- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1936 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1936 Culés
2
Trening: Dzejk Paul vs Mike "Bestia" Tyson
Mike nadal to ma te kocie ruchy ;D
https://x.com/i/status/1779758290836095031
4
@fart tylko nie wiemy jak kondycja, tzn wiemy w wieku 56 lat musi być słaba. Na filmikach będzie spoko, ale z rywalem to wystarczy na 5 minut. Paul, jak weźmie na dystans Mike z dwie rundy, to później szybko sobie z nim poradzi.
1
@fart Mike ruszy bez kalkulowania i znokautuje Paula pierwszą serią.
4
@fart Pytanie ile z tej szybkości to odpowiedni montaż filmiku. Mike to 60letni dziadek, który jeszcze kilka miesięcy temu, wchodził o lasce do ringu z pomocą ochroniarzy.
2
@tbas @Arden To prawda i tak pewnie będzie wieku nie oszukasz gorzej jeśli Mike szybko trafi Paula. Po takim jednym ciosie to z Dzejka nie będzie co zbierać.
@Aragorn33 I ja tak uważam, że Mike powininen mocno ruszyć na niego. Tak jak kiedyś Pudzian robił. Doskok i nie ma co zbierać.
2
@Arden z jakiegoś powodu nie pokazują sparingów Tysona. Ten Paul całkiem dobrze poćwiczył boks. Myślę że ten celebryta wygra
1
@tbas podobno nawet Mike wstawia często filmy sprzed kilku lat jeszcze jako nowe, a dobrze wiemy, że w tak zaawansowanym wieku nawet te 2-3 lata będą robiły różnice. Moim zdaniem również Paul niestety ma bardzo duże szanse.
1
@ViscaelBarca2007 trochę boksuje amatorsko, też już swoje lata mam. Szybkość, koordynacja, ruchy. No peselu nie oszukasz. Zresztą wystarczy spojrzeć na Adamka wczoraj, bardzo widać pesel w boksie. Normalnie nawet przed tą 40-tka to on by tego Badure czy jak mu tak w 5 sek. Wyjaśnił. Tu musi się bardzo pilnować bo reakcja jest znacznie wolniejsza