- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 825 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 825 Culés
0
Kurde po tej walce wczoraj powiem tylko tyle, nos i szczęka boli wciąż. Oprócz tego na nosie siniak, a pod okiem kolejny i lekko rościęta warga wczoraj. :D Trochę ryzykowanie zdrowiem, ale zabawa dobra w czymś takim.
0
@Rewolucja123 wygrałeś? Ja też lubię boks, świetne cardiio
0
@tbas Przegrałem. Tko. Jak na 4 miesiące doświadczenia, pòł walki wytrwane i mam wrażenie, że w pierwszej dobrze się pokazałem. W deugiej nie dojechałem, głównie w głowie. Dobre wejście miałem w drugą, a im dalej w las, tym bardziej opadałem kondycyjnie i w głowie. Zajechała mnie mocno pierwsza gdzie dałem dużo z siebie. Jak już sędzia zatrzymał na kd, to ja zdecydowałem skończyć, alw uznał to za tko, a nie poddanie. Zdrowie ważniejsze, a prawą ręką nie broniłem głowy i mam siniaka pod okiem teraz.
0
@Rewolucja123 jak na 4 miesiące to dość szybko poszedłeś już w turniej. Ale zajawka jest, czy jednak wczoraj wybili ci z głowy :)
0
@tbas pierwsza runda była dosyć dobra. Dobrze unikałem jego ciosów i często skracałem dystans. Zabrakło dociśnięcia tego. Był wyższy i dłuższy zasięg miał. Obiłem go mocno, parę razy widziałem jak był przestraszony. A no i kombinacje, które ćwiczyłem pozapominałem. W drugiej to już kompletna amatorka poszła u mnie. Dobre wejście, a potem tragedia. Może raz/dwa na rok tak wejdę do ringu.
0
@Rewolucja123 walczyłeś na fame z chłopakiem rudej?
3
@ranger3120 gorzej, na lucek fight club z @Bocheno1 po redsie malinowym
2
@Transu96 nie dziwię się, że przegrał z @Bocheno1 na dopingu