0

@malicinho no była. Tam kadra była kosmiczna.

0

@kosmos91 odklejacie się strasznie. Obaj do tych panów to na razie nie stali

0

@Encore cała Anglia grała anty futbol. Moim zdaniem to kwestia taktyczna

0

Korci mnie by postawić na Kolumbie dziś w nocy :)

0

@Coutinho007 no policz sezon 13/24. Jeden 121 drugi 110. Czym to się różni. 24/25 nie licz bo przecież to się nawet nie zaczął. Dla was jest lepszy bo teraz zagrał dobrze. Czyli jak zawsze jesteś dobry jak wczorajszy mecz

0

@SinMistico sumarycznie może mu wyjdzie na dobre

1

@Comentateiro do grudnia.

0

@Coutinho007 twoja opinia.

1

@blakkudium no młody nawet musi tak się uczyć. Dlatego zawsze tłumaczę, nie może Barcelona składu mieć o dzieci opartego bo nigdy nic nie wygramy. Potrzebny jest balans, dlatego Cubarsi pojechał do domu. Rozsądny De La Fuente

1

@michal26 lepszy on niż Vini lub Belinghama. Wygrał all, w finale kluczowy, ogólnie bardzo dobry sezon.

0

@TheNekro94 a co on dziś zrobił wielkiego? Uwielbiać ie wiecznie zawsze znaleźć winnego. W finale nic wielkiego nie zagrał. Hiszpania wygrała jako zespół nie jednostki
@Coutinho007 Olmow w klubie ma podobno ilość kontuzji co Pedri. Szok co?

1

@blakkudium Yamal mógł, ale niech się cieszy bo jakby Hiszpania nie wygrała to mogła polecieć krytyka. Miał dwie patelnie i strasznie srpdl. Niczym Dembele

0

@KrwawiaceoczyVEB oni nie kumają że taki pomysł miała Anglia na mistrzostwa, a nie grać nie mieli sił.

4

Kto by pomyślał że dożyjemy czasów gdy anty futbol będą Anglicy stosować. Jak zwykle to skuteczny sposób ale psujący piłkę nożną

0

@Awtameok_Klana I bardzo dobrze. Pytanie kto

1

@Luciano99 przyjmij, daj im rabat. I wpierd. Gwoździe by powietrze zeszło na trasie. We wszystkie 4 opony.

0

@AFA moim zdaniem wygrają

1

@mekston ciężko po ziemi przygotować formę na Wimbledon. Iga też ma ten problem, na ziemi gra all, a później już sił nie ma. Do tego trzeba coś pograć na trawie przed a na to tym bardziej czasu nie ma

0

@FcPortoFan1999 stawianie na Novak po operacji kolana i w wieku 37 lat? No trochę poplynales

2

@Culer9002 fatalnie zagrał Novak Djokovic, to tak byś nie miał achow/ ochow.

2

@Alex1995 w tym roku jest w dobrej formie i jest ku temu szansa.

0

@mekston dziś novak fizycznie katastrofa. Ale to dobrze :)

0

@mekston nie po kontuzji. Tu jeszcze 100% nie ma.

0

O matko. Ale podłączy Djoko teraz. Ale nadal uważam że fizycznie Djoko nie da rady 3 sety wygrać

0

Djoko świetnie serwuje dziś. Fizycznie po kontuzji słabo jak na niego. Ale serwis w końcu też zacznie być słabszy. Nie wygra dziś, set może tak, mecz, przegra

0

@Kamilos84 teraz najtrudniejszy set. Djoko postawi wszystko na jedną kartę

0

@JordiAlbion nigdy ich nie wolno było skreślać. Ja też sądzę że tu Djoko jeszcze się obudzi

0

@Lordzi jeszcze wróci zobaczysz

0

@Transu96 Pedri jest po badaniach i wiemy co jest. Ja tu nie mam problemu ze on tam jest, ale to że nie jest po badaniach. Nikt nie wie co to za kontuzja tyle. Mógł nawet wrócić na dzień do Barcy i do repry wrócić

0

Co się z Araujo porobiło to jego. Od lutego inny człowiek, strasznie się zawiodłem.
Jeśli wróci i faktycznie będzie poważnie, na zasadzie operacji itd. To powinni go pogonić. Kompletnie w klub ma wyjeb.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?