tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wydaje mi się ze nasi komentatorzy mówili ze kibice Anglii z Holandia się świetnie bawili razem.
1
@partymaker przecież wyprostowana nogę ma Holender co ty gadasz
9
Brakuje obecnie takich piłkarzy. Teraz tylko dolarami pomachaja i piłkarza nie ma
1
@Sysia11 ma 1szt mniej. Ale fakt prawie 3 razy mniej meczy i wiek.
1
@mmaciass w 3miescie ma być ale raczej już łagodniejsze, chodź alert wpadł
0
@BorzyKrzys jak zwykle zaraza z Niemiec
2
@BARCA1899Messi minuty minutami, ale w tym okienku wypierd. Cały nasz sztab medyczny, tu macie odpowiedź kto tak naprawdę sprdl powroty Dembele, Pedriego itd. Dembele rok w Paryżu zdrowy cały czas.
1
@mmaciass no na mapach wygląda grubo
0
@takisobiektos kto tu krecz dał, bo sofascore tylko info walkower, ale nie wiadomo kto
0
@fart to źródło jest na poziomie gościa niedzielnego. Wiec nic nie jest dogadane
0
@Danny Gaucho wywalczony rzut karny to nie asysta.
0
@Danny Gaucho Czyli ktos kłamał, bo dzis widziałem że niby 10 G/A ma Vini w 32 meczach, a Yamal 10 G/A w 13
1
@mientusek1407 Jakies plotki były o City.
1
@Borneo To że obecnie jest bez formy nie znaczy, że do swojego prime nie wróci.
0
@MOLESTA monstrum to za dużo, bo w ofensywie cieniutki. Ale w obronie kozak
0
@FcPortoFan1999 Nie lubie Holendrów, Anglii też.
1
@arasz1819 no pakę maja. Ale trener straszny placek, obrzydliwie się Francje oglądało na Euro, w sumie dziś najlepiej zagrali
0
Jak widzieć ze piłkarz jest z Realu nie wiedząc ze jest z Realu. Camavinga, czyli albo symulka, piruety albo faule z machaniem łapami
2
@adi7adi8 kosmicznie brakuje nam takiego grajka
0
Kounde co ma pecha z tymi samobójami :D
1
Ale im carvajala brakuje
1
@arasz1819 pewnie UA sama sobie winna że wielkiego Putina nie słucha, zły zachód
4
@Sulimo Słowo Niemieckie w naszym kraju podbija to do superwulkany nawet gdy nim nie jest. A erupcje sprowokuje Tusk, jeszcze nie wiem jak ale na pewno to zrobi
1
@Jakchcesz Dzieje się to co pisze różni dziennikarze, ale gruby romek musi z tego pajacerke zrobić
3
@Kozinho. Wnioski na podstawie czego? Pokażesz mi fakty gdzie im to szkodzi? Czemu Czechy budują a są sąsiadami Niemiec? Przykładowa Rumunia? to wy wiecznie widzicie Niemcy.
0
@kuz chyba obecnie Viking w Polsce rządzi
0
@Kozinho. Potrzebne jedno i drugie. Jak można wodne robić wodne, wiatraki to robić wiatraki, ale atom to również obowiązek. I nikt w unii nie bronił Polsce budować tego atomu.
1
@KrychaFCB to dlaczego w innych krajach nie są aż tak wysokie, skoro też są w unii? Zobacz jak np. Rumunia wykorzystała hajs na oze, elektrownie wiatrowe, wodne wszystko budują. A pis Kur. Wszystko zagrabil, wiatraki ubił, jeszcze bardziej uzależnił nas od drogiego węgla, a resztę rozj.na socjale. Dostaliśmy ogromne pieniądze, to nawet fotowoltaike zabili bo nikt nie inwestował i sieci mamy za słabe. Ale wiadomo Tusk
3
@blakkudium o, 30 baniek, co oni będą kawior dawać ludziom
5
@Uukasz_93 no no prąd mamy najdroższy w Europie bo Tusk 6 mcy rządzi :) odklejony jesteś.