La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 867 Culés

0

Holandia lepiej wyglądała od Francji na przestrzeni całego turnieju z tej rzekomej grupy polskiej.

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 Wielki sukces po wyjściu z grupy z 3 miejsca.

0

@tristan87 Jedyna ekipa która potrafiła dotrzeć do półfinału z 3 miejsca z grupy.

2

@FcPortoFan1999 Polska jest jedyną ekipą z 4 miejsca która nie miała szansu na awans już po 2 meczu w grupie.

2

@mekston I to jest nasz sukces na Euro.

0

@FcPortoFan1999 majac Rumunie i Turcje po drodze. Prosze cie

0

@tbas Potrafili to wykorzystać przynajmniej.Tacy Austriacy na Turcję zawiedli.I z Anglią, wcale dużo im nie brakowało do finału.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Bo Austria to nie ten sam kaliber co Holandia.

0

@TheNekro94 Tylko że Austriacy w grupie potrafili pokonać Holendrów.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Pojedyńcze mecze nie świadczą o jakości i przede wszystkim doświadczeniu danej ekipy.

0

@TheNekro94 Reprezentacyjne jak najbardziej świadczą.Faza grupowa, praktycznie nie różniła się na tym turnieju od fazy pucharowej.Drużyny, utrzymywały równy poziom.Nie było kogoś kto w grupie grał słabo ale w fazie play-off wystrzelił do góry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?