tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 to już wiem czego nie będę oglądał. Najważniejsze że lm nie mają
0
@MesQueUnClub96 Czy dobrze widze, 4 asy w 1 gem :D
3
Dembele placek na ławe, oby to był poczatek końca jego wielkiej kariery.
0
@bary za późno.
8
Płaskoziemcy w akcji :D Ciekawe na jak długo baterie działaja po tych szczepionkach
2
@kuz on nie rozumie że w Barcelonie nie chodzi o wytrzymanie hejtu, bo to na bank mega trudne, ale tu oczekiwania są poprostu ogromne i nie każdy ma poprostu tyle jakości.
1
@takisobiektos tak jak zawsze na trawie. To specyficzna nawierzchnia.
1
@adi7adi8 no życie, jak to mówią
0
@Ojciec5tkidzieci no ale czemu miałby pensji nie brać nie kumam.
1
@adi7adi8 a co się stało?
0
@Deviler Francja sie męczy, ale Belgia jeszcze bardziej. Francja pójdzie dalej
1
@Kondziubarca no i przekonałeś mnie
6
https://x.com/tw_wolfgang/status/1807645649640239202
Jeśli to prawda to tyle z choroby Ziobry. Nie wiedziałem że Ginekolog leczy raka Krtani. Raczej inny właz
0
@JohnnySilverhand tak jakby inna strona skrzydła?
2
O nowe słowo dziennikarskie, Wkrótce :)
0
@ikar34 W któryś czwartek, ale jeszcze nie wiedza w który.
2
@KamQiX słyszałem że Lapcio wpłacił nawet więcej, ma gest poprostu skubaniec
0
@Gall_Anonim ta, w 3 lidze jakoś nie wystarczył
0
@Mazi no ale sprzedając FDJ potrzebujemy kogoś za niego
0
@MiloszFCB1899 chyba Morata jednak
0
Yamal do bazy, po co ryzykować kontuzje
0
@arasz1819 spokojnie Laporta ma plan. Ferrana wskrzesi na lewej stronie zobaczysz. To będzie jego sezon
0
@karolup słabo wyglądał za 9tka. Moim zdaniem to nie jest jego pozycja.
0
@MarFan mamy jeden chodź duży problem. Brak kasy i 1:1 zasady
3
@Damian11 pasuje do nas perfekcyjnie.
0
Jak tu żółtej nie było?
1
Pedri nie może grac za 9-tka, traci wszystko ze swoich walorów. On powinien rozkręcać akcji w środku. Jak gra za wysoko to jest pilnowany
3
Yamalowi brakuje tego gola. Kurde przydałby się
0
@Barca_bwo na pewno nie grac jak środkowy obrońca Hiszpanii. Mial juz z 3 wylewy
3
@misterio on w LL świetnie zawsze broni.