1

@fart sodówka to uderza kibicom, w obecnych czasach jesteś dobry jak ostatni mecz, słabszy okres i będzie jechany jak Ansu

2

@Comentateiro pewnie ci co piszą, że rodzice sprali jej mozg, to gdyby siedziała teraz w kościele i śpiewała te wszystkie pieśni to problemu by nie widzieli, że nie jest na podwórku, to wtedy juz normalne.

2

@Xaviball Vinicius albo Guler waham się

0

@Sulimo nie jest katowany:? On za Xaviego grał all, w reprezentacji gra all. Właśnie jest katowany

0

@tomek8756 czyli zostaje nam tylko jazda na koniach. Wtedy wpadnie inna grupa aktywistow i obie ekipy się wybija

0

@Ojciec5tkidzieci bo idą z Orbanem. Trzeba patrzeć co dobre dla Polski, a sojusze z neonazistami i prorosyjskimi partiami to nie jest Kur. Dobre dla Polski. Kiedy wy w końcu to zrozumiecie.

2

@Ojciec5tkidzieci no pierwsza linia z rzeczniczka Konfy na czele :) a druga 3 negocjuje z partia Orbana :) sami wybawcy Polski, sojusznicy, miłośnicy. Brawo wychodzimy z Unii wchodzimy z afd i Orbanem i złoto z kranu leci
@Roobo no i pokazali ci ze wasi pupile niczym się nie różnią. Lata tweet Tyszki jak ostro jedzie po afd które jest antypolskie i ruskie. No nic lata mijają i już jednak nie są

0

@Criss18Barca nie ma tu osoby co broni Fdj. Ma przebłyski tylko, nawet spore grono Holendrów go krytykuje że się nie rozwija.

0

Zarejestrować i sprzedać, nawet tego wyjdzie że nie potrafimy

2

@LionelMessi1994 spoko kolorki. Ja korzystam z dark Mode w operze w telefonie. Ale te kolory są fajniejsze

0

@mordini123 ona coś wygrała w tym roku w ogole? No ale wiadomo Amerykanie wybrali Amerykanke

0

@Kazragore za pis aż do skutku. Reasumpcja

1

@Messibestplayerintheworld no jak Benek mówi o tym to znaczy że tak jest

1

@Sulimo tylko maślanka i nie żartuję.

0

@Arkon a jak ci powiem ze Olmo jest wiecznie na l4 to też?

1

@MesQueUnClub96 zaraz jak zwykle wszystkich dookoła zwyzywa i będzie szczęśliwy

2

No i pięknie Carlitos w finale

0

@Prorokk I jak zawsze najbardziej boli oraz interesuje tego co nie głosował na niego :)

11

Burdel u Laporty, nowe nie znałem. 14 Dyrektorów odeszło od tego polityka. Do czasu kiedy Socios beda rządzic nic sie nie zmieni. Kazdy kolejny zarzad bedzie krecił swoje wały.

0

@Manypijany bardziej jego wolę niż płaczka albo Belinghama

14

Ogólnie Carvajal ma mocny sezon.

5

:) Hołownia najlepszy


0

@mekston Nie wiem. Ma 17 lat, czas pokaze. Jest świetny i faktycznie zaczyna o nim być głośno, wiec może przyciagnać dzieciaki. Oby

0

@ikar34 tebas ostatnio zlagodnial. Mówił nawet że Barca wróci do 1:1 jeśli domina to co mają domknąć

7

@Lucyfffer Pique też to mówił z rok temu, dlatego szuka nowej wersji piłki, bo dzieciaki kompletnie przestają się interesować oglądaniem piłki. Ja to widzę u syna, próbuje z nim oglądać, zabierać na mecz, ale po 10 minutach on już w baniaku gdzie indziej. Ale fakt, nie ma piłkarzy jak Leo, Ronaldo co wciągał cały świat, wszystko nudne, złota piłka dla kogo, w tym roku to ja nikomu bym nie dał.

0

@BORO_12 a ty skoro go nawet ani razu nie widziałeś?

1

@Jakchcesz w szczególności ten Bóg mnie przekonał. Od dziś nie oglądam.

4

@PIWOSZ89 jak każdy Polski zespół. Cały rok zmęczeni :)

0

@BORO_12 valle, faye na podstawie czego twierdzisz że poradzą sobie już w la lidze. Faye na lewej nie gra w 3 lidze, jest strasznie nie równy, a Valle rezerwowy 3 ligi :)))

0

@BORO_12 Balde i kto jeszcze bo chyba mnie coś ominęło? Może młodziak z 3ligi co nawet tam pierwszym wyborem nie był. Przypominam że Balde cały poprzedni sezon miał dramatycznie słaby nawet przed kontuzja. Nie mamy nikogo na lewą stronę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?