La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1119 Culés

3

Bardzo przyjemnie patrzy sie na gre Fermina, daje liczby, walczy, odbiera piłki, potrafi zagrać otwierające i długie podanie. Jest jeszcze młodziutki, więc logiczne, że popełnia błędy ale właśnie na tego typu zawodnikach, powinno budować sie zespół. Ma on wszystko, żeby w przyszłości być zawodnikiem pierwszego składu, wystarczy mu zaufać i dać grać a on sie odwdzięcza. Boli fakt, że Xavi ma pupili, którzy mają monopol na minuty, nie dając nic w zamian na boisku.

1

@Arden to znaczy ze go nie oglądasz, bo w defensywie jest bardzo złe ustawiony. Tak do przodu ma staty

0

@Arden z Realem gra najlepsze mecze bo nabiera dodatkowej motywacji, to widać

0

@tbas To ma za niego grać De Jong? który w defensywie jest tragiczny i nie daje liczb? Co do ustawienia w defensywie w dzisiejszym meczu, jedynie Kounde zagrał bezbłędnie. Do wszystkich można sie przyczepić...

0

@Arden to co mamy zastąpić jednego słabego drugim jeszcze gorszym?

0

@tbas Nie ma pieniędzy na pomocnika z topu. Jedynym wyjściem jest dać grać tym którym mamy, a Fermin zasłużył na szanse i musi ją dostać.

0

@Arden dobrze ze to nie ty decydujesz.

0

@tbas niezły argument.

0

@Arden odpowiedz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?