tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 ogólnie obecnie jesteśmy w mocnej wojnie w Europie dwóch stron, jest próba przejęcia władzy, oraz obrona stolików. Jeńców nie biorą, mocno brudna wojna. Śmierdzi to konfliktem niestety :(
1
@TR3YWAY gorzej nie będzie.
0
@michal26 no ale wiadomo tweeter by szalał jak to Tusk nakręca ludzi na kościół. Zobacz co pis wyprawia teraz, jazda po Tusku, republika to samo. Tvn zaraz pewnie odpali pitolenie o broni w USA i że to Trumpa wina. I wszyscy się będą nprdl
0
Nie oglądałem, ale czyli jednak. Standardowo Ruski pajac szaleje w każdym turnieju. I on i Rublev powinni zostać zawieszeni na kilka miesięcy. Bo cały czas jadą po wszystkich i to jest słabe.
https://www.sport.pl/tenis/7,64987,31140951,skandaliczne-zachowanie-rosjanina-na-wimbledonie-przekroczyl.html#do_w=399&do_v=1147&do_st=RS&do_sid=1721&do_a=1721&s=BoxOpImg2
1
@michal26 też tak myślę. Poprostu kolejny chory człowiek na którego działa bardzo brutalny tweeter z tona farm troli
0
@TR3YWAY Fati 3 razy spróbuję podryblowac, nie uda się i tyle w meczu go widzieli, foch i sami sobie grajcie. Można mieć problemy z powrotami po takich kontuzjach, ale on strasznie wkurw. Zaangażowaniem w meczu.
0
@KrychaFCB oni nie musieli podpisywać kto to powiedział, od razu widać że wielkie ego, czyli piłkarz Realu
1
@Criss18Barca a na republika. Tak się kończy romans z Tuskiem
4
@Comentateiro on już wygrał wybory
1
@Arden zamach to był na Kenedym. Kto to Trump
0
@FcPortoFan1999 a influenserki to co, często ryzykują dla fotki na jakiś tam wieżowcach czy skarpach. Nie wiesz ile ludzie dla dobrej fotki ryzykują :)
1
@jacobFCB teraz już lepiej? Nie ma propagandy?
1
@Comentateiro fotka z flaga już jest, widowisko po Amerykańsku
0
@FcPortoFan1999 gdzieś fotkę widziałem. Z twarzy wyglądał na chorego. Tu nie powinno być teorii spiskowych. Są na świecie ludzie, którzy politykę biorą za bardzo poważnie, tego Fico zaatakował stary, chory pierdziel, tu chory szczyl, Adamowicza jakiś typ z pierdla, którego własna matka się bała. Jak dalej będzie taka napierdzielanka w mediach między frakcjami to będzie tylko gorzej
0
@TheNekro94 o ciekawa statystyka. No ale widzę że nie prawdziwa
4
@Arden chodzi o gówno burze, która się teraz zacznie, że był republikaninem. Czyli sami do siebie strzelają.
1
No i się zaczyna, teorie spiskowe.
0
@tristan87 wg. Republiki tak.
1
@DonCarletto on to lepiej by nie :)
0
@jacobFCB no z wami ciężko i to bardzo.
1
@dAvi_2 największy kraj świata a na głowę tego państwa muszą wybierać w takich postaciach. Grubo przejebane ma Ameryka i zapewne my za pół roku też
2
@Barcanajlepszyteam aha i odbiorca jak słucha atak widzi strzały to myśli, e to butem tylko? :)
@Przemek2323 i plan poszedł mu w pizd.. A taki sprytny był. Ciekawe czy jak na kapitol fanboje trampa lecieli to pis TVP oglądał i pilnował by czasem gdzieś propagandy nie było
0
Po zamachu ludzie z tyłu sobie siedzą, jakby nigdy się nic nie stało. Ba Trumpa ochrona nie wyprowadza ten sobie stoi i jeszcze pozuje do sweet foteczek :)
Ja tylko przypomnę atak na kapitol. Tam do wszystkiego te ekipy są zdolne
0
@jacobFCB propaganda jest wtedy gdyby wogole tego nie pokazali. Tu masz pokazane wszystko, strzały itd. Co tu jest propaganda? Bo zamach ci brakuje, czym się różni zamach od ataku na prezydenta, niczym.
0
@Montjuic tylko ze poglądy @michal26 są kompletnie inne, a też pisze o ustawce jako że może być, ale czepiasz się tylko jednego co tak twierdzi
0
@okiemtypera_lucaxx95 na Słowacji inaczej to odbierają :)
0
@Awtameok_Klana wraca stare, więc nic się nie wywraca
0
@jacobFCB a co to zmienia? :)
1
@fart sodówka to uderza kibicom, w obecnych czasach jesteś dobry jak ostatni mecz, słabszy okres i będzie jechany jak Ansu
2
@Comentateiro pewnie ci co piszą, że rodzice sprali jej mozg, to gdyby siedziała teraz w kościele i śpiewała te wszystkie pieśni to problemu by nie widzieli, że nie jest na podwórku, to wtedy juz normalne.