- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1695 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1695 Culés
2
Jeśli Roque pójdzie na wypożyczenie to oficjalnie ten transfer będzie można oflagować jako wałek transferowy typu Keirrison czy Douglas. Te transfery z Brazylii zawsze mi śmierdzą walizką nieoznakowanych banknotów przekazywaną pod wiaduktem przez gościa w płaszczu i ciemnych okularach z plastikowym wąsem. No nie ma innego wyjaśnienia, nie uwierzę, że nasz zarząd gdzie z głodu fasolą pierdzimy kupił 9 za 40 baniek żeby dać jej pograć w Gironie za cenę opłacenia pensji. Nie mieści mi się to w głowie.
2
@lntrowertyk po prostu Xavi to kiepski trener i nie buduje pilkarzy, wszyscy na których stawia byli gotowi nawet Yamal
0
@lntrowertyk Nie porównujmy Douglasa o którym nikt nie słyszał, do Roque, który jednak uchodził za mega talent i było o nim głośno
0
@lntrowertyk ile zawodników z Brazylii z miejsca coś pokazali? Tym bardziej ,,9"?
Irytują mnie ludzie piszący że jest flopem a to wina Xaviego. Nie mówię że wypali ale z taką ocena powinno się czekać minimum do połowy następnego sezonu!
Xavi za każdym razem pokazuje że nie lubi graczy których sam musi rozwijać bo on tego nie umie i przez pozostanie Xaviego rozważa się jego wypożyczenie
0
@lntrowertyk przecież el tigrisinho dobrze wychodzi na przestrzenie, jest dynamiczny i szuka go piłka, jakie wypożyczenie, nie wchodzi w grę
0
@lntrowertyk Niech pomyślę kto stoi z agentów za tym transferem. Odpowiedź ciśnie się sama
1
@tbas a to nie przypadkiem największy kombinator w futbolu czyli ten cały Curry?
0
@lntrowertyk oczywiście ze on. A Laporta uwielbia takie wały