mieszkania . Zapłacą co za rok z góry

0

@pt9 ty normalny jesteś? :) to w chwaszczynie znam osobę co płaci 3700 za 62m2. A co dopiero centrum Gdańska

0

@Kazragore w szkole ksiądz ma dymać kolegę? I jest ok, no bo to przecież nie na siłę?

1

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 mnie to zastanawia co nasi mają w głowach. Te podania do nikogo, Kur no wracaja mecze jak te z Mołdawia, Albania. Bardzo mizernie wygląda polska piłka. Myślałem że Probierz to poprawił bo początki nie były złe, tzn były zalazki jakieś właśnie taktyki. Ale znowu to wygląda komicznie

0

@FcPortoFan1999 pisze te od czasów Sousy. Uważam że obecne nasze pokolenie jest bardzo średnie. Tzn. My powinniśmy być wybieganym zespołem i grać presingiem, ale nasi piłkarze w 50% grzeją ławę i fizycznie mocno nie dojeżdżają. Za lewym latami będziemy płakać.

0

@FcPortoFan1999 Piotrek ma tyle podań w całej karierze reprezentacyjnej, a Moder ma najwięcej straconych piłek to też statystyka

2

@MichuZ44 o ho. Badanie ekg. Co najmniej 6 lat l4

1

Nasi to jak łapią kontuzje to na pełnej piz. Powrót 12 miesięcy

0

@FCB24 właśnie widze po przyjsciu Roque.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?