1

@Kgorecki2500 ciężko się nie zgodzić. Widać nawet że drużyny które nie mają topowych piłkarzy wugladaja fizycznie w szczególności znacznie lepiej. Reszta wygląda jak z głową na wakacjach

5

Na yt koleś gniecie. Brać :)


3

@Pawel13sz zaczyna się tier3 z dupy, który nie wie nawet gdzie jest kibel w pomieszczeniach zarządu ale wie o czym myślą

1

@Arden powinna zgłosić jako gwałt, no bo ona ogólnie chyba nie chciała

1

@Bocheno1 a to nie wystarczy poprostu ich nie oglądać? Musisz czekać aż odpadną a później żalić się całemu światu, jak to ty nie oglądasz bo nasi słabi?

4

@Krzysztof1987 powiedział jeden Rusek którego rekin rok temu zeżarł :)

0

@Kgorecki2500 a wam co nie pasuje w adidasie? @takisobiektos jak możesz przecież to Polska firma. Musi ci się podobać. A jestem pewien że ci narodowosciowcy chodzą w nike, adidas lub inne obce :)

1

@against_modern_football Na olimpiadzie będziemy mieć stroje Adidasa. Wiesz dlaczego? Bo Adidas za sponsoring zapłaci + stroje, a 4F trzeba zapłacić za stroje. To ta różnica

4

Leży, umiera, pogotowia, wiadomo ze z Realu.

3

Musiała jest genialny. Naprawdę pewny punkt jak na 21 lat. Oby Yamal tez się tak rozwijał.

0

@Xxxbarca4ever jo czyli jednak wzięli ta pierwsza wrzutkę., Mocny pech Dani

0

Spalony by byl.

3

Ale to jest placek :D

0

@zadafcb ale pech Duńczyków

1

Ale czemu tu faul Duńczyka? Przecież oni się obaj zderzyli

1

@Xxxbarca4ever na poważnie? Przecież koleś był całym ciałem przed.

0

No ale to ręka, co płaczecie

1

Na spalonym był, ale gdy piłka nie była do niego kierowana. Ja już tych przepisów nie ogarniam

0

Siedzi, będzie się działo

2

Lepiej niech grają bo na Dortmund idzie armagedon, ale dotrze dopiero przed północą. Jednak grubo po północy, więc ryzyka nie ma

4

@Hindus mecz meczowi nie jest równy. Fajnie się ogląda obie ekipy dziś

8

Z RM oczywiście Neuer musiał Kariusa grać Kur. Jeg. Mac.

5

@Comentateiro oni wszyscy mieli 10lat jak Tusk władze oddawał. Chu.. Wielki wiedzą co było, a już czasy przed Unia czyli to piękno do którego ich lgnie to mi się nawet komentować nie chce

2

Jakoś z nami w 74r nie przerywali meczu :D Deszczyk i pauza, hm

3

@koksik2700 miałeś wtedy ile 12 lat jak władzę oddawał Tusk? Pokażesz mi te afery, tu kolejna i raz w tyogdiu każda kolejna


100-tki baniek w każdym resorcie, u Tuska co ośmiorniczki, Amber?

1

Dobrze się Niemcy ogląda. Lubię taka piłkę, mocno liczę że Flick w Barcelonie też to zaszczepi

0

@Albatros no ci powiem mocne zaskoczenie. Bo ten Sane strasznie egoistyczny

0

@FcPortoFan1999 trochę ci powiem ze to jest przypadek ogólnej piłki. Kiedyś zawsze ktoś w składzie miał mega kozaka co różnice robi. Teraz są tylko dobzi piłkarze

0

@tomek8756 no i pytanie czy aby na pewno prezydent nie może rządzić dłużej. Skoro lud chce łaj nat. Nie mówię o Rosji, Białorusi gdzie lud sobie może prdl

0

@FcPortoFan1999 z jednej strony słabo, z drugiej kluby wróciły do dobrej gry w Europie. Chyba obcokrajowcy w klubach mocno rządzą. Średnio Włoska ogarniam, ale fakt jak patrzę na skład Włochów to kilku znam tylko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?