tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 dla niego konfederacja nie jest skrajnym ugrupowaniem. Żyjmy dalej.
0
Komentarz usunięty
1
@arasz1819 Przykład UK, Konserwatyści wpierdziel w wyborach, centro-lewica wygrywa. Czyżby wyjście z UE nie okazało sie tak cudowne? Czyżby znowu chcieli zmiany?
Obecne czasy w ich rozumowaniu to zmienić prace jak wstana lewa noga bo obecnej juz nie lubia. Zmienić władze bo jednak jest źle, pieniadze na drzewach nie rosna sie jednak okazuje, może nowi coś zmienia, fajnie gadają, podatków nie będzie, migrantów nie będzie, a co mi szkodzi zmienić.
Włochy wybrały skrajna prawice do władzy, ciekawe czy któryś chociaż sie wysilił i sprawdził czy zrobili to co obiecali.
0
@maroon najpierw musiałbys przeczytać artykuł. Ale to bardziej do młodych, którzy nie rozumieją polityki albo mają wyjebane. Ty tak już zaszczepiłeś zmianę, że nawet gdyby Żydów zaczęto wieszać na rynku to byś zdania nie zmienił.
0
@Safrani jak ktoś nie chce to nie zrozumie.
5
Wiem, że artykuł gazety, ale mądrze gada babka. Artykuł głównie dla młodych bo starsze pokolenie chyba wie co się kryje za tą zmianą która młodzi chcą w Europie
https://weekend.gazeta.pl/weekend/7,177333,31116606,faszyzm-staje-sie-dzis-tak-samo-niebezpieczny-jak-w-latach.html#s=BoxMMtImg1
13
@kuz sam jesteś śmieszny, koleś wspiera terrorystów, morderców a dla ciebie piłeczka ważna. Są granice
0
@Lucyfffer ludzie nie rozumieją. Ważne że narodowosciowe badziewie, walczy za kraj, blablabla
0
@FcPortoFan1999 to cukier, a cukier to zło.
1
No i Iga pierwszy set. Będzie łatwiej, mecz na styk, bez historii i błędów po obu stronach
0
@Cvzx chłopy to by jej 1 gem oddali. To inny świat męski tenis
0
@tristan87 pompa, chudy to wszystko pięknie widać. Ale dobrze niech ładuje mięśnie
0
Zaraz ja Iga czapnie i 6-3 będzie
1
@Ojciec5tkidzieci debilny pomysł, a jak czytam że to pracodawca będzie wyganiał na 100%l4 to jeszcze głupszy. Masa ludzi pójdzie na l4 mając wyjeb. W pracę bo 100% płatne, a zwolnienie obecnie dostać to z domu wyjść nie trzeba.
0
@takisobiektos ty go zawsze wyzywasz
0
@takisobiektos chodzi mi że go wyzywacie że słaby, a jak kontuzja to dramat :)
0
Hurkacz gra, komentarze słaby, Iga niech w mixie szuka kogo innego. Hubert kontuzja, dramat zaraz przed igrzyskami :)
0
@tadzik447 bo doskonale wiem kogo masz w głowie. Nie pierwszy raz piszemy
0
@tadzik447 Tusk odda wszystko Niemcom dalej nie czytam, a Konfa Rosji? Poczytaj wskaźniki Gospodarcze, a nie populistyczne brednie. Rozumiem że jak Konfie dasz rzadzic to tych zbiorowych zwolnień firm zagranicznych nie bedzie?
0
@tadzik447 Gospodarka jest w b. dobrym stanie nadal. Po wejsciu do UE poziom jest znacznie lepszy i sie utrzymuje. Najważniejszy element to nie mieć głupich pomysłów w marzeniach że przy Konfederacji może byc lepiej. Za duże ryzyko wpływów wschodniej strony. Każdy kraj chce uciec z wschodniej flanki a ciebie tam ciągnie.
0
@tadzik447 zobacz jak wywracaja stoliki twoi. Zrozum Konfederacja to koalicja z PIS to to samo co PIS. Zreszta na prawde ty widzisz tam ludzi, którzy mogą rządzić? Przerażajace jest twoje myslenie
0
@Zoker bardziej to agent tego piłkarza
3
@tadzik447 nie, nie lepiej skończcie prdl że musicie mieć zmianę. Zmianę to potrzeba na kogoś z pomysłem, ale z bezpieczeństwem kraju. Dlaczego każdy kraj spieprza ze wschodnich łap a wy się tam pchacie. Jeśli macie te 20 lat i trochę więcej po pytajcie starych jak się tu żyło przed UE i wczasach 80/90-tych . A ze skrajnej prawicy później nie uciekniesz patrz Gruzja, społeczeństwo chce inaczej niż rządzący ale nic zrobić nie mogą.
0
@tadzik447 a niby kto konfederacja ma rządzić? :)
0
@Uukasz_93 no a on to źródło jakie? Przecież to powielają wasze głupoty.
0
@TR3YWAY nic w temacie butów nie pokona Zalando Lounge
0
@Uukasz_93 myślę że na pewno to prawda. Apollo news nie może się mylić
2
@Safrani jest prosta zasada w takich sytuacjach. Oni nawet chcą by to była prawda.
4
@Safrani narodowosciowsxy i tak lykneli pewnie
0
@FanBarcy22 jak Deco ma 0zl. To co mu zostało. Sprzedać nikogo nie sprzedał itd. A nieGuiu sam odszedl