tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart sodówka to uderza kibicom, w obecnych czasach jesteś dobry jak ostatni mecz, słabszy okres i będzie jechany jak Ansu
2
@Comentateiro pewnie ci co piszą, że rodzice sprali jej mozg, to gdyby siedziała teraz w kościele i śpiewała te wszystkie pieśni to problemu by nie widzieli, że nie jest na podwórku, to wtedy juz normalne.
2
@Xaviball Vinicius albo Guler waham się
0
@Sulimo nie jest katowany:? On za Xaviego grał all, w reprezentacji gra all. Właśnie jest katowany
0
@tomek8756 czyli zostaje nam tylko jazda na koniach. Wtedy wpadnie inna grupa aktywistow i obie ekipy się wybija
0
@Ojciec5tkidzieci bo idą z Orbanem. Trzeba patrzeć co dobre dla Polski, a sojusze z neonazistami i prorosyjskimi partiami to nie jest Kur. Dobre dla Polski. Kiedy wy w końcu to zrozumiecie.
2
@Ojciec5tkidzieci no pierwsza linia z rzeczniczka Konfy na czele :) a druga 3 negocjuje z partia Orbana :) sami wybawcy Polski, sojusznicy, miłośnicy. Brawo wychodzimy z Unii wchodzimy z afd i Orbanem i złoto z kranu leci
@Roobo no i pokazali ci ze wasi pupile niczym się nie różnią. Lata tweet Tyszki jak ostro jedzie po afd które jest antypolskie i ruskie. No nic lata mijają i już jednak nie są
0
@Criss18Barca nie ma tu osoby co broni Fdj. Ma przebłyski tylko, nawet spore grono Holendrów go krytykuje że się nie rozwija.
0
Zarejestrować i sprzedać, nawet tego wyjdzie że nie potrafimy
2
@LionelMessi1994 spoko kolorki. Ja korzystam z dark Mode w operze w telefonie. Ale te kolory są fajniejsze
0
@mordini123 ona coś wygrała w tym roku w ogole? No ale wiadomo Amerykanie wybrali Amerykanke
0
@Kazragore za pis aż do skutku. Reasumpcja
1
@Messibestplayerintheworld no jak Benek mówi o tym to znaczy że tak jest
1
@Sulimo tylko maślanka i nie żartuję.
0
@Arkon a jak ci powiem ze Olmo jest wiecznie na l4 to też?
1
@MesQueUnClub96 zaraz jak zwykle wszystkich dookoła zwyzywa i będzie szczęśliwy
2
No i pięknie Carlitos w finale
0
@Prorokk I jak zawsze najbardziej boli oraz interesuje tego co nie głosował na niego :)
11
Burdel u Laporty, nowe nie znałem. 14 Dyrektorów odeszło od tego polityka. Do czasu kiedy Socios beda rządzic nic sie nie zmieni. Kazdy kolejny zarzad bedzie krecił swoje wały.
0
@Manypijany bardziej jego wolę niż płaczka albo Belinghama
14
Ogólnie Carvajal ma mocny sezon.
5
:) Hołownia najlepszy
0
@mekston Nie wiem. Ma 17 lat, czas pokaze. Jest świetny i faktycznie zaczyna o nim być głośno, wiec może przyciagnać dzieciaki. Oby
0
@ikar34 tebas ostatnio zlagodnial. Mówił nawet że Barca wróci do 1:1 jeśli domina to co mają domknąć
7
@Lucyfffer Pique też to mówił z rok temu, dlatego szuka nowej wersji piłki, bo dzieciaki kompletnie przestają się interesować oglądaniem piłki. Ja to widzę u syna, próbuje z nim oglądać, zabierać na mecz, ale po 10 minutach on już w baniaku gdzie indziej. Ale fakt, nie ma piłkarzy jak Leo, Ronaldo co wciągał cały świat, wszystko nudne, złota piłka dla kogo, w tym roku to ja nikomu bym nie dał.
0
@BORO_12 a ty skoro go nawet ani razu nie widziałeś?
1
@Jakchcesz w szczególności ten Bóg mnie przekonał. Od dziś nie oglądam.
4
@PIWOSZ89 jak każdy Polski zespół. Cały rok zmęczeni :)
0
@BORO_12 valle, faye na podstawie czego twierdzisz że poradzą sobie już w la lidze. Faye na lewej nie gra w 3 lidze, jest strasznie nie równy, a Valle rezerwowy 3 ligi :)))
0
@BORO_12 Balde i kto jeszcze bo chyba mnie coś ominęło? Może młodziak z 3ligi co nawet tam pierwszym wyborem nie był. Przypominam że Balde cały poprzedni sezon miał dramatycznie słaby nawet przed kontuzja. Nie mamy nikogo na lewą stronę