La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1523 Culés

3

Jesli prawda jest kontrakt 1+1, to nawet mnie przekonuje. Obawiałem sie kontraktu 3 lata, a jak Flick nie wypali od razu ciężary z pozbyciem sie go .

5

@tbas takie kontrakty powinni mieć również wszyscy zawodnicy, którzy są wiekowi albo nie są gwiazdami światowego formatu, wiadomo że jak przychodzi Suarez z Live to dostaje dłuższy, ale jak przychodzi Oriol to też 1+1 powinien dostawać

0

@TR3YWAY Ale dlaczego Suarez z Live akurat dłuższy? Przecież po ugryzieniu miał kilka miechów zawieszenia i wcale nie zapowiadał się na dobry transfer? Wręcz obawiano się, że Barca wtopiła tym kontraktem. Czy Ty aby nie stosujesz metody wróżbiarstwa wstecznego? Czyli, że kiedy już wiemy, że coś się zdarzy i będzie to dobre (albo niedobre), to mówimy, że tak się stanie - już znając fakty? Bo konstruować kontrakty w taki sposób potrafi każdy głupi. Gorzej, jeśli ktoś, kto ma 1+1, akurat wypali. Wtedy przyjdziesz tutaj i napiszesz, co to za głąby, dlaczego nie dano mu długiej umowy, co za amatorzy w tym klubie, itp., itd.

0

@TR3YWAY tez tak uwazam. Dobrze ze chociaz Laporta wdrozyl w nowych kontraktach. Nie grasz 60% meczy, brak premii. A nie ze kur, chłop 70% na L4 i pełna pule zgarnia w milionach

1

@Dari0G Przecież on przychodził jako absolutna gwiazda ligi angielskiej i topowa '9' świata. Taki zawodnik musi mieć z automatu dłuższy kontrakt, bo by nawet się na krótszy nie zgodził.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?