tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle to wie tylko Probierz. Koleś z taką formą nie ma prawa grać
0
@Rastafarnianin Moder nie gra, jak ma mieć formę. U nas połowa siedzi na ławce, widać wyraźnie jak wyglądają fizycznie. To lepiej już z ekstraklasy brać tych co biegają, umiejętności nie mamy, więc powinniśmy fizycznie grać, ze Szkocja to dokładnie tak samo wyglądało.
0
@Safrani widać że ktoś tu chciał odszkodowanie wymusić, a tu klops kamerka
0
@MeS5i_99 a to rewanżu nie ma?
4
Nie zasłużyliśmy tu na nic więcej niż jest. Beznadziejna gra z 1,5 akcji wymęczonej. Chorwaci to tu z 5 powinni wbić.
0
@KrwawiaceoczyVEB Zobacz na ławkę. My mamy słabiutka kadrę
1
Czemu Skorupski broni na dwie łapy co powoduje ze wyskok jest słabszy?
3
Ciężko ocenić, ale czy nasz bramkarz czasem nie mógł więcej? Może jednak walić charakter Grabary i go powołać.
7
@PaPo Bo za Leo miał kto grac, wiec w pierwszym zespole nie grał. Ale poziom Leo jak tylko zaczęli na niego stawiać to inna liga dla każdego człowieka chodzącego kiedykolwiek po ziemi
0
@daniel32778 Bogusz gra w JueSej, Nasi Emeryci z Barcy bez Messiego wygrywają wszystko jak leci. Gowno a nie poziom ligi
0
Ostatnie 5 minut to chociaż cos wyszliśmy z połowy. chorwaci zostawiają tonę miejsca, wystarczy grac bardzo mocnym presingiem, odebrać piłkę gdy nas atakują i mamy kontrę. Ale my gówno presujemy
4
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 Ale później dobrze podał. :)
0
@maroon Ja to juz o Ibrze dawno zapomniałem.
1
@Roobo Ba, i jeszcze zrobił to tak ze i Pedri odpocznie. Masterclass
0
Ale my jesteśmy żałośnie ustawieni. Nie kumam, tu każdy biega jak chce i gdzie chce
1
Jak można tak piłkę wyprowadzić? Ja rozumiem o metr się pomylić, ale kilometr?
0
@Azazel_Pazuzu ?Yamal to nikt nie chce ściągać z boiska. Nawet gdy dobry wynik jest. Nie kumam tego, prdl jak on młody jest i musi odpoczywać, a wszyscy robią odwrotnie
1
@Pnog37 ja prdl oby bez kontuzji
4
@Comentateiro po meczu ze Szkocja jest logiczne co piszesz, ale jakoś ta Polska z lepszymi kadrami radzi sobie znacznie lepiej
0
@Krzysztof1987 Dzieci nie znają
0
@dawidlampa ok to mamy podobna opinie. Jak ktoś w obecnych czasach jest naprawdę dobry to gra w pierwszym zespole nawet na ławce a nie jezdzi na u21.
2
Porównanie kadry u21 a pierwszego składu Barcy. Gdzie tu paradoks to jakby porównać pilota szybowca do pilota Boeinga. Kompletnie inna liga i umiejętności. Nie da się i nie można porównywać gry w obu składach.
Porównać to można Girona i Barce bo to gra na tym samym poziomie ligowym i gdzie on wypada każdy widział
1
@adi7adi8 problem Igi. Konieczność kończenia wszystkiego od razu, teraz, zero cierpliwości, napierd. Z całą siła blisko linii, i jak forma fizyczna spada to technika spada i dużo błędów, ale drugim kluczem jest serwis, jest serwis jest spokój i lepsza forma, serwisu nie ma, nie ma Igi. Sabalenka wróciła bo wrócił jej najlepszy serwis
5
Wrzesień, Olmo od 3 lat w kasy Wrzesień łapie kontuzje na min. 30 dni :)
0
@mekston repka? Po co Flick trzymał go z Rayo prawie cały mecz?
17
@blakkudium Yamal będzie długo grał all 90 minut?
4
@Kozinho. Miało generować :) a widziałeś biznes plan ile miało generować nasze? Bo ja nie. Nasze miało być za 15 lat, to we Frankfurcie nie ma nic wspólnego z naszym bo powstanie za 6 lat. Nie jest to cpk a powiększenie obecnego. Szczerze to Węgry patrząc na geografie powinny budować swoje i to jest konkurencja Niemiec
0
@bartekvisca lewy ostatnio dobrze to powiedział. Kiedyś człowiek na boisko biegł sam, obiad robił sam, wracał wieczorem lekcje, spać, ze wszystkim sam. Teraz dziecko wozi się autem wszędzie odbiera, trenerzy, rodzice są na każdym kroku. Więc i pokolenie słabsze psychicznie