tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kejdzi Pomyślmy, Oryginał 100 Euro i więcej, tu 35Euro.
0
@barcafan1789 U nas po kontuzjach wrócił w beznadziejnej formie. Tu nie chodzi tylko o Brighton. No ale oby
0
@Lucyfffer Ta będzie pracować jak ktoś ich z L4 wyciągnie, albo uzbiera 4 chłopa z Terytolialsów.
0
@barcafan1789 On kiedyś był dynamiczny, obecnie jest wolny i zatracił wszystko z tamtego Fatiego.
0
Gdzie jest kur. Wojsko. Hajs dostać pierwsi.
1
@MrKozamm zainstaluj mu Operę, jeden przycisk uruchamia von na Europę. Nawet 3 latek sobie poradzi
0
@Szklaner Obecnie jednak tych zbiorników oraz wałów przeciwpowodziowych jest znacznie więcej. Punktowo gdzieś pewnie nas zaleje, ale jednak takiej tragedii jak z 1997 r nie będzie
1
@Comentateiro czego ludzie dla hajsu nie zrobią
0
@Kapitan hawk jutro wrzuca że Południe zalane. Tuska wina
0
@Kgorecki2500 przecież to biznes. Kto największym zwolennikiem Trumpa? Musk, najbogatszy człowiek świata. Robi to zapewne bo chce biednym pomoc.
0
@koziar nie no Biden był jednak gorszy :)
1
@blakkudium on powinien przejąć jakaś reprezentację
0
@MESSIah16 żył krzywdząc innych zrozum
0
@mordini123 a co tam leci na tym viaplay?
0
@Linnox ma to samo, bo obaj to politycy. Więc ma wszystko wspólnego. Co do oddychania to ty się spioles ja normalnie napisałem co chyba spowodowało napięcie u ciebie. Więc oddychaj mistrzu
0
@draxidox anuluje zaraz po 100 Mentzena
0
@PatrychoO może dlatego że to ważne w kontekście wojny na UA?
0
@patrykzmc2000 Dla Deco :) Zawsze si opłaca, to mistrz biznesu
0
@cules100pro Ale jestem zaskoczony :)
0
@Lucerfi Ta bo wyborcy Konfederacji znają program Konfederacji, oprócz sloganów bez podatków itd.
0
@Aragorn33 Po prostu wiedza, że nie był od niej lepszy, a to już boli skoro ona taka pusta podobno.
0
@RafaPL Może zaakceptuj, że Trump wypadł tak samo nijako jak ona. No ale to prawa strona wszędzie spiski, afery.
9
A co robert sam ma zrobić. Cała zespół grał straszny szajs, zero pressingu, zero celnych podań, obraz gry to rozpacz. Piłkarz grajacy na 9-ce potrzebuje podań, a tu nic. Robert powinien zrezygnować z kadry, skoro są lepsi napastnicy niż on. Zawsze jak zagramy źle krytykuje się Lewego.
2
@Tomason a może poprostu była lepsza? Zresztą ostatnim zdaniem wyjaśniłeś czemu uważasz że z litości jej dali
0
@mekston poprostu mnie dziwiło że nie powołał na oba.
0
@Kidd a to nie wiedziałem. A to on czerwo wyłapał?
0
Brazylia gra piach od dawna i nie powołuje Raphinhi. Ciekawe o co tu chodzi.
0
@Kgorecki2500 ostatnio te debaty w USA też słabsze. Pytania wszyscy znają, to raczej monologi niż debata
1
@Sysia11 siedzi z wardega na chacie i ma bekę z ludzi co widza tu aferke. Kaska leci
0
@Technik takiego zapisu nikt z agentów nie da wrzucić w kontrakt. Ale obecnie w Barcelonie mają zapisy co do pensji za l4. Ale Fdj nic podpisać nie chce, wiadomo.