tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 ciężko się nie zgodzić. Widać nawet że drużyny które nie mają topowych piłkarzy wugladaja fizycznie w szczególności znacznie lepiej. Reszta wygląda jak z głową na wakacjach
5
Na yt koleś gniecie. Brać :)
3
@Pawel13sz zaczyna się tier3 z dupy, który nie wie nawet gdzie jest kibel w pomieszczeniach zarządu ale wie o czym myślą
1
@Arden powinna zgłosić jako gwałt, no bo ona ogólnie chyba nie chciała
1
@Bocheno1 a to nie wystarczy poprostu ich nie oglądać? Musisz czekać aż odpadną a później żalić się całemu światu, jak to ty nie oglądasz bo nasi słabi?
4
@Krzysztof1987 powiedział jeden Rusek którego rekin rok temu zeżarł :)
0
@Kgorecki2500 a wam co nie pasuje w adidasie? @takisobiektos jak możesz przecież to Polska firma. Musi ci się podobać. A jestem pewien że ci narodowosciowcy chodzą w nike, adidas lub inne obce :)
1
@against_modern_football Na olimpiadzie będziemy mieć stroje Adidasa. Wiesz dlaczego? Bo Adidas za sponsoring zapłaci + stroje, a 4F trzeba zapłacić za stroje. To ta różnica
4
Leży, umiera, pogotowia, wiadomo ze z Realu.
3
Musiała jest genialny. Naprawdę pewny punkt jak na 21 lat. Oby Yamal tez się tak rozwijał.
0
@Xxxbarca4ever jo czyli jednak wzięli ta pierwsza wrzutkę., Mocny pech Dani
0
Spalony by byl.
3
Ale to jest placek :D
0
@zadafcb ale pech Duńczyków
1
Ale czemu tu faul Duńczyka? Przecież oni się obaj zderzyli
1
@Xxxbarca4ever na poważnie? Przecież koleś był całym ciałem przed.
0
No ale to ręka, co płaczecie
1
Na spalonym był, ale gdy piłka nie była do niego kierowana. Ja już tych przepisów nie ogarniam
0
Siedzi, będzie się działo
2
Lepiej niech grają bo na Dortmund idzie armagedon, ale dotrze dopiero przed północą. Jednak grubo po północy, więc ryzyka nie ma
4
@Hindus mecz meczowi nie jest równy. Fajnie się ogląda obie ekipy dziś
8
Z RM oczywiście Neuer musiał Kariusa grać Kur. Jeg. Mac.
5
@Comentateiro oni wszyscy mieli 10lat jak Tusk władze oddawał. Chu.. Wielki wiedzą co było, a już czasy przed Unia czyli to piękno do którego ich lgnie to mi się nawet komentować nie chce
2
Jakoś z nami w 74r nie przerywali meczu :D Deszczyk i pauza, hm
3
@koksik2700 miałeś wtedy ile 12 lat jak władzę oddawał Tusk? Pokażesz mi te afery, tu kolejna i raz w tyogdiu każda kolejna
100-tki baniek w każdym resorcie, u Tuska co ośmiorniczki, Amber?
1
Dobrze się Niemcy ogląda. Lubię taka piłkę, mocno liczę że Flick w Barcelonie też to zaszczepi
0
@Albatros no ci powiem mocne zaskoczenie. Bo ten Sane strasznie egoistyczny
0
@FcPortoFan1999 trochę ci powiem ze to jest przypadek ogólnej piłki. Kiedyś zawsze ktoś w składzie miał mega kozaka co różnice robi. Teraz są tylko dobzi piłkarze
0
@tomek8756 no i pytanie czy aby na pewno prezydent nie może rządzić dłużej. Skoro lud chce łaj nat. Nie mówię o Rosji, Białorusi gdzie lud sobie może prdl
0
@FcPortoFan1999 z jednej strony słabo, z drugiej kluby wróciły do dobrej gry w Europie. Chyba obcokrajowcy w klubach mocno rządzą. Średnio Włoska ogarniam, ale fakt jak patrzę na skład Włochów to kilku znam tylko