3

Wydaje mi się ze nasi komentatorzy mówili ze kibice Anglii z Holandia się świetnie bawili razem.


1

@partymaker przecież wyprostowana nogę ma Holender co ty gadasz

9

Brakuje obecnie takich piłkarzy. Teraz tylko dolarami pomachaja i piłkarza nie ma

1

@Sysia11 ma 1szt mniej. Ale fakt prawie 3 razy mniej meczy i wiek.

1

@mmaciass w 3miescie ma być ale raczej już łagodniejsze, chodź alert wpadł

0

@BorzyKrzys jak zwykle zaraza z Niemiec

2

@BARCA1899Messi minuty minutami, ale w tym okienku wypierd. Cały nasz sztab medyczny, tu macie odpowiedź kto tak naprawdę sprdl powroty Dembele, Pedriego itd. Dembele rok w Paryżu zdrowy cały czas.

1

@mmaciass no na mapach wygląda grubo

0

@takisobiektos kto tu krecz dał, bo sofascore tylko info walkower, ale nie wiadomo kto

0

@fart to źródło jest na poziomie gościa niedzielnego. Wiec nic nie jest dogadane

0

@Danny Gaucho wywalczony rzut karny to nie asysta.

0

@Danny Gaucho Czyli ktos kłamał, bo dzis widziałem że niby 10 G/A ma Vini w 32 meczach, a Yamal 10 G/A w 13

1

@mientusek1407 Jakies plotki były o City.

1

@Borneo To że obecnie jest bez formy nie znaczy, że do swojego prime nie wróci.

0

@MOLESTA monstrum to za dużo, bo w ofensywie cieniutki. Ale w obronie kozak

0

@FcPortoFan1999 Nie lubie Holendrów, Anglii też.

1

@arasz1819 no pakę maja. Ale trener straszny placek, obrzydliwie się Francje oglądało na Euro, w sumie dziś najlepiej zagrali

0

Jak widzieć ze piłkarz jest z Realu nie wiedząc ze jest z Realu. Camavinga, czyli albo symulka, piruety albo faule z machaniem łapami

2

@adi7adi8 kosmicznie brakuje nam takiego grajka

0

Kounde co ma pecha z tymi samobójami :D

1

Ale im carvajala brakuje

1

@arasz1819 pewnie UA sama sobie winna że wielkiego Putina nie słucha, zły zachód

4

@Sulimo Słowo Niemieckie w naszym kraju podbija to do superwulkany nawet gdy nim nie jest. A erupcje sprowokuje Tusk, jeszcze nie wiem jak ale na pewno to zrobi

1

@Jakchcesz Dzieje się to co pisze różni dziennikarze, ale gruby romek musi z tego pajacerke zrobić

3

@Kozinho. Wnioski na podstawie czego? Pokażesz mi fakty gdzie im to szkodzi? Czemu Czechy budują a są sąsiadami Niemiec? Przykładowa Rumunia? to wy wiecznie widzicie Niemcy.

0

@kuz chyba obecnie Viking w Polsce rządzi

0

@Kozinho. Potrzebne jedno i drugie. Jak można wodne robić wodne, wiatraki to robić wiatraki, ale atom to również obowiązek. I nikt w unii nie bronił Polsce budować tego atomu.

1

@KrychaFCB to dlaczego w innych krajach nie są aż tak wysokie, skoro też są w unii? Zobacz jak np. Rumunia wykorzystała hajs na oze, elektrownie wiatrowe, wodne wszystko budują. A pis Kur. Wszystko zagrabil, wiatraki ubił, jeszcze bardziej uzależnił nas od drogiego węgla, a resztę rozj.na socjale. Dostaliśmy ogromne pieniądze, to nawet fotowoltaike zabili bo nikt nie inwestował i sieci mamy za słabe. Ale wiadomo Tusk

3

@blakkudium o, 30 baniek, co oni będą kawior dawać ludziom

5

@Uukasz_93 no no prąd mamy najdroższy w Europie bo Tusk 6 mcy rządzi :) odklejony jesteś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?