La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1301 Culés

2

Dziennikarstwo to jest dramat. One się nie mają kochać, lubić czy coś, a tu oczywiście pytanie o wojnę na ukrainie bo rosjanka ma inne podejście niż Iga xD

1

@takisobiektos Czasem myślę że lepiej byłoby dla tych sportowców zwyczajnie bojkotować konferencje prasowe.

3

@takisobiektos Klasyka tutaj raz, dwa Rybakina ostatnio walczy z dziennikarzami bo dostaje te same pytania, trzy to oni wywołali burzę z Badosą o słowach Igi bo je mocno podkręcili.

2

@FcPortoFan1999 Szczerze to ja się ogólnie zastanawiam czy to jest potrzebne zawodnicy mało kiedy mają coś ciekawego do powiedzenia to co ważne i tak będzie tajemnicą. Normalnie powinno być tak że jak kto chce coś powiedzieć to klub organizuje konferencje i tyle wywalić te wywiady po meczach przed czy w trakcie.

0

@adi7adi8 Taki bojkot konferencji, może dałby coś do zrozumienia dziennikarzom.

1

@adi7adi8 dziennikarza rolą jest to że musi coś ciekawego wrzucić. Inaczej świat nie czyta. Dlatego to robią. Nie usprawiedliwiam, ale tak działa obecny świat. Liczy się by mówili. A najlepiej kontrowersyjnie mówili

2

@FcPortoFan1999 @adi7adi8 Problem z konferencjami jest większy, patrząc na to się działo z Osaką. Odmówisz, możesz dostać nawet dyskwalifikacje.

2

@tbas @takisobiektos Wiadomo dlatego ja bym to ukrócił.

0

@takisobiektos Czyli będzie więcej takich kwiatków.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?