12



Przykład jak agenci piorą mózgi dzieciakom. Jesli oczywiscie to prawda, bo to Sport

1

@Chucky Nie trzeba szukać, sama polazła w romans z obiema Partiami. W sumie zawsze tam była.
@Kgorecki2500 pięknie argumentów wam zaczyna brakować :) A jeszcze jedno, to jak Ewka nie chce migrantów, to może niech poprosi swoja wschodnia strone by ich nam nie podrzucali?

9

@Kgorecki2500 A Ewka to nadaje dla Niemiec, Rosji czy kogo, bo sie musi zdecydować.

0

@Azi moim zdaniem sprzedadza Rodrygo za 80-100 baniek

0

@Albatros ma aktywny kontrakt. Nie mógł wystąpić moim zdaniem

6



Spoko reklama, legendy są więc dobrze jest :)

0

@Murazor wow 1 transfer. Ilu tak oddaliśmy, sprzedaliśmy za drobne?

3

@TR3YWAY to prawie jak kontrakt z Nike, podpis za tydzień, kolejny tydzień, kolejny czwartek, po weekendzie, wkrótce, a teraz nowe słowo dziennikarskie, kiedy będzie odpowiedni moment.

3

Komentarz usunięty

1

@Kapitan hawk a gdzie skłamał. MOŻE, słowo klucz. Mogła ale tego nie zrobiła

0

@michal26 masz Oriola przecież. :)

0

@Barcasub w sumie jak duża część la bamby, od wieśniaka do następcy Pedriego i Gundo. Wystarczy kilka meczy dobrych i cyk.

5



A Deco na to - ale my nie mamy pieniędzy.

3

Te nasze sprzedaże z % od kolejnego transferu :).

5

@partymaker za tydzień nikt nie będzie pamiętał

0

@beter2 a kto na tym euro indywidualnie coś pokazał. Mówię o znanych piłkarzach. Strasznie wypompowani byli piłkarze, ale i taktycznie mocno piłka idzie w stronę nudy. Nie ma otwartej piłki, która powoduje że jest widowiskowo.

0

@PatrychoO Romero gówno wie, strzela jak zwykle. Pożyjemy zobaczymy

2

@Keson bo to wpływa na opinie całej partii. Dlatego

0

@Keson znaleźli mu Kur. Immunitet w chipsach i teraz będą prdl o praworządności. Wyciągali 100 baniek z ich podatków. Zamykać każda mende co wykorzystuje stanowisko. Każda, od premiera po posła itd.

8

@Kgorecki2500 dla mnie ważniejsze jest to że Ch.. Kradł. Wszystkim politykom bez wyjątku powinno się ściągać immunitet, a nie Kur. Immunitet na złodziejstwo.

0

@FcPortoFan1999 trener to lider, musi to być człowiek za którym piłkarze pójdą, musi mieć autorytet, już to widzę jak Anglielscy piłkarze idą za kobieta. Prędzej ja upija i zabawia się

0

Komentarz usunięty

0

@DonAndrzejos jak wy te bzdury lykacie.

5

@Kgorecki2500 dla Warszawy, kuźwa a dla Gdańska już nie?

2

@Cule1234 oczywiście że tak bo redakcja wiecznie wrzuca te bzdury.

6

Ale tak samo to prdl sportu jest prawdziwe jak wczoraj z Gundoganem?

6



:) na standardzie, kobitka nie jest w centrum uwagi, a facet i już dramat w głowie :)

0

@kodi77 już Ci mówię kiedy. Wkrótce

0

@kamiVeB Gavi to karakan, pewnie te księżniczki mają w niego wylane

0

@maroon To niech założy sprawy sądowe z karami na jakies fundacje, a nie zadośćuczynienie dla niej bo ktoś ja obraża. Tu jest kwestia moralna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?