1

Swiecicki prdl jak potłuczony. Nie zasłaniał Morata

4

Mecz jakby człowiek Barce oglądał. Niby mają piłkę, skrzydła kombinują, 9 tka sobie człapie, środkowy obrońca ma wylewy, a rywal dwoma podaniami robi kilka groźnych sytuacji. Kalka Barcy

16



Zawsze to samo. Jak to jest ze zawsze odpr. każdemu kto idzie do tego klubu

1

@Hawajczyk a to na tvp sport nie leci?

0

Morata, Fabian zmiana. Fajny mecz, ale Gruzini padną po takim pressingu co grają, nie ma opcji by wytrzymali.

0

@Derean nie zaslanial.

0

@Matheu12 zabiorą Yamala na igrzyska, lepiej nie

0

@La Pulgaa juz tez nie przesadzajmy, Yamal na razie drugi mecz tez za wiele nie daje.

2

@Kamilos84 Ronaldo, Nacho, Puchacz

0

@andrzejek_yamal będzie 3-1 esp

0

@Pawel13sz nauczony doświadczeniem ostatnich kilku lat.

0

@Pawel13sz jak ma się udać jak my nie wróciliśmy do 1:1, a on ma klauzulę 60baniek? Temat jest zamknięty, koniec finito, w tym okienku

1

@michal26 przecież wiadomo że on Madrycki pojeb. Strona. Padli do stóp piłkarza Realu który dawno powinien być już w szatni

0

@Kuchar to angole. Nie zdziwiłbym się

0

W Anglii gra ten nasz nowy piłkarz co chcemy sprowadzić. Czy za dobry?

0

@creativeopinion statystyki samobójstw dla facetów są masakryczne. Nie wyrabiają chłopy obecnych czasów

0

@BoreekxD jesteś dobry jak poprzedni mecz. W tyk kraju to norma, albo wygrana albo sprzedać wszystkich

0

@FcPortoFan1999 my mamy za wysokie oczekiwania. Jaramy się rezerwowym Urbańskim który nawet asysty nie miał. Tak fajnie ze się rozwija, dobrze wygląda, ale to pokazuje u nas biedę

2

Pierwszy set już nas mieli na widelcu i już 2-0. Co na tym poziomie to detale robią różnice wyniku

1

@FcPortoFan1999 byliśmy ostatnio w ms, w 2016r w ojro jeszcze dalej, więc musi ci wystarczyć :) patrząc na naszą pakę następne się ciesz byśmy wogole weszli

4

@tristan87 problem w tym że taka bida w obecnej piłce że ja szczerze nie wiem kto w tej 10-ce powinien być

1

@Destroyer_of_Worlds Oki widocznie nie załapałem. Uważam że ta zmiana daje mocne narzędzie nadinterpretacji, a są osoby które będą chciały coś sobie na tym ugrać.

1

@Destroyer_of_Worlds teraz musza być ślady gwałtu. W nowym prawie już nie.

0

@dawidlampa może czas by socios zaczęli coś od Laporty wymagać

27

@misterio tu bardziej chyba chodzi o to że kobiety mogą to prawo wykorzystać pod siebie. Wiesz jeśli nowe prawo ma polegać na tym że kobitka z którą spałem, ma rano wstać stwierdzić że ona w sumie nie wie czy chciała i posadzić mnie o gwałt dla odszkodowania itd. To gdzie tu ochrona faceta? Każdy seks w którym ona stwierdzi że jednak nie chciała i nie ma śladów gwałtu będzie gwałtem

2



Jesteśmy uratowani.

1

@macio_944 spokojnie pracownicy tzn. Rodzina Lapcia and Friends zaraz dostaną info od niego

0

1

@Gall_Anonim no w sumie

0

Hoho, Portugalczycy out. Coś czuję że finansowo jesteśmy na dnie. Flick dostanie info ze ma sobie ze szkółki brać piłkarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?