- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1529 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1529 Culés
3
Z cyklu "Przeżyjmy to jeszcze raz"
- za chwilę na Canal+ Sport 5 - powtórka 2 połowy wczorajszego meczu Girona vs Barca.
1
@Kapitan hawk Jak do tego doszło nie wiem,ale Barcelona do 65 minuty grała naprawdę dobrze.I wtedy przyszła asysta kapitana..
0
@FcPortoFan1999 Barca zawsze do pewnego momentu „ma kontrole” a potem mecz konczy z bagazem 4 goli
0
@mekston Jak wpada w kryzysowe momenty,to już musi stracić gola lub dwa..ten 1 mecz z PSG,to musiał być jakiś niewyobrażalny cud że Barca po 1:2 nie przegrała wyżej a się otrząsnęła i wygrała.
0
@FcPortoFan1999 nasz mental jest poniżej poziomu 0 po prostu.
0
@Gaucho Czyli stracić kontrolę nad meczem,to najlepiej jeszcze z dwoma golami w plecy?
0
@FcPortoFan1999 czasami tak - Xavineta byla tez znana, ze w ciagu pierwszych 3 minut spotkania lubi stracic gola
0
@mekston Tylko wtedy grali lepiej jak stracili szybkiego gola.Swoją drogą prowadzenie 1:0 xD to już kolejny raz,moja teoria się potwierdza.
0
@FcPortoFan1999 no my po 2-1 mieliśmy tyle prostych okazji by zabić, ale zmarnowali 4. To napisałem zaraz nam Girona w nagrodę wprdl
0
@FcPortoFan1999 czasami grali lepiej a czasami grali paździerz
0
@tbas To powinno być 3-1,ale nagle kapitan Sergi,stwierdził że poda pomocną dłoń kolegom z Girony.
0
@FcPortoFan1999 a czasami masz jak mecz z Atleti, że nie tracimy bramki i mecz bardzo udany, z Xavineta nie ma reguł
0
@mekston Atletico,to od kiedy jest Xavi z reguły przegrywa,więc to najwygodniejszy rywal z czołówki dla Barcelony.